Слава Україні! Героям слава! Ми сильні разом! 

  • Ціни вказані з ПДВ станом на 19 травня 2024 року довідково та можуть бути змінені. 
  • Мінімальна сума замовлення повинна становити не менше всього 500 ₴ 
  • з 01.05.2024 вступив в силу новий Тариф на продукцію Філіпс в Україні
  • Категорії
  • Фільтри
  • Сортування

Термостати

У цій категорії немає товарів

Термостатом називають прилад, який використовується для підтримки постійної температури. Друга назва цього приладу температурний датчик.

Купити термостат в Україні має сенс для реалізації роботи опалювальної системи, точніше, для її управління.

Якщо опалення будинку проводиться двоконтурним газовим котлом, то контроль роботи опалювальної системи здійснюється за допомогою регулювання теплоносія (температури води). У багатьох опалювальних системах контроль та встановлення потрібної температури котла проводиться вручну.

Використання термостатів дозволяє зробити цей процес автоматичним, а роботу опалювальної системи раціональної та економною.

Термостати німецької компанії Theben регулюють роботу газових котлів, грунтуючись не на температурі, краще розганяється по опалювальній системі води, а на температурі повітря в приміщенні. При досягненні заданої температури термостат спрацьовує, відключаючи не тільки пальник котла, але і насос.

Купити термостати у Києві – рішення економічно виправдане, оскільки газові котли з встановленими термостатами витрачають в середньому на тридцять відсотків менше енергії, ніж їх аналоги без температурних датчиків. Це означає, що, встановивши термостат, ви заплатите за спожитий газ на тридцять відсотків менше.

Крім цього, перевагою використання термостатів можна назвати менший знос котлів, оскільки регулюючи їх роботу в залежності від температури в приміщенні, термостат дозволяє їм не «переробляти». Таким чином, збільшується термін служби обладнання опалювальної системи.

У нашому асортименті представлено високоякісне та надійне обладнання німецької компанії Theben, що забезпечує комфортне, ефективне і безпечне використання різними приладами і електрообладнанням.

Купити термостати в Україні

Наша компанія займається продажем різноманітного електротехнічного обладнання, в числі якого і датчики температури. Звернувшись до нас, ви зможете отримати консультацію, вибрати і купити термостати у Київі або іншому місті України, скориставшись каталогом нашого інтернет-магазину.

Доставку електроустаткування і приладів за межі Києва ми здійснюємо за допомогою кур'єрських компаній