Слава Україні! Героям слава! Ми сильні разом! 

 • Ціни вказані з ПДВ станом на 17 квітня 2024 року довідково та можуть бути змінені. 
 • Мінімальна сума замовлення повинна становити не менше всього 500 ₴ 
 • з 08.04.2024 вступив в силу новий Тариф на продукцію Групи Legrand в Україні
 • Категорії
 • Фільтри
 • Сортування

Фільтри товарів

Бренд
Группа
Ціна

-

 • 52
 • 106

Кому потрібні і навіщо Галогенні лампи 12 та 24 В

Однієї з різновидів користуються популярністю галогенних ламп, що застосовуються для організації побутового освітлення, є низьковольтні галогенні лампи або лампи з напругою 12 і 24В. Цей вид джерел світла працює від понижуючого трансформатора напруга до 12 Вольт. Купити галогенні лампи 12 і 24В в Україні можна для освітлення приміщень, в яких вимагається дотримання правил електробезпеки, наприклад, у ванній кімнаті. Крім ванної кімнати, купити галогенні лампи 12 і 24В у Київі або іншому місті можна для освітлення будь-якого сирого приміщення.

Особливості галогенних ламп 12 і 24В

Необхідність електронного трансформатора, призначеного для зниження напруги. Електронний трансформатор використовується частіше, ніж його електромагнітний аналог.

Можливість установки в світильниках з легкозаймистою підставою.

Установка трансформатора повинна проводитися недалеко від самих джерел світла. Цю особливість необхідно враховувати при монтажі світильників. Трансформатори не кріпляться до підвісним стелям.

Галогенні лампи 12 Вольт вважаються найпоширенішими для побутового використання. Лампи 6 і 24В використовуються набагато рідше.

Особливості цього виду джерел освітлення визначає сферу їх застосування. Різні види галогенних ламп 12 і 24В використовуються для:

 • Ландшафтного освітлення;
 • Освітлення музеїв, виставкових залів;
 • Побутового освітлення;
 • Створення неяскравої підсвічування.

При підключенні галогенних ламп 12 і 24В використовується один трансформатор для декількох ламп, що підключаються паралельно. Кількість ламп визначається тим, що їх потужність в сумі повинна бути менше потужності самого трансформатора. Для роботи трансформатора до нього підключається кабель джерела живлення.

 

Купити галогенні лампи 12 і 24В в Україні

В асортименті освітлювальної та електротехнічної продукції, продажем якою ми займаємося, представлений широкий вибір низьковольтних галогенних ламп 12 і 24В. Звернувшись до нас, ви зможете купити галогенні лампи 12 і 24 в Києві або будь-якому іншому місті. За допомогою каталогу товарів нашого інтернет-магазину ви можете замовити потрібні вам високоякісні моделі галогенних ламп 12 і 24В.

Доставка товарів в інші міста і області України здійснюється з допомогою компаній-перевізників (кур'єрських служб). Скориставшись їх послугами, ви можете замовити доставку не тільки в представництво кур'єрської служби у своєму місті, але і безпосередньо до місця монтажу ламп.

Вартість нашої продукції цілком демократична, оскільки ми орієнтовані на широке коло покупців. Ціна ламп та інших світлотехнічних виробів, розміщених в нашому асортименті і в каталогах виробників, напевно зацікавить великі будівельно-монтажні організації, оскільки ми надаємо знижки. Розмір знижок визначається сумою замовлення.