• Категорії
 • Фільтри
 • Сортування

Фільтри товарів

Бренд
Тип
Группа
Ціна

-

 • 269грн
 • 657грн

люмінесцентні Лампи для прилавків холодильників

Артикул: 4050300018287
Ціна з ПДВ: 296.30 грн
Артикул: 4050300010519
Ціна з ПДВ: 269.00 грн
Артикул: 928048002043
Ціна з ПДВ: 567.00 грн
Артикул: 4050300010540
Ціна з ПДВ: 297.40 грн
Артикул: 928025402043
Ціна з ПДВ: 567.00 грн
Артикул: 4050300010526
Ціна з ПДВ: 269.00 грн
Артикул: 928048502043
Ціна з ПДВ: 567.00 грн
Артикул: 4050300010533
Ціна з ПДВ: 297.40 грн
Артикул: 928049002043
Ціна з ПДВ: 656.01 грн

Лампа для холодильника-прилавка магазину

У презентації товару освітлення має величезне значення, не залежно чи йдеться про одяг, взуття, побутової техніки чи продуктах харчування. Саме тому висвітлення прилавків і вітрин приділяється особлива увага. Освітлення не тільки привертає увагу покупців, але і здатне дійсно «виставити у вигідному світлі» товар, що знаходиться на вітрині чи на прилавку-хлодильнике.

В цілому для організації підсвічування вітрин використовується чотири типи ламп:

 • Лампи розжарювання.
 • Люмінесцентні лампи для холодильника.
 • Металогалогенні лампи.
 • Галогенні лампи.

Для освітлення вітрин, холодильників продуктових магазинів найчастіше використовуються люмінесцентні лампи. Вони передають кольори освітлюваних предметів максимально природно і насичено, тому купити лампи для прилавків холодильників в Україні прагнуть багато власників супермаркетів і продуктових магазинах.

Використання люмінесцентних ламп з переважанням довжини хвиль червоного діапазону робить продукти червоного кольору більш яскравими і насиченими, тому купити лампи для прилавків холодильників в Києві цього типу прагнуть власники м'ясних магазинів і крамниць. При такому освітленні колір м'яса і м'ясних продуктів здається яскравим, а саме м'ясо свіжим і соковитим.

Особливості ламп для прилавків холодильників

Монтаж цих джерел світла проводиться у верхній частині, що забезпечує рівномірний розподіл світла. У вітринах холодильників є спеціальні кріплення для монтажу ламп.

Циліндрична форма і стандартні розміри ламп для прилавків холодильників полегшує їх монтаж і заміну у разі необхідності.

Наявність різноманітних відтінків підсвічування. Наприклад, для підсвічування вітрин з ковбасними виробами використовується підсвічування рожевого відтінку, для молочних продуктів лампи з блакитним відтінком. Такий вибір відтінків ламп для прилавків холодильників обумовлюється тим, що у світлі таких відтінків продукти зазначених категорій виглядають максимально привабливо.

Потужність і довжина лампи для холодильників

Враховуючи, що лампа для холодильника або прилавка нічим по суті не відрізняється від звичайної лампи денного світла , за винятком спеціального спектру випромінювання, то і "зав'язка" потужність-довжина залишаються в основі тієї ж підбору. Типоряд налічує 6 розмірів і потужностей:

 • 15Вт - 450 мм;
 • 18Вт - 600 мм;
 • 30Вт - 900 мм;
 • 36Вт-1 - 1000 мм (не стандартна і використовується рідше ніж 1,2 м);
 • 36Вт - 1200 мм

Купити лампи для прилавків холодильників в Україні

Наша компанія займається продажем різноманітних освітлювальних приладів, в тому числі і ламп для прилавків холодильників. Звернувшись до нас, ви зможете придбати лампи для прилавків холодильників у Києві та інших містах виробництва компанії Philips.Вироби цієї марки відрізняться високою якістю і енергоефективністю. Компанія Philips пропонує можливість всім нашим клієнтам не тільки вибрати цікавлять моделі ламп для прилавків холодильників з представленого нашої компаній асортименту, а й замовити їх за каталогами компанії.

