Слава Україні! Героям слава! Ми сильні разом!

Ціни вказані станом на 01 липня 2022 року. Тимчасово працюємо лише з наявності на складі

  • Категорії
  • Фільтри
  • Сортування

Фільтри товарів

Бренд
Кол-во жил
Сечение, мм.кв.
Тип
Группа
Ціна

-

  • 13грн
  • 319грн

Кабель гнучкий ПВС

Артикул: ПВС 2х0.75
Ціна з ПДВ: 13.50 грн
Артикул: ПВС 2х1
Ціна з ПДВ: 16.43 грн
Артикул: ПВС 2х1.5
Ціна з ПДВ: 22.89 грн
Артикул: ПВС 2х2.5
Ціна з ПДВ: 37.00 грн
Артикул: ПВС 3х0.75
Ціна з ПДВ: 18.48 грн
Артикул: ПВС 3х1
Ціна з ПДВ: 23.24 грн
Артикул: ПВС 3х1.5
Ціна з ПДВ: 32.05 грн
Артикул: ПВС 3х2.5
Ціна з ПДВ: 52.52 грн
Артикул: ПВС 3х4
Ціна з ПДВ: 80.75 грн
Артикул: ПВС 3х6
Ціна з ПДВ: 119.19 грн
Артикул: ПВС 4х0.75
Ціна з ПДВ: 24.03 грн
Артикул: ПВС 4х1.0
Ціна з ПДВ: 30.45 грн
Артикул: ПВС 4х1.5
Ціна з ПДВ: 42.12 грн
Артикул: ПВС 4х2.5
Ціна з ПДВ: 68.82 грн
Артикул: ПВС 4х4
Ціна з ПДВ: 106.08 грн
Артикул: ПВС 5х0.75
Ціна з ПДВ: 30.06 грн
Артикул: ПВС 5х6
Ціна з ПДВ: 194.17 грн
Артикул: ПВС 5х1
Ціна з ПДВ: 37.88 грн
Артикул: ПВС 5х1.5
Ціна з ПДВ: 52.84 грн
Артикул: ПВС 5х10
Ціна з ПДВ: 318.70 грн

Провід ПВС – гнучкий мідний з'єднувальний кабель для електропроводки та підключення машин

Провід ПВС, по суті, є конструкцією гнучкого ізольованого кабелю з мідними провідниками. Провід ПВС призначений насамперед саме для підключення рухомих машин, механізмів, приладів та інструменту. Хоча ПВС і називають один раз, як провід ПВС, інший – як кабель ПВС, але насправді це гнучкий шнур. Саме гнучкий мідний шнур ПВС, який витримує багато згинання та деякі розтягування. Застосовується провід ПВС у будівництві, в промисловості, у ремонтних майстернях та у побуті.
ПВС провід у побуті має найширше застосування. Навіть важко перерахувати всі можливі області, де застосовуються дроти ПВС. Це і підключення холодильника, мікрохвильової печі, пральної машини – подовжувачі, в яких використовується ПВС провід. Але не залишимо поза увагою підключення робочого ручного інструменту. Кожен працюючий дрилем або шуруповертом оцінить гнучкість подовжувача і те, наскільки гнучкий використаний кабель ПВС.
Окремий напрямок – електричний садовий інструментарій. Газонокосарки, ручні електропили – зручність їх використання залежить від довжини та гнучкості підключеного ПВС.
Часто ПВС застосовують і для стаціонарного прокладання. Хоча стаціонарне використання не є фішкою та прямим призначенням, але ПВС провід електрики «люблять» через простоту його прокладки та зручність підключення приладів (розеток та вимикачів).

ПВС купити німецьку чи українську?

ПВС купити можна зараз в Україні різного виробництва. ПВС виробляють усі національні українські заводи.Також і закордонні заводи видають на експорт багатокілометрові постачання аналога ПВС. Варто зазначити, що на провід ПВС ціна досить відрізнятиметься не тільки між вітчизняним виробником, а й закордонні марки ПВС також відрізняються.
З чим пов'язана відмінність того, що на кабель ПВС ціна може так відрізнятися? Зазначимо лише основні критерії ціноутворення, що впливає на ціну на дроти ПВС:

  1. Кількість міді, що використовується у струмопровідній жилі. Розглядаючи, так звану версію «усіченки» можна «вляпатися» в неякісний ПВС і отримати аварію в будинку. Але ціна, за якою пропонують купити провід ПВС такої версії, буде значно нижчою за аналоги;
  2. Кількість пластика ізоляції. Чим товщі шар, здавалося б, ізоляційні властивості краще. Але використовуючи якісніший сучасний ізоляційний композит зарубіжні заводи домагаються меншої товщини, а отже, і ваги кабелю ПВС.

Лавіруючи між кількістю та якістю використовуваних матеріалів, які ми відзначили, виробник пропонує зовсім різний дріт ПВС ціна та якість якого – дуже може відрізнятися.

Ціна: провід ПВС для домашньої проводки

Критерій ціна провід ПВС є практично завжди першорядною на рішення ПВС купити ту чи іншу марку. Але все ж таки не завжди треба спиратися тільки на ціну ПВС. Краще купувати ПВС відомих виробників. Зарубіжні аналоги ПВС також не слід викидати зі списку розгляду. Вони легші, тонші і гнучкіші, але, природно дорожчі.
Доставка ПВС в Україні здійснюється спеціальною службою доставки Нова пошта або САТ.Звичайно, транспортні витрати теж вплинуть якою буде на провід ПВС ціна. Іноді простіше купити дещо дорожче, але за місцем, а не замовляти з іншого міста. Особливо це справедливо, якщо потрібно купити провід ПВС в кількості кількох метрів.