Слава Україні! Героям слава! Ми сильні разом! 

  • Ціни вказані з ПДВ станом на 21 липня 2024 року довідково та можуть бути змінені. 
  • Мінімальна сума замовлення повинна становити не менше всього 500 ₴ 
  • Категорії
  • Фільтри
  • Сортування

Фільтри товарів

Бренд
Группа
Ціна

-

  • 0
  • 936

Кабельні стяжки-хомути

Артикул: IMT46255
Ціна брутто: 77.09 
Артикул: IMT46257
Ціна брутто: 59.14 
Артикул: IMT46259
Ціна брутто: 70.75 
Артикул: IMT46260
Ціна брутто: 102.96 
Артикул: IMT46262
Ціна брутто: 133.06 
Артикул: IMT46263
Ціна брутто: 133.06 
Артикул: IMT46265
Ціна брутто: 175.30 
Артикул: IMT46268
Ціна брутто: 209.09 
Артикул: IMT46270
Ціна брутто: Зв'яжіться з нами за ціною
Артикул: IMT46272
Ціна брутто: 257.14 
Артикул: IMT46274
Ціна брутто: 485.76 
Артикул: IMT46275
Ціна брутто: 935.09 
Артикул: IMT38071
Ціна брутто: Зв'яжіться з нами за ціною
Артикул: IMT38068
Ціна брутто: Зв'яжіться з нами за ціною
Артикул: IMT47201
Ціна брутто: Зв'яжіться з нами за ціною
Артикул: IMT47203
Ціна брутто: Зв'яжіться з нами за ціною
Артикул: IMT39078
Ціна брутто: Зв'яжіться з нами за ціною

Кабельні стяжки нейлонові, поліетиленові та полівінілхлоридні іноді називають кабельними хомутами.

Нейлонові кабельні стяжки широко відомі і мають дуже повсюдне використання. Найчастіше кабельні стяжки різних видів застосовують на залізниці, не відмовляються від них в авіації, портах, але ми говоримо про використання стяжок в електроенергетиці для ув'язування та кріплення кабелю та джгутів із дроту. Вся перевага стяжки для кабелю полягає в її простоті використання, міцності на розрив та розтяг. Пластикові стяжки щільно закриваються без розтягування та зісковзування.

Поліпшити прокладання кабелю можна за допомогою стяжок для кабелю

Щоб покращити укладання кабелів застосовують економічні пластикові стяжки та стрічки. Кабельні стяжки з пластику, наприклад, пластикові хомути з нейлону або поліпропілену роблять різних кольорів і розмірів. Їх легко купити і вони завжди доступні в наявності. За великих замовлень від залізниці або авіації хомути пластикові кабельні можуть бути виготовлені навіть за індивідуальним замовленням. Вони не вимагають якогось післяпродажного обслуговування. Хомут стяжка в опті має конкурентну ціну. Провідні виробники, маючи роки досвіду, розробили прості та практично універсальні обв'язки кабелю та джгутів проводів за абсолютно низькою ціною і при цьому забезпечена гарантія якості, що хомут не порветься і не розтягнеться.

Для чого використовується стяжка хомут

Використовується стяжка хомут насправді скрізь.Обв'язати кульок у магазині, закріпити пакунок, зав'язати мішок з картоплею! Але в електриці при монтажі кабельних ліній і навіть проводки в квартирі застосовується також хомут стяжка. Кріплення, які пов'язують всі кабелі та дроти разом, щоб тримати їх у порядку та запобігти пошкодженню – ось таке застосування знаходить стяжка хомут. Вони бувають різних розмірів, довжини, матеріалів і навіть кольорів і це дає можливість використовувати пластиковий хомут в промисловому дизайні для поділу і впорядкування ліній електрики.

Що можна використати замість кабельної стяжки?

Проста альтернатива кабельній стяжці – просто використовувати ремені на липучці. Це чудова альтернатива багаторазовим стяжкам для кабелів. Якщо ви шукаєте кабельні стяжки без пластику, найкраще підійде липучка. Їх називають ще стяжками на блискавці чи стяжками для кабелів.
Кабельні стяжки (також відомий як шланг краватки, стяжки) є типом застібки, для утримання елементів разом, в першу чергу електричних кабелів і проводів. Через їх невисоку вартість, простоту використання та міцність зв'язування кабельні стяжки широко поширені і знаходять застосування в багатьох інших областях.

Скільки існує типів кабельних стяжок?

Різні типи кабельних стяжок - знімні кабельні стяжки, стяжки-блискавки з нержавіючої сталі, обгортки для кабельних стяжок, багаторазові кабельні стяжки, кабельні стяжки з намистом, нейлонові кабельні стяжки. Існують різні види кабельних стяжок. Ці кабельні стяжки також відомі як стяжки-блискавки, стяжки, що зв'язують стяжки або застібки.