У разі здійснення замовлення з інших міст, ми здійснюємо їх доставку, користуючись послугами кур'єрських служб. Отримати своє замовлення ви зможете, відвідавши представництво кур'єрської служби в своєму населеному пункті. Великим оптово-роздрібних магазинах, торгових центрах і іншим оптовим замовникам ми пропонуємо більш ніж прийнятну ціну на асортимент ламп для прилавків холодильників.

Лампа для холодильника-прилавка магазина

В презентации товара освещение имеет огромное значение, не зависимо идет ли речь об одежде, обуви, бытовой технике или продуктах питания. Именно поэтому освещению прилавков и витрин уделяется особое внимание. Освещение не только привлекает внимание покупателей, но и способно действительно «выставить в выгодном свете» товар, находящийся на витрине или в прилавке-хлодильнике.

В целом для организации подсветки витрин используется четыре типа ламп:

 1. Лампы накаливания.
 2. Люминесцентные лампы для холодильника.
 3. Металлогалогенные лампы.
 4. Галогенные лампы.

Для освещения витрин холодильников продуктовых магазинов чаще всего используются люминесцентные лампы. Они передают цвета освещаемых предметов максимально естественно и насыщенно, поэтому купить лампы для прилавков холодильников в Украине стремятся многие владельцы супермаркетов и продуктовых магазинах.

Использование люминесцентных ламп с преобладанием волн длины красного диапазона делает продукты красного цвета более яркими и насыщенными, поэтому купить лампы для прилавков холодильников в Киеве этого типа стремятся владельцы мясных магазинов и лавок. При таком освещении цвет мяса и мясных продуктов кажется ярким, а само мясо свежим и сочным.

Особенности ламп для прилавков холодильников

 1. Монтаж этих источников света производится в верхней части, обеспечивающий равномерное распределение света. В витринах холодильников есть специальные крепления для монтажа ламп.
 2. Цилиндрическая форма и стандартные размеры ламп для прилавков холодильников облегчает их монтаж и замену в случае необходимости.
 3. Наличие разнообразных оттенков подсветки. Например, для подсветки витрин с колбасными изделиями используется подсветка розового оттенка, для молочных продуктов лампы с голубоватым оттенком. Такой выбор оттенков ламп для прилавков холодильников обуславливается тем, что в свете таких оттенков продукты указанных категорий выглядят максимально привлекательно.

Мощность и длина ламп для холодильников

Учитывая, что лампа для холодильника или прилавка ничем по сути не отличается от обычной лампочки дневного света , за исключением специального спектра излучения, то и "завязка" мощность-длина остаются в тойже основе подбора. Типоряд насчитывает 6 размеров и мощностей:

15Вт - 450 мм;

18Вт - 600 мм;

30Вт - 900 мм;

36Вт-1 - 1000 мм (не стандартная и используется реже чем 1,2 м);

36Вт - 1200 мм;

Купить лампы для прилавков холодильников в Украине

Наша компания занимается продажей разнообразных осветительных приборов, в том числе и ламп для прилавков холодильников. Обратившись к нам, вы сможете купить лампы для прилавков холодильников в Киеве и других городах производства компании Philips. Изделия этой марки отличатся высоким качеством и энергоэффективностью. Компания Philips предлагает возможность всем нашим клиентам не только выбрать интересующие модели ламп для прилавков холодильников из представленного нашей компаний ассортимента, но и заказать их по каталогам компании.

В случае совершения заказа из других городов, мы осуществляем их доставку, пользуясь услугами курьерских служб. Получить свой заказ вы сможете, посетив представительство курьерской службы в своем населенном пункте. Крупным оптово-розничным магазинам, торговым центрам и другим оптовым заказчикам мы предлагаем более чем приемлемую цену на ассортимент ламп для прилавков холодильников.