Слава Україні! Героям слава! Ми сильні разом!

Ціни вказані станом на 04 серпня 2022 року. У зв'язку з різкою зміною офіційного курсу ціни можуть змінюватися найближчим часом

  • Категорії
  • Фільтри
  • Сортування

Фільтри товарів

Кол-во жил
Сечение, мм.кв.
Тип
Группа
Ціна

-

  • 15грн
  • 6008грн

Кабель мережевий для інтернет-мережі

Кабель для Інтернету віта пара або провід lan створені спеціально для створення мережі інтернет в офісі, будинку або квартири та підключення до комп'ютера через спеціальний роз'єм безпосередньо або до мережі Wi-Fi. Кабель мережевий lan є скручені попарна дроти з моно дротяною або багатодротовою структурою жили – тому і мають назву віта пара.
Для придушення зовнішніх перешкод і захисту інформаційного сигналу, який передають мережеві кабелі, жили додатково покривають індивідуальним для кожної пари або загальним для всього кабелю екраном.
Мережевий кабель кабель для інтернету віта пара повинні бути високої якості. Вони відповідають за стабільність прийому передачі пакетів даних інтернет-мережі. Особливо важлива якість позначається на довгих лініях лан кабелю.

Купити кабель в Україні

Купити мережевий кабель в Україні не складає особливих труднощів. Віта пара для інтернету не є дефіцитним кабелем і продається в спеціалізованих магазинах, будівельних маркетах, в інтернет-магазинах і можна замовити кабель ethernet купити безпосередньо у провайдера інтернету разом з підключенням мережі.
Не дуже важливо, скільки коштує кабель для інтернету. Якщо повністю замовляти послугу підключення інтернет-провайдери зазвичай не беруть вартість за LAN кабель взагалі. Зазвичай оплачується лише послуга підключення, а здебільшого взагалі безкоштовно.
Але, все ж таки, якщо виникла необхідність кабель ethernet купити, то можна зібрати інформацію скільки коштує кабель для інтернету. Отримані дані слід обробити та вибрати, де купити інтернет-кабель, кабель для роутера або мережний провід для комп'ютера.
Наша компанія пропонує купити кабель для інтернету віта пара оптом або в роздріб. Доставка в міста України дроти для інтернету проводиться Новою поштою.