• Категорії
 • Фільтри
 • Сортування

Фільтри товарів

Бренд
Тип
Группа
Ціна

-

 • 0грн
 • 10714грн

Кабель

Підкатегорії
Артикул: 1591500
Ціна з ПДВ: 17.44 грн
Артикул: 1591303
Ціна з ПДВ: 30.75 грн
Артикул: 1708010
Ціна з ПДВ: 141.38 грн
Артикул: 1591501
Ціна з ПДВ: 26.31 грн
Артикул: 1591505
Ціна з ПДВ: 70.37 грн
Артикул: 0049002
Ціна з ПДВ: 13.95 грн

потрібно кабель

З'явилася необхідність в якісному кабелі - пропозиція не змусить себе чекати Пропонуємо якісний кабель і провод LAPP KABEL з Німеччини за цінами від заводу LAPP KABEL. Купити просто. Необхідно замовити потрібну кількість кабелю від 5 метрів довжини і отримати протягом дня після оплати. Асортимент ЛАПП КАБЕЛЬ пропонує кілька тисяч найменувань і типорозмірів дроти і кабельної продукції з усіляким напрямком застосування. Тут є термостійкий проводу та кабелю, екранований olflex 115, smart 108, h05-vk, h07-vk, гума h07r-nf, для заглибних насосів і свердловин. Немає тільки алюмінієвого. У Європі він вже давно не застосовується так широко, як у нас.

Щоб замовити і купити кабель або провід LAPP KABEL достатньо зателефонувати або надіслати замовлення на пошту:

(044) 390-0825

(067) 246-1828

Різноманітність проводів і кабелю

Існує велика різноманітність електричних кабелів, серед якого можна виділити такі види як:

1.. Кабель, використовуваний для розподілу електроенергії в силових установках. Він прокладається стаціонарно і в свою чергу ділиться на такі категорії як:

 • Броньований кабель;
 • Кабель без захисного покриву, призначений як для прокладки на відкритому повітрі, так і в приміщенні.
2. Кабель, використовуваний для живлення електроустановок. Вони гнучкі і виготовлені з ПВХ ізоляції або гуми. Купити кабель в Україні цього типу можна для підключення побутового електроінструменту або іншого обладнання. Крім цього такий тип кабелів використовується для підключення електричних пересувних установок, наприклад, кранів.

3. Кабелі, що дають можливість не тільки подавати живлення до електроустановок, а й управляти ними.

4. Кабелі, що використовуються для передачі даних (телефонні, телевізійні). Купити кабель в Києві такого типу можна для з'єднання телевізійної антени і телевізора.

Фото - силовий кабель і контрольний Олфлекс

Фото - силовий кабель і контрольний Олфлекс

Крім вище зазначених видів кабелів, можна виділити кабелі для пожежної сигналізації, виту пару, а також кабелі для систем EIB.

Всі перераховані види продукції, наявні в нашому асортименті, виробляються провідними заводами України, Росії, Німеччини.

Для того щоб вибрати підходящий вам типу кабелю потрібно правильно розрахувати майбутні навантаження, які він повинен буде витримувати.

Фото - кабель пожежної сигналізації j-y (st) y

Фото - кабель пожежної сигналізації j-y (st) y

Відповідно до того, яким навантаженням він буде піддаватися і для яких цілей використовуватися визначається не тільки тип кабелю, а й його перетин. Важливо при виборі кабелю, закласти в розрахунок можливість збільшення навантаження на нього. Якщо придбання нових кабелів робиться для подальшого оновлення проводки в квартирі або будинку, то до кабелів необхідно докуповувати та інше обладнання необхідне для повної заміни електропроводки.

Купити кабель, провід в Україні

Ознайомившись з нашим асортиментом, ви можете підібрати потрібний вам тип кабелю. Купити кабель в Києві ви можете прямо з нашого складу. За межами столиці ми виробляємо продаж кабелів, доставляючи їх за допомогою кур'єрських служб.

На всі ваші запитання, ви можете отримати відповіді у наших фахівців, які допоможуть вам правильно підібрати кабелі, відповідно до тими цілями, які ви ставите перед їх придбанням.

Фото - кабель передачі даних

Фото - кабель передачі даних

Наша компанія пропонує вам можливість не тільки вибрати продукцію з наявних у нас в наявності найменувань, а й замовити цікавлять вас типи кабелю по каталогам виробників.

Ми займаємося як оптової, так і роздрібної продажем кабелів, тому зацікавлені в залученні нових клієнтів і подальшій взаємовигідній співпраці. Ми пропонуємо купити вантажiвку кабельну продукцію LAPP KABEl, Німеччина і конкурентоспроможну ціну на асортимент реалізованих нами виробів, а також знижки, розмір яких залежить від обсягу замовлення.

читати російською мовою

Появилась необходимость в качественном кабеле - предложение не не заставит себя ждать Предлагаем качественный кабель и провода LAPP KABEL из Германии по ценам от завода LAPP KABEL. Купить просто. Необходимо заказать нужное количество кабеля от 5 метров длины и получить в течение дня после оплаты. Ассортимент ЛАПП КАБЕЛЬ предлагает несколько тысяч наименований и типоразмеров провода и кабельной продукции с всевозможным направлением применения. Здесь есть термостойкий провода и кабеля, экранированный olflex 115,smart 108,h05-vk,h07-vk, резина h07r-nf, для погружных насосов и скважин. Нет только алюминиевого. В Европе он уже давно не применяется так широко, как у нас.

Чтобы заказать и купить кабель или провод LAPP KABEL достаточно позвонить или направить заказ на почту:

 • (044) 390-0825
 • svtsvet@svt.org.ua
 • (067) 246-1828

Разнообразие проводов и кабеля

Существует большое разнообразие электрических кабелей, среди которого можно выделить такие виды как:

1. Кабель, используемый для распределения электроэнергии в силовых установках. Он прокладывается стационарно и в свою очередь делится на такие категории как:

 • Бронированный кабель;
 • Кабель без защитного покрова, предназначенный как для прокладки на открытом воздухе, так и в помещении.

2. Кабель, используемый для питания электроустановок. Они гибкие и изготовлены из ПВХ изоляции или резины. Купить кабель в Украине этого типа можно для подключения бытового электроинструмента или прочего оборудования. Кроме этого такой тип кабелей используется для подключения электрических передвижных установок, например, кранов.

3. Кабели, дающие возможность не только подавать питание к электроустановкам, но и управлять ими.

4. Кабели, используемые для передачи данных (телефонные, телевизионные). Купить кабель в Киеве такого типа можно для соединения телевизионной антенны и телевизора.

Фото - КабелиКроме выше указанных видов кабелей, можно выделить кабели для пожарной сигнализации, витую пару, а также кабели для систем EIB.

Все перечисленные виды продукции, имеющиеся в нашем ассортименте, производятся ведущими заводами Украины, России, Германии.

Для того чтобы выбрать подходящий вам типа кабеля нужно правильно рассчитать будущие нагрузки, которые он должен будет выдерживать.

Фото - КабелиВ соответствии с тем, каким нагрузкам он будет подвергаться и для каких целей использоваться определяется не только тип кабеля, но и его сечение. Немаловажно при выборе кабеля, заложить в расчет возможность увеличения нагрузки на него. Если приобретение новых кабелей делается для последующего обновления проводки в квартире или доме, то к кабелям необходимо докупать и другое оборудование необходимое для полной замены электропроводки.

Купить кабель,провод в Украине

Ознакомившись с нашим ассортиментом, вы можете подобрать нужный вам тип кабеля. Купить кабель в Киеве вы можете прямиком с нашего склада. За пределами столицы мы производим продажу кабелей, доставляя их с помощью курьерских служб.

На все интересующие вас вопросы, вы можете получить ответы у наших специалистов, которые помогут вам правильно подобрать кабели, в соответствии с теми целями, которые вы ставите перед их приобретением.

Фото - КабелиНаша компания предлагает вам возможность не только выбрать продукцию из имеющихся у нас в наличии наименований, но и заказать интересующие вас типы кабеля по каталогам производителей.

Мы занимаемся как оптовой, так и розничной продажей кабелей, поэтому заинтересованы в привлечении новых клиентов и последующем взаимовыгодном сотрудничестве. Мы предлагаем купить кабельную продукцию LAPP KABEl, Германия и конкурентоспособную цену на ассортимент реализуемых нами изделий, а также скидки, размер которых зависит от объема заказа.