Слава Україні! Героям слава! Ми сильні разом! 

 • Ціни вказані з ПДВ станом на 21 липня 2024 року довідково та можуть бути змінені. 
 • Мінімальна сума замовлення повинна становити не менше всього 500 ₴ 
 • Категорії
 • Фільтри
 • Сортування

Фільтри товарів

Бренд
Группа
Ціна

-

 • 37
 • 283

Кабель J-Y(ST)Y Lg

Артикул: 1591500
Ціна брутто: 37.64 
Артикул: 1591303
Ціна брутто: 61.68 
Артикул: 1708010
Ціна брутто: 282.08 
Артикул: 1591501
Ціна брутто: 53.06 
Артикул: 1591505
Ціна брутто: 130.15 
Артикул: 1708001
Ціна брутто: 43.08 
Артикул: 1708002
Ціна брутто: 64.40 
Артикул: 1708004
Ціна брутто: 119.72 
Артикул: 27500304
Ціна брутто: 175.05 

Для пожежної сигналізації і зв'язку - кабель J-Y(ST)Y Lg

Для організації пожежної сигналізації і зв'язку використовується кабель J-Y(ST)Y Lg. Цей тип кабелю з монолітними мідними жилами з полівінілхлоридною ізоляцією із загальним екраном з ламінованої алюмінієм пластмасової фольги з оболонкою з ПВХ.

Купити кабель J-Y(ST)Y Lg в Україні можна для стаціонарної (нерухомої) прокладки на штукатурку і під неї. На штукатурку кабель монтується тільки в приміщенні, для монтажу поза приміщенням він прокладається тільки під штукатуркою.

Конструкція кабелю J-Y(ST)Y Lg складається з:

 1. Однопроволочных мідних жил.
 2. Парна скручування жил, загальна скручування пар.
 3. Обмотка плівкою.
 4. Статичний екран з ламінованої алюмінієм фольги.
 5. Зовнішня оболонка кабелю виготовлена з полівінілхлориду.
 6. Яскраво червона оболонка кабелю, що відповідає вимогам, що пред'являються до відмінних рис кабелів пожежної сигналізації.

Характеристики кабелю J-Y(ST)Y Lg

 • Зоряна четверочная скручування двухпарного кабелю.
 • Стійкість до горіння.
 • При нерухомій прокладці кабель працює в діапазоні температур від мінус тридцяти до плюс сімдесяти градусів за Цельсієм.
 • Нерухома прокладка.
 • Пікове робоча напруга становить 300В.
 • Мінімальний радіус вигину кабелю, соответвующий вимогам, що пред'являються до пожежних кабелів.

У нашому асортименті представлена кабельна продукція компанії LAPP KABEL, яка використовується для електромонтажних робіт різної складності. Якість і надійність кабелів цієї компанії давно вже заслужило визнання у світі електротехнічного обладнання.

Купити кабель J-Y(ST)Y Lg в Україні

У нашому асортименті представлена різноманітна електромонтажна та кабельна продукція, в тому числі кабель J-Y(ST)Y Lg, продажем різних видів якого ми займаємося. Звернувшись до наших консультантів, ви зможете підібрати потрібний вам вид і купити кабель J-Y(ST)Y Lg в Києві.

Наші консультанти допоможуть вам підібрати потрібний кабель для організації систем пожежної сигналізації та оповіщення. Ви можете скористатися можливістю замовити кабель з каталогів компанії LAPP KABEL, якщо з представлених у нас видів кабелів вам не вдасться вибрати потрібний.

Доставку придбаної у нас продукції ми доставляємо силами кур'єрських служб, з якими ми співпрацюємо. Жителі столиці можуть придбати кабелі безпосередньо з нашого складу.

Будівельних та електромонтажних організацій ми пропонуємо можливість покупки кабельної продукції за вигідною ціною. У нас діє система знижок для постійних оптових замовників.

Ми відкриті для співпраці з роздрібними покупцями, пропонуючи цілком демократичну вартість електротехнічного обладнання, кабелів і різних приладів.