• Категорії
 • Фільтри
 • Сортування

Фільтри товарів

Бренд
Тип
Группа
Ціна

-

 • 495грн
 • 531грн

люмінесцентна Кільцева лампа

Артикул: 4050300646237
Ціна з ПДВ: 495.60 грн
Артикул: 4050300528489
Ціна з ПДВ: 495.60 грн
Артикул: 4050300528465
Ціна з ПДВ: 495.60 грн
Артикул: 4050300646251
Ціна з ПДВ: 495.60 грн
Артикул: 4050300528540
Ціна з ПДВ: 495.60 грн
Артикул: 4050300528526
Ціна з ПДВ: 495.60 грн
Артикул: 4050300528601
Ціна з ПДВ: 531.00 грн
Артикул: 4050300528588
Ціна з ПДВ: 531.00 грн

Завдяки своїм властивостям, таким як яскраве світіння, енергоефективність, можливість використовувати люмінесцентні лампи протягом тривалого терміну, цей джерело освітлення завоював велику популярність. Різноманітність розмірів і форм дозволяє підбирати люмінесцентні лампи не тільки для загального освітлення, але і для спеціалізованого використання, наприклад, освітлення акваріумів, рослин, вітрин та багато іншого.

Сьогодні можна навіть купити кільцеві лампи в Україні, які відрізняються не тільки незвичністю форми, але й іншими характеристиками, як:

Гарне світлорозподіл.

Менша площа розміщення в порівнянні зі звичайними «прямими» люмінесцентними лампами.

Можливість підбору необхідної кольору (білий, денний або тепле світло).

Незвичайна форма, що дає можливість втілювати різноманітні дизайнерські проекти в монтажі освітлення.

Цими властивостями обумовлена широта застосування кільцевих ламп. Купити кільцеві лампи в Києві можна для освітлення:

 • Житлових приміщень;
 • Офісів;
 • Кабінетів;
 • Магазинів;
 • Залів готелів, готелів, ресторанів;
 • Інших громадських будівель.

У нашому асортименті представлені моделі кільцевих ламп виробництва компанії Osram і Philips. Кільцеві лампи Osram володіють потужністю в межах від 22Вт до 55Вт, а також кольоровістю білого, денного або теплого кольорів. Моделі кільцевих ламп Philips мають показники потужності від 22Вт до 60Вт і таку ж кольоровість, як і у ламп Osram.

Кільцеві лампи – ідеальне рішення для світильників круглої і квадратної форми. Світильники, розраховані для таких ламп, зазвичай обладнані електронною пускорегулювальною апаратурою. Світильники з кільцевими лампами віддають перевагу дизайнери, проектувальники і архітектори, оскільки з їх допомогою можна реалізовувати різноманітні ідеї.

Купити кільцеві лампи в Україні

Наша компанія займається продажем різноманітних освітлювальних приладів, світильників, ламп, комплектуючих, необхідних для монтажу освітлення. У нашому асортименті представлений гідний вибір кільцевих ламп. Ознайомившись з нашими пропозиціями, ви зможете вибрати і купити кільцеві лампи в Києві та за межами столиці. За межами Києва доставка замовлень здійснюється за допомогою кур'єрських служб. Для цього вам необхідно замовити потрібні вам вироби у нашому інтернет-магазині або за каталогами представлених у нас виробників та оформити доставку в своє місто.

Ми зацікавлені в залученні оптових клієнтів і довгострокове співробітництво з ними, тому готові запропонувати більше ніж конкурентоспроможну ціну на асортиментний ряд представленої нами електротехнічної продукції, а також можливість отримання знижок. Розмір знижки буде залежати від обсягу придбаної партії виробів.

Благодаря своим свойствам, таким как яркое свечение, энергоэффективность, возможность использовать люминесцентные лампы в течение длительного срока, этот источник освещения завоевал большую популярность. Разнообразие размеров и форм позволяет подбирать люминесцентные лампы не только для общего освещения, но и для специализированного использования, например, освещения аквариумов, растений, витрин и многого другого.

Сегодня можно даже купить кольцевые лампы в Украине, которые отличаются не только необычностью формы, но и другими характеристиками, как:

 1. Хорошее светораспределение.
 2. Меньшая площадь размещения в сравнении с обычными «прямыми» люминесцентными лампами.
 3. Возможность подбора необходимой цветности (белый, дневной или теплый свет).
 4. Необычная форма, дающая возможность воплощать разнообразные дизайнерские проекты в монтаже освещения.

Этими свойствами обусловлена широта применения кольцевых ламп. Купить кольцевые лампы в Киеве можно для освещения:

 • Жилых помещений;
 • Офисов;
 • Кабинетов;
 • Магазинов;
 • Залов гостиниц, отелей, ресторанов;
 • Прочих общественных зданий.

В нашем ассортименте представлены модели кольцевых ламп производства компании Osram и Philips. Кольцевые лампы Osram обладают мощностью в пределах от 22Вт до 55Вт, а также цветностью белого, дневного или теплого цветов. Модели кольцевых ламп Philips имеют показатели мощности от 22Вт до 60Вт и такую же цветность, как и у ламп Osram.

Кольцевые лампы – идеальное решение для светильников круглой и квадратной формы. Светильники, рассчитанные для таких ламп, обычно оборудованы электронной пускорегулирующей аппаратурой. Светильники с кольцевыми лампами предпочитают дизайнеры, проектировщики и архитекторы, поскольку с их помощью можно реализовывать разнообразные идеи.

Купить кольцевые лампы в Украине

Наша компания занимается продажей разнообразных осветительных приборов, светильников, ламп, комплектующих, необходимых для монтажа освещения. В нашем ассортименте представлен достойный выбор кольцевых ламп. Ознакомившись с нашими предложениями, вы сможете выбрать и купить кольцевые лампы в Киеве и за пределами столицы. За пределами Киева доставка заказов осуществляется с помощью курьерских служб. Для этого вам необходимо заказать нужные вам изделия в нашем интернет-магазине или по каталогам представленных у нас производителей и оформить доставку в свой город.

Мы заинтересованы в привлечении оптовых клиентов и долгосрочном сотрудничестве с ними, поэтому готовы предложить более чем конкурентоспособную цену на ассортиментный ряд представляемой нами электротехнической продукции, а также возможность получения скидок. Размер скидки будет зависеть от объема приобретаемой партии изделий.