• Категорії
 • Фільтри
 • Сортування

Фільтри товарів

Бренд
Тип
Группа
Ціна

-

 • 2грн
 • 3108грн

Коробки Монтажні Установчі та Розподільні

Артикул: IMT35180
Ціна з ПДВ: 2.00 грн
Артикул: sp84001001
Ціна з ПДВ: 264.72 грн
Артикул: sp84001601
Ціна з ПДВ: 504.33 грн
Артикул: sp84000401
Ціна з ПДВ: 66.75 грн
Артикул: sp84000601
Ціна з ПДВ: 162.01 грн
Артикул: sp84003501
Ціна з ПДВ: 1 260.82 грн
Артикул: KP 64/2 KA
Ціна з ПДВ: 31.45 грн
Артикул: KP 64/3 KA
Ціна з ПДВ: 42.19 грн
Артикул: KPL 64-50/3LD NA
Ціна з ПДВ: 58.81 грн

Монтаж електропроводки неможливий без використання монтажних настановних і розподільних коробок. В залежності від того, який тип проводки прокладається, використовуються різні типи цього монтажного обладнання.

Для внутрішньої проводки (під штукатурку) бажано купити монтажні інсталяційні та розподільні коробки в Україні, обладнані кришками.

Якщо при зовнішньої прокладки проводки планується установка вимикача, тоді має сенс купити монтажні коробки в Києві без кришки.

Що стосується монтажу розподільних коробок, то необхідно враховувати той факт, що дроти у них з'єднуються за допомогою спеціальних затискачів і розподільного кільця. Звичайного з'єднання за допомогою ізоляції може бути мало. Воно може призвести до замикання проводки і займання.

Всі електромонтажні розподільні і настановні коробки діляться на два типи: для установки в порожнисті стіни з гіпсокартону і для установки в бетонні або цегляні стіни.

Одним з видів монтажних коробок, є коробки настановні і розподільні Schneider Electric, що виготовляються в Росії спеціально для ринку країн СНД.

Перевагами цього виду коробок є:

 1. Спеціальна конструкція коробок, максимально відповідає запитам професійних електриків.
 2. Наявність унікальних конструктивних елементів.
 3. Використання сучасних надійних матеріалів.
 4. Ергономічний дизайн.
 5. Зручність і простота монтажу.
 6. Наявність надійних кріплень.
 7. Стійкість до займання, підтверджена спеціальними тестуваннями.
 8. Здатність витримувати високі температури нагрівання (до 850 градусів Цельсія).

Купити монтажні інсталяційні та розподільні коробки в Україні

Наша компанія займається продажем різноманітного електромонтажного обладнання, серед якого представлені моделі монтажних настановних і розподільних коробок, які використовуються для монтажу електропроводки в побуті або на промислових та виробничих підприємствах, а також в громадських будівлях. Скориставшись каталогом нашого інтернет-магазину, ви зможете замовити будь-який цікавить вас тип електромонтажного обладнання.

Звернувшись до нас, ви зможете вибрати і купити монтажні інсталяційні та розподільні коробки в Києві або будь-якому іншому населеному пункті України, що максимально відповідають тим завданням, які ви хочете вирішити з їх допомогою.

Доставка замовлень за межі столиці здійснюється за допомогою кур'єрських служб, з якими ми співпрацюємо.

Ціна на всі реалізовані нами вироби більш ніж демократична. Оптовим замовникам в особі електромонтажних організацій ми пропонуємо можливість придбання товару на вигідних умовах зі знижкою.