Слава Україні! Героям слава! Ми сильні разом! 

  • Ціни вказані з ПДВ станом на 21 липня 2024 року довідково та можуть бути змінені. 
  • Мінімальна сума замовлення повинна становити не менше всього 500 ₴ 
  • Категорії
  • Фільтри
  • Сортування

Фільтри товарів

Бренд
Кол-во жил
Сечение, мм.кв.
Группа
Ціна

-

  • 13
  • 333

Кабель гнучкий ПВС

Артикул: ПВС 2х0.75
Ціна брутто: 13.76 
Артикул: ПВС 2х1
Ціна брутто: 16.80 
Артикул: ПВС 2х1.5
Ціна брутто: 23.40 
Артикул: ПВС 2х2.5
Ціна брутто: 37.92 
Артикул: ПВС 3х0.75
Ціна брутто: 18.96 
Артикул: ПВС 3х1
Ціна брутто: 23.84 
Артикул: ПВС 3х1.5
Ціна брутто: 32.92 
Артикул: ПВС 3х2.5
Ціна брутто: 53.92 
Артикул: ПВС 3х4
Ціна брутто: 83.00 
Артикул: ПВС 3х6
Ціна брутто: 122.28 
Артикул: ПВС 4х0.75
Ціна брутто: 24.72 
Артикул: ПВС 4х1.0
Ціна брутто: 31.32 
Артикул: ПВС 4х1.5
Ціна брутто: 43.16 
Артикул: ПВС 4х2.5
Ціна брутто: 70.68 
Артикул: ПВС 4х4
Ціна брутто: 109.32 
Артикул: ПВС 5х0.75
Ціна брутто: 30.80 
Артикул: ПВС 5х6
Ціна брутто: 200.12 
Артикул: ПВС 5х1
Ціна брутто: 38.96 
Артикул: ПВС 5х1.5
Ціна брутто: 54.24 
Артикул: ПВС 5х10
Ціна брутто: 332.16 

Провід ПВС – гнучкий мідний з'єднувальний кабель для електропроводки та підключення машин

Провід ПВС, по суті, є конструкцією гнучкого ізольованого кабелю з мідними провідниками. Провід ПВС призначений насамперед саме для підключення рухомих машин, механізмів, приладів та інструменту. Хоча ПВС і називають один раз, як провід ПВС, інший – як кабель ПВС, але насправді це гнучкий шнур. Саме гнучкий мідний шнур ПВС, який витримує багато згинання та деякі розтягування. Застосовується провід ПВС у будівництві, в промисловості, у ремонтних майстернях та у побуті.
ПВС провід у побуті має найширше застосування. Навіть важко перерахувати всі можливі області, де застосовуються дроти ПВС. Це і підключення холодильника, мікрохвильової печі, пральної машини – подовжувачі, в яких використовується ПВС провід. Але не залишимо поза увагою підключення робочого ручного інструменту. Кожен працюючий дрилем або шуруповертом оцінить гнучкість подовжувача і те, наскільки гнучкий використаний кабель ПВС.
Окремий напрямок – електричний садовий інструментарій. Газонокосарки, ручні електропили – зручність їх використання залежить від довжини та гнучкості підключеного ПВС.
Часто ПВС застосовують і для стаціонарного прокладання. Хоча стаціонарне використання не є фішкою та прямим призначенням, але ПВС провід електрики «люблять» через простоту його прокладки та зручність підключення приладів (розеток та вимикачів).

ПВС купити німецьку чи українську?

ПВС купити можна зараз в Україні різного виробництва. ПВС виробляють усі національні українські заводи.Також і закордонні заводи видають на експорт багатокілометрові постачання аналога ПВС. Варто зазначити, що на провід ПВС ціна досить відрізнятиметься не тільки між вітчизняним виробником, а й закордонні марки ПВС також відрізняються.
З чим пов'язана відмінність того, що на кабель ПВС ціна може так відрізнятися? Зазначимо лише основні критерії ціноутворення, що впливає на ціну на дроти ПВС:

  1. Кількість міді, що використовується у струмопровідній жилі. Розглядаючи, так звану версію «усіченки» можна «вляпатися» в неякісний ПВС і отримати аварію в будинку. Але ціна, за якою пропонують купити провід ПВС такої версії, буде значно нижчою за аналоги;
  2. Кількість пластика ізоляції. Чим товщі шар, здавалося б, ізоляційні властивості краще. Але використовуючи якісніший сучасний ізоляційний композит зарубіжні заводи домагаються меншої товщини, а отже, і ваги кабелю ПВС.

Лавіруючи між кількістю та якістю використовуваних матеріалів, які ми відзначили, виробник пропонує зовсім різний дріт ПВС ціна та якість якого – дуже може відрізнятися.

Ціна: провід ПВС для домашньої проводки

Критерій ціна провід ПВС є практично завжди першорядною на рішення ПВС купити ту чи іншу марку. Але все ж таки не завжди треба спиратися тільки на ціну ПВС. Краще купувати ПВС відомих виробників. Зарубіжні аналоги ПВС також не слід викидати зі списку розгляду. Вони легші, тонші і гнучкіші, але, природно дорожчі.
Доставка ПВС в Україні здійснюється спеціальною службою доставки Нова пошта або САТ.Звичайно, транспортні витрати теж вплинуть якою буде на провід ПВС ціна. Іноді простіше купити дещо дорожче, але за місцем, а не замовляти з іншого міста. Особливо це справедливо, якщо потрібно купити провід ПВС в кількості кількох метрів.