• Категорії
 • Фільтри
 • Сортування

Фільтри товарів

Бренд
Тип
Группа
Ціна

-

 • 351грн
 • 473грн

Люмінесцентні лампи є одним з найбільш економних видів освітлення. Кольорові лампи - цей вид ламп має широку область застосування і використовується як для освітлення промислових об'єктів, підприємств, комерційної нерухомості, а також для освітлення житла. Найпоширенішим видом цих газорозрядних ламп є люмінесцентна лампа – трубка, в якій внутрішній простір заповнений парами ртуті, що дають м'який білий світ. Використання інших газів надає світла лампи різні кольори.

Купити кольорові лампи в Україні сьогодні можна в якості альтернативи неонових трубок, що мають високу вартість.

Переваги кольорових ламп в порівнянні з неоновими лампами:

 • Зручність монтажу.
 • Порівняно доступна вартість.
 • Довговічність.
 • Лампи з маркуванням SPS і UVS в поєднанні з кольоровістю світла мають мінімальну частку складової А ультрафіолетового випромінювання (повна відсутність В і З складових).

Область застосування кольорових ламп

Кольорові люмінесцентні лампи широко поширені. Купити кольорові лампи в Києві можна для:

Сценічного освітлення.

Рекламного освітлення.

Створення колірних ефектів.

Святкової ілюмінації.

Декоративного освітлення торговельних залів, залів кафе і ресторанів, барних стійок.

Крім цього використання кольорових ламп можливо для освітлення балконів і терас. Світло цих ламп не приваблює комах. Також можна виділити таку сферу застосування кольорових ламп, як використання їх у виробничих цехах для виготовлення мікросхем, а також для тих приміщень, де неприпустимо використання ультрафіолетового світла і кольорів синього спектру, як наприклад, у друкарнях.

Купити кольорові лампи в Україні

Наша компанія займається продажем різноманітної освітлювальної продукції. Ми не могли залишити без уваги такий сегмент освітлювальної техніки, як кольорові люмінесцентні лампи виробництва компаній OSRAM і PHILIPS. Ознайомившись з нашим асортиментом ви зможете придбати кольорові лампи у Києві та інших містах.

Іногороднім замовникам ми пропонуємо можливість оформити доставку електротехнічних виробів і кольорових ламп в своє місто, скориставшись послугами кур'єрських служб.

Компанії OSRAM і PHILIPS, офіційними представниками яких ми є, пропонують всім нашим клієнтам можливість замовити їх цікавлять вироби за каталогами. У каталогах ви можете побачити позиції, яких у нас немає в наявності і замовити саме ті види устаткування і електротехніки, які максимально відповідають вашим потребам.

Ціни на кольорові лампи та інші види обладнання більш ніж конкурентоспроможні. Для великих замовників ми пропонуємо вигідні умови співпраці та систему знижок, розмір яких пропорційний кількості придбаних позицій.

Люминесцентные лампы являются одним из самых экономичных видов освещения. Этот вид ламп имеет обширную область применения и используется как для освещения промышленных объектов, предприятий, коммерческой недвижимости, а также для освещения жилья. Самым распространенным видом этих газоразрядных ламп является люминесцентная лампа – трубка, в которой внутреннее пространство заполнено парами ртути, дающими мягкий белый свет. Использование других газов придает свету лампы различные цвета.

Купить цветные лампы в Украине сегодня можно в качестве альтернативы неоновым трубкам, имеющим высокую стоимость.

Преимущества цветных ламп в сравнении с неоновыми лампами:

 1. Удобство монтажа.
 2. Сравнительно доступная стоимость.
 3. Долговечность.
 4. Лампы с маркировкой SPS и UVS в сочетании с цветностью света имеют минимальную долю составляющей А ультрафиолетового излучения (полное отсутствие В и С составляющих).

Область применения цветных ламп

Люминесцентные цветные лампы широко распространены. Купить цветные лампы в Киеве можно для:

 • Сценического освещения.
 • Рекламного освещения.
 • Создания цветовых эффектов.
 • Праздничной иллюминации.
 • Декоративного освещения торговых залов, залов кафе и ресторанов, барных стоек.

Кроме этого использование цветных ламп возможно для освещения балконов и террас. Свет этих ламп не привлекает насекомых. Также можно выделить такую сферу применения цветных ламп, как использование их в производственных цехах для изготовления микросхем, а также для тех помещений, где недопустимо использование ультрафиолетового света и цветов синего спектра, как например, в типографиях.

Купить цветные лампы в Украине

Наша компания занимается продажей разнообразной осветительной продукции. Мы не могли оставить без внимания такой сегмент осветительной техники, как люминесцентные цветные лампы производства компаний OSRAM и PHILIPS. Ознакомившись с нашим ассортиментом, вы сможете купить цветные лампы в Киеве и других городах.

Иногородним заказчикам мы предлагаем возможность оформить доставку электротехнических изделий и цветных ламп в свой город, воспользовавшись услугами курьерских служб.

Компании OSRAM и PHILIPS, официальными представителями которых мы являемся, предлагают всем нашим клиентам возможность заказать интересующие их изделия по каталогам. В каталогах вы можете увидеть позиции, которых у нас нет в наличии и заказать именно те виды оборудования и электротехники, которые максимально отвечают вашим запросам.

Цены на цветные лампы и другие виды оборудования более чем конкурентоспособны. Для крупных заказчиков мы предлагаем выгодные условия сотрудничества и систему скидок, размер которых пропорционален количеству приобретаемых позиций.