Слава Україні! Героям слава! Ми сильні разом! 

 • Ціни вказані з ПДВ станом на 19 травня 2024 року довідково та можуть бути змінені. 
 • Мінімальна сума замовлення повинна становити не менше всього 500 ₴ 
 • з 01.05.2024 вступив в силу новий Тариф на продукцію Філіпс в Україні
 • Категорії
 • Фільтри
 • Сортування

Фільтри товарів

Бренд
Группа
Кіл-ть полюс
Ціна

-

 • 834
 • 9064

БлискавкоЗахист

Блискавкозахист будівель та споруд

Попадання блискавки в будинок носить випадковий, не прогнозований характер. Його наслідки можуть бути дуже серйозними. Удар блискавки може призвести до займання будівлі, а також до замикання електропроводки, виходу з ладу електрообладнання, наявного в будівлі. Подібна ситуація загрожує значними збитками, тому для її попередження використовується блискавкозахист.

Блискавкозахистом називають пристрій захищає електромережу від імпульсних перенапруг. Це пристрій призначена для установки в електрощит і захищає електромережу електроприлади від виникає перенапруження мережі.

Купити блискавкозахист в Україні бажано для забезпечення безпеки:

 1. Апаратури, чутливої до щонайменших перепадів напруги в мережі.
 2. Комп'ютерного обладнання, серверів, факсів, вишок мобільного зв'язку.
 3. Моніторів, телевізійного обладнання.
 4. Принтерів, модемів, сканерів.
 5. Побутової техніки, оснащеної електронними системами управління.
 6. Електроапаратури промислових і виробничих підприємств.

Оскільки попадання блискавки в об'єкт явище важко прогнозоване, багато власників будинків, квартир та комерційних об'єктів не поспішають купити блискавкозахист у Києві та інших містах України, сподіваючись на милість цього природного явища, що їх мине.

Використання захисту від грозового розряду, встановленої в розподільчому електрощиті надійно захищає від імпульсних перешкод, забезпечуючи безпеку всіх електроприладів, що знаходяться в радіусі тридцяти метрів.

Встановлення блискавкозахисту бажано довіряти тільки досвідченими електриками. В цьому випадку можна бути повністю впевненим у тому, що захист електромережі будівлі буде надійною.

Купити захист від грозового розряду в Україні

Наша компанія займається продажем електротехнічного обладнання. У нашому асортименті представлені електрощити, автоматичні вимикачі, рубильники, перемикачі і пристрою блискавкозахисту. Звернувшись до наших фахівців, ви зможете придбати блискавкозахист у Києві та інших містах. У каталозі товарів нашого інтернет-магазину представлені найбільш популярні моделі цих захисних пристроїв.

Доставку виробів за межі столиці ми здійснюємо за допомогою кур'єрських служб.

У разі якщо з моделей, представлених в нашому асортименті, ви не знайдете те, що вам потрібно, ми пропонуємо вам можливість замовити необхідні вам моделі захисних пристроїв за каталогами. Доставка виробів під замовлення здійснюється в найбільш короткі терміни.

Ціна на подану нами продукцію цілком демократична і орієнтована на широке коло покупців. Оптовим замовникам ми надаємо вигідні умови придбання товарів, пропонуючи можливість отримання знижок.