Слава Україні! Героям слава! Ми сильні разом! 

 • Ціни вказані з ПДВ станом на 17 квітня 2024 року довідково та можуть бути змінені. 
 • Мінімальна сума замовлення повинна становити не менше всього 500 ₴ 
 • з 08.04.2024 вступив в силу новий Тариф на продукцію Групи Legrand в Україні
 • Категорії
 • Фільтри
 • Сортування

Фільтри товарів

Бренд
Кол-во жил
Сечение, мм.кв.
Группа
Ціна

-

 • 68
 • 69

Кабель UNITRONIC BUS EIB виробництва німецької компанії LAPP KABEL

Кабель UNITRONIC BUS EIB виробництва німецької компанії LAPP KABEL, продукція якого відома в усьому світі своєю надійністю і якістю, використовується в монтажі систем життєзабезпечення та автоматизації будівель і приміщень. Купити кабель UNITRONIC BUS EIB в Україні має сенс для забезпечення систем автоматизації офісних і промислових будівель. Використовуючи кабелі Юнитроник BUS EIB можна підключити системи автоматизації, а також передавати сигнали освітлювальних систем і регулювати роботу систем вентиляції та опалення

Купити кабель Юнитроник BUS EIB в Києві можна навіть для того щоб автоматично закривати і відкривати жалюзі.

Використання кабелю UNITRONIC BUS EIB дозволяє організувати загальну систему, регулюючу роботу пропуску і замків, що враховує час, регулює доступ у приміщення, що відстежує роботу датчиків.

Використання цього виду кабельної продукції можливо в сухих вентильованих приміщеннях, в яких є опалення. Крім цього його використання можливо і в умовах підвищеної вологості, наприклад в сирих приміщеннях підвального типу.

Артикул

Число жил і діаметр (мм), або перетин (мм2) Зовнішній діаметр, мм Вага кабелю, кг/км (довідково)
Кабель зв'язку UNITRONIC BUS EIB
2170240 2x2x0.8 6,6 54
Кабель зв'язку UNITRONIC BUS EIB COMBI
2170242 2x2x0.8+3x1.5 mm2 12,7 128
Кабель зв'язку UNITRONIC BUS EIB COMBI H (безгалогенові кабель)
2170241 2x2x0.8 6,6 54
Кабель зв'язку UNITRONIC BUS EIB PB (кабель в екрані)
2170220 1х2х0,64 8,0 64

З допомогою кабелів UNITRONIC BUS EIB реалізація системи «Розумний будинок», яку охоче впроваджують багато європейців, давно вже оцінивши її переваги та комфорт, стає простою і зручною.

Прокладка кабелю Юнитроник BUS EIB може здійснюватися наступними способами:

 1. На поверхні стель і стін.
 2. У спеціальних каналах усередині стін.
 3. В кабельних каналах.
 4. В трубах електропроводки.

Купити кабель Юнитроник BUS EIB в Україні

Наша компанія є одним з офіційних представників німецької електротехнічної компанії LAPP KABEL в Україні. Ми займаємося продажем різноманітної кабельної продукції цієї марки, в числі якої представлений і даний вид кабелів. Звернувшись до нас, ви зможете купити кабель UNITRONIC BUS EIB, підібравши його у відповідності зі своїми потребами.

Ми здійснюємо продаж кабельної продукції не тільки в столиці, але і за її межами, здійснюючи доставку замовлень з допомогою кур'єрських служб, з якими ми співпрацюємо.

Що стосується вартості виробів, які ми реалізуємо, то ціна на кабельну продукцію, наявну у нас в наявності більш ніж демократична. Наші постійні клієнти мають можливість отримання знижок на придбання кабелів.

Деякі види кабельної продукції, такі як Кабель зв'язку UNITRONIC BUS EIB COMBI H (безгалогенові кабель) і Кабель зв'язку UNITRONIC BUS EIB COMBI ми поставляємо під замовлення, а також пропонуємо вам можливість замовлення інших видів кабелів безпосередньо у виробника.