Слава Україні! Героям слава! Ми сильні разом! 

  • Ціни вказані з ПДВ станом на 17 квітня 2024 року довідково та можуть бути змінені. 
  • Мінімальна сума замовлення повинна становити не менше всього 500 ₴ 
  • з 08.04.2024 вступив в силу новий Тариф на продукцію Групи Legrand в Україні
  • Категорії
  • Фільтри
  • Сортування

Фільтри товарів

Бренд
Группа
Мощность (Вт)
Ціна

-

  • 258
  • 954

Бактерицидний опромінювач для медичних та побутових приміщень 

Бактерицидний опромінювач являє собою світильник-арматуру та спеціальну люмінесцентну лампу, яка випромінює світло у далекому ультрафіолетовому діапазоні 254 нм. Такі бактерицидні опромінювачі широко використовуються не тільки для медичних, але і побутових приміщень. 
Ультрафіолетове світло з довжиною хвилі випромінювання 254 нм призводить до дезінфекції повітря в приміщеннях і всіх поверхонь, на які потрапляє таке згубне для вірусів, мікробів і грибків світло.
Особливістю використання бактерицидних опромінювачів є їх неможливість застосування в приміщеннях з присутністю людини, рослин та тварин. Адже 254 нм ультрафіолет однаково згубно впливає на ДНК всього живого, а в людини та тварин може спричинити дуже серйозний опік очей та шкіри. Тому опромінювач можна вмикати виключно в порожній кімнаті.

На період роботи бактерицидної лампи необхідно вивести всіх з кімнати і закрити рослини шторою або папером, щоб виключити пряме попадання ультрафіолету на рослини.

У опромінювачах рециркуляторного типу лампи заховані всередині корпусу, що виготовляється із металу. Таким чином, ультрафіолетове світло впливає тільки на повітря, що проходить через світильник. За рахунок природної циркуляції у світильнику та приміщенні повітря відбувається повна дезінфекція приміщення за заданий період часу. Час обробки розраховується в залежності від потужності та кількості бактерицидних ламп, що використовуються в рецуркуляторі.

Купити бактерицидний опромінювач додому або лікарню

Купити бактерицидний опромінювач додому або лікарню можна двох типів:

  • Відкритий опромінювач: лампа бактерицидна + балка світильник;
  • Рециркуляторного типу: світильник в комплекті з бактерицидними лампами 

Ціна опромінювача з бактерицидними лампами відкритого типу буде значно нижчою, ніж опромінювача рециркуляторного типу. Купити в роздріб бактерицидний опромінювач та бактерицидні лампи можна розмістивши замовлення на нашому сайті. Лампи намагаємося підтримувати в наявності завжди, але через пандемію це не завжди виходить. 
Доставка опромінювача бактерицидного в міста в Україні можлива службою Нова пошта або САТ.
Для лікарень та медичних установ рециркуляторні опромінювачі бактерицидні поставляються на замовлення. Ціна буде, звісно, ​​знижена за рахунок надання спеціальної знижки