Слава Україні! Героям слава! Ми сильні разом! 

 • Ціни вказані з ПДВ станом на 19 травня 2024 року довідково та можуть бути змінені. 
 • Мінімальна сума замовлення повинна становити не менше всього 500 ₴ 
 • з 01.05.2024 вступив в силу новий Тариф на продукцію Філіпс в Україні
 • Категорії
 • Фільтри
 • Сортування

Магістральні люмінесцентні світильники

У цій категорії немає товарів

Де використовуються магістральні світильники

Магістральні люмінесцентні світильники використовуються для освітлення приміщень промислових і виробничих підприємств, а також великих торгових площ. Дизайн цих виробів чи можна назвати вишуканим або відрізняється різноманітністю, але це зовсім не ті якості, через які намагаються купити магістральні люмінесцентні світильники в Україні.

Призначення магістральних люмінесцентних світильників - створювати оптимальне освітлення для роботи співробітників підприємства або торгового центру, не завдаючи серйозної шкоди його економіці, тобто, не вимагаючи надмірних витрат на оплату електроенергії.

Переваги магістральних люмінесцентних світильників

Переваги магістральних люмінесцентних світильників безпосередньо пов'язані з властивостями люмінесцентних ламп і складаються в:

 1. Володінні високим коефіцієнтом корисної дії.
 2. Тривалості експлуатаційного терміну.
 3. Високої світловіддачі.
 4. Низькій температурі нагріву.
 5. Низькому енергоспоживанні.

Моделі магістральних люмінесцентних світильників з потужністю до 400 ват комплектуються спеціальними пусковими регуляторами, що дають можливість монтувати їх навіть в приміщеннях з високими перекриттями, наприклад, на складах, у виробничих цехах, великих демонстраційно-виставкових центрах.

Проводиться два види цих освітлювальних приладів:

 • Підвісні магістральні світильники, призначені для освітлення великих торгових площ. Завдяки наявності сталевого корпусу цим магістральним люмінесцентних світильників присуджено науковий ступінь захисту IP 20. Такі моделі обладнані електромагнітним дроселем. Купити магістральні люмінесцентні світильники в Києві з такими характеристиками намагаються компанії, що займаються проектуванням, спорудженням та забезпеченням великих торгових центрів.
 • Світильники, що володіють термостійким корпусом, а також розсіювачем з полікарбонату або полістиролу. Ці моделі мають ступінь захисту IP 65 і обладнані ЕПРА (електронним пуско-регулюючим апаратом).

Купити магістральні люмінесцентні світильники в Україні

У нашому асортименті представлений достатній вибір магістральних люмінесцентних освітлювальних приладів. Продаж цієї категорії товару здійснюється нами вже давно, тому якість нашої продукції пройшло вже неодноразову перевірку. Ціна на кожну модель світильників залежить від її характеристик і властивостей. Для оптових клієнтів і великих виробничих підприємств діють індивідуальні умови придбання виробів. Звернувшись до нас, ви можете не тільки купити магістральні люмінесцентні світильники в Києві і області, а й замовити цікавлять вас позиції по каталогам виробників, продукцію яких ми реалізуємо.

Ми займаємося продажем магістральних світильників по всій Україні, тому вибравши вироби на нашому сайті, ви можете оформити їх доставку. Для цього ми користуємося послугами транспортних компаній.