• Категорії
 • Фільтри
 • Сортування

Фільтри товарів

Бренд
Тип
Группа
Ціна

-

 • 186грн
 • 6723грн

Вологозахищені Світильники IP

Артикул: 2071000230
Ціна з ПДВ: 244.76 грн
Артикул: 911401868981
Ціна з ПДВ: 1 298.00 грн
Артикул: 910503610718
Ціна з ПДВ: 713.44 грн
Артикул: 2071000240
Ціна з ПДВ: 567.83 грн
Артикул: 911401828281
Ціна з ПДВ: 677.01 грн
Артикул: 911401828481
Ціна з ПДВ: 1 068.00 грн
Артикул: 911401722232
Ціна з ПДВ: 717.99 грн
Артикул: 911401824881
Ціна з ПДВ: 522.00 грн
Артикул: 911401824981
Ціна з ПДВ: 678.99 грн
Артикул: 911401825081
Ціна з ПДВ: 897.99 грн
Артикул: 911401735842
Ціна з ПДВ: 246.00 грн
Артикул: 911401735862
Ціна з ПДВ: 371.01 грн

Герметичні вологозахищені світильники використовуються - де використовуються

Герметичні вологозахищені світильники використовуються для організації освітлення в приміщення з надлишковою вологістю або високим рівнем запиленості. Крім цього застосування вологозахищених світильників IP проводиться для організації вуличного освітлення, в промислових підприємствах, на складах, в цехах, підземних переходах.

Що означає маркування IP в назві вологозахищених світильників?

У маркуванні вологозахищених і пило-захищених світильників використовується індекс IP (International Protect), що позначає ступінь захисту виробу і полягає і двох цифр. Наприклад, IP 44, що означає, що виріб з таким маркуванням володіє захистом від твердих предметів розміром 1-2.5 мм (перша цифра індексу), а також захистом від попадання бризок (друга цифра індексу).

Фото - Фото - Вологозахищені світильники IP серія Arctic (Світлові Технології, Україна завод Вітава)

Фото - Вологозахищені світильники IP серія Arctic (Світлові Технології, Україна завод Вітава)

Світильники з маркуванням P44, IP54, IP65 і IP67 є найоптимальнішими для організації вуличного, складського освітлення, а також освітлення приміщень промислового призначення, тому купити вологозахищені світильники IP в Україні з вказаною маркуванням ступеня захисту воліють все підприємці, які користуються освітлення подібного зазначеному вище призначенням.

Світильники вологозахищені IP бувають декількох видів:

 1. Для лампи розжарювання.
 2. Для люмінесцентної лампи.
 3. Для енергозберігаючої лампи.
 4. Вуличні світильники і прожектори.

Наша компанія здійснює продаж перших трьох категорій вологозахищених світильників IP. Наш асортимент світильників цих категорій досить широкий, тому купити вологозахищені світильники IP в Києві і за його межами для ламп розжарювання, люмінесцентних або енергозберігаючих ламп не складає особливих труднощів.

Переваги вологозахищених світильників IP

Переваги цього виду освітлювальних приладів полягати в наступному:

 • Можливість організації освітлення там, де освітлювальний прилад, що не призначений для експлуатації в умовах підвищеної вологості або забрудненості не придатний.
 • Наявність захищеного корпусу, що забезпечує довгострокову безпечну експлуатацію приладу.
 • Можливість вибору вироби володіє ступенем захисту, необхідної для експлуатації приладу в конкретних умовах.

Купити вологозахищені світильники IP в Україні

Наша компанія реалізує широкий асортимент пило- та вологозахищених світильників. Звернувшись до нас, ви зможете купити вологозахищені світильники IP в Києві і за його межами, як в роздріб, так і оптом. Ціна на світильники, які мають ступенем захисту від вологи і пилу вище ніж, вартість звичайних освітлювальних приладів, тому для наших оптових покупців ми практикуємо індивідуальний підхід до ціноутворення, що залежить від кількості одиниць, моделей придбаних світильників. Крім цього, ми виробляємо доставку продукції в вказане вами місце. Замовити доставку ми можете в момент здійснення покупки.

Крім придбання вологозахищених світильників IP, у нас ви зможете придбати будь-яку супутнє обладнання та прилади.

читати російською мовою

Герметичные влагозащищенные светильники используются для организации освещения в помещения с избыточной влажностью или высоким уровнем запыленности. Кроме этого применение влагозащищенных светильников IP производится для организации уличного освещения, в промышленных предприятиях, на складах, в цехах, подземных переходах.

Что означает маркировка IP в названии влагозащищенных светильников?

В маркировке влагозащищенных и пылезащищенных светильников используется индекс IP (International Protect), обозначающий степень защиты изделия и состоящий и двух цифр. Например, IP 44, означающий, что изделие с такой маркировкой обладает защитой от твердых предметов размером 1-2.5 мм (первая цифра индекса), а также защитой от попадания водяных брызг (вторая цифра индекса).

Светильники с маркировкой P44, IP54, IP65 и IP67 являются самыми оптимальными для организации уличного, складского освещения, а также освещения помещений промышленного назначения, поэтому купить влагозащищенные светильники IP в Украине с указанной маркировкой степени защиты предпочитают все предприниматели, пользующиеся освещение подобного указанному выше назначению.

Светильники влагозащищенные IP бывают нескольких видов:

 1. Для лампы накаливания.
 2. Для люминесцентной лампы.
 3. Для энергосберегающей лампы.
 4. Уличные светильники и прожекторы.

Наша компания осуществляет продажу первых трех категорий влагозащищенных светильников IP. Наш ассортимент светильников этих категорий достаточно широк, поэтому купить влагозащищенные светильники IP в Киеве и за его пределами для ламп накаливания, люминесцентных или энергосберегающих ламп не составляет особого труда.

Преимущества влагозащищенных светильников IP

Преимущества этого вида осветительных приборов заключаться в следующем:

 • Возможность организации освещения там, где осветительный прибор, не предназначенный для эксплуатации в условиях повышенной влажности или загрязненности не пригоден.
 • Наличие защищенного корпуса, обеспечивающее долгосрочную безопасную эксплуатацию прибора.
 • Возможность выбора изделия обладающего степенью защиты, необходимой для эксплуатации прибора в конкретных условиях.

Купить влагозащищенные светильники IP в Украине

Наша компания реализует широкий ассортимент пыле- и влагозащищенных светильников. Обратившись к нам, вы сможете купить влагозащищенные светильники IP в Киеве и за его пределами, как в розницу, так и оптом. Цена на светильники, обладающие степенью защиты от влаги и пыли выше чем, стоимость обычных осветительных приборов, поэтому для наших оптовых покупателей мы практикуем индивидуальный подход к ценообразованию, зависящий от количества единиц, моделей приобретаемых светильников. Кроме этого, мы производим доставку продукции в указанное вами место. Заказать доставку мы можете в момент совершения покупки.

Кроме приобретения влагозащищенных светильников IP, у нас вы сможете купить любое сопутствующее оборудование и приборы.