Слава Україні! Героям слава! Ми сильні разом! 

  • Ціни вказані з ПДВ станом на 19 травня 2024 року довідково та можуть бути змінені. 
  • Мінімальна сума замовлення повинна становити не менше всього 500 ₴ 
  • з 01.05.2024 вступив в силу новий Тариф на продукцію Філіпс в Україні
  • Категорії
  • Фільтри
  • Сортування

Фільтри товарів

Бренд
Кол-во жил
Сечение, мм.кв.
Группа
Ціна

-

  • 3
  • 17343

Кабель

Підкатегорії
Артикул: 1591500
Ціна брутто: 36.85 
Артикул: 1591303
Ціна брутто: 60.42 
Артикул: 1708010
Ціна брутто: 276.81 
Артикул: 1591501
Ціна брутто: 52.71 
Артикул: 1591505
Ціна брутто: 127.26 
Артикул: 0049002
Ціна брутто: 23.14 
Артикул: 1123280
Ціна брутто: 630.75 
Артикул: 1123284
Ціна брутто: 873.28 

Потрібно кабель

З'явилася необхідність в якісному кабелі - пропозиція не змусить себе чекати Пропонуємо якісний кабель і провод LAPP KABEL з Німеччини за цінами від заводу LAPP KABEL. Купити просто. Необхідно замовити потрібну кількість кабелю від 5 метрів довжини і отримати протягом дня після оплати. Асортимент ЛАПП КАБЕЛЬ пропонує кілька тисяч найменувань і типорозмірів дроти і кабельної продукції з усіляким напрямком застосування. Тут є термостійкий проводу та кабелю, екранований olflex 115, smart 108, h05-vk, h07-vk, гума h07r-nf, для заглибних насосів і свердловин. Немає тільки алюмінієвого. У Європі він вже давно не застосовується так широко, як у нас.

Щоб замовити і купити кабель або провід LAPP KABEL достатньо зателефонувати або надіслати замовлення на пошту:(097) 4396335

Різноманітність проводів і кабелю

Існує велика різноманітність електричних кабелів, серед якого можна виділити такі види як:

1.. Кабель, використовуваний для розподілу електроенергії в силових установках. Він прокладається стаціонарно і в свою чергу ділиться на такі категорії як:

  • Броньований кабель;
  • Кабель без захисного покриву, призначений як для прокладки на відкритому повітрі, так і в приміщенні.

2. Кабель, використовуваний для живлення електроустановок. Вони гнучкі і виготовлені з ПВХ ізоляції або гуми. Купити кабель в Україні цього типу можна для підключення побутового електроінструменту або іншого обладнання. Крім цього такий тип кабелів використовується для підключення електричних пересувних установок, наприклад, кранів.

3. Кабелі, що дають можливість не тільки подавати живлення до електроустановок, а й управляти ними.

4. Кабелі, що використовуються для передачі даних (телефонні, телевізійні). Купити кабель в Києві такого типу можна для з'єднання телевізійної антени і телевізора.

 

Фото - силовий кабель і контрольний Олфлекс

 

Фото - силовий кабель і контрольний Олфлекс

Крім вище зазначених видів кабелів, можна виділити кабелі для пожежної сигналізації, виту пару, а також кабелі для систем EIB.

Всі перераховані види продукції, наявні в нашому асортименті, виробляються провідними заводами України, Росії, Німеччини.

Для того щоб вибрати підходящий вам типу кабелю потрібно правильно розрахувати майбутні навантаження, які він повинен буде витримувати.

 

Фото - кабель пожежної сигналізації j-y (st) y

 

Фото - кабель пожежної сигналізації j-y (st) y

Відповідно до того, яким навантаженням він буде піддаватися і для яких цілей використовуватися визначається не тільки тип кабелю, а й його перетин. Важливо при виборі кабелю, закласти в розрахунок можливість збільшення навантаження на нього. Якщо придбання нових кабелів робиться для подальшого оновлення проводки в квартирі або будинку, то до кабелів необхідно докуповувати та інше обладнання необхідне для повної заміни електропроводки.

Купити кабель, провід в Україні

Ознайомившись з нашим асортиментом, ви можете підібрати потрібний вам тип кабелю. Купити кабель в Києві ви можете прямо з нашого складу. За межами столиці ми виробляємо продаж кабелів, доставляючи їх за допомогою кур'єрських служб.

На всі ваші запитання, ви можете отримати відповіді у наших фахівців, які допоможуть вам правильно підібрати кабелі, відповідно до тими цілями, які ви ставите перед їх придбанням.

 

Фото - кабель передачі даних

 

Фото - кабель передачі даних

Наша компанія пропонує вам можливість не тільки вибрати продукцію з наявних у нас в наявності найменувань, а й замовити цікавлять вас типи кабелю по каталогам виробників.

Ми займаємося як оптової, так і роздрібної продажем кабелів, тому зацікавлені в залученні нових клієнтів і подальшій взаємовигідній співпраці. Ми пропонуємо купити вантажiвку кабельну продукцію LAPP KABEl, Німеччина і конкурентоспроможну ціну на асортимент реалізованих нами виробів, а також знижки, розмір яких залежить від обсягу замовлення.