Слава Україні! Героям слава! Ми сильні разом! 

 • Ціни вказані з ПДВ станом на 19 травня 2024 року довідково та можуть бути змінені. 
 • Мінімальна сума замовлення повинна становити не менше всього 500 ₴ 
 • з 01.05.2024 вступив в силу новий Тариф на продукцію Філіпс в Україні
 • Категорії
 • Фільтри
 • Сортування

Декоративні Світильники

Декоративні світильники і їх широта застосування

Різноманітність декоративних світильників дозволяє з їх допомогою створювати химерне освітлення приміщень, альтанок, паркових скульптур, саду. Інтер'єр квартири, готелю, ресторану, салону краси, бутика або будь-якого іншого приміщення буквально змінюється з появою в ньому оригінального освітлювального приладу, що підкреслює загальний інтер'єр кімнати, залу або коридору.

Широта застосування цих освітлювальних приладів дозволяє купити декоративні світильники в Україні для освітлення вулиці, підвалів, підсобних приміщень.

Купити декоративні світильники в Києві також намагаються для підвісних стель.

Найпопулярнішим видом декоративних світильників є світлодіодні освітлювальні прилади. Їх популярність тісно пов'язана з властивостями цих декоративних світильників, такими як:

 1. Тривалий термін використання.
 2. Економічність.
 3. Яскравість і якість світлового променя.
 4. Екологічна і пожежна безпека.
 5. Відсутність шкідливих для людського ока випромінювань.

Різноманітність видів і форм декоративних світильників дозволяє використовувати їх повсюдно, як в приміщеннях, так і для організації вуличного (наприклад, садового) освітлення. Кожен вуличний декоративний світильник характеризується такими якостями як:

 • Міцність корпусу;
 • Простота обслуговування;
 • Підвищена вологостійкість і пилезахищеність;
 • Характер спрямованості світлового потоку.

Купити декоративні світильники в Україні

Наша компанія поряд з реалізацією інших видів освітлювальних приладів, спеціалізується на продажу декоративних світильників. Представлений нами асортимент дозволить вам вибрати і купити декоративні світильники в Києві, а також в інших містах, оформивши доставку свого замовлення, яку ми здійснюємо, користуючись послугами копаній-перевізників.

Для оптових покупців, а також монтажно-будівельних компаній, які купують велику кількість освітлювальних приладів для подальшого монтажу, ми пропонуємо низьку ціну і гнучкі умови співпраці.

В асортименті нашої компанії представлені декоративні світильники виробництва російської компанії «Світлові технології» та словацького заводу OMS, як виробів яких неодноразово переконалися всі наші клієнти. У разі якщо з представлених моделей, наявних у нас в наявності, ви нічого не підберете, ми пропонуємо вам можливість замовити бажані моделі декоративних світильників по каталогам представлених у нас виробників.

Наші фахівці допоможуть вам підібрати цікаві для вас моделі, а також розібратися в їх технічні характеристики і властивості, від точного знання яких буде залежати правильність вибору і ефективність освітлення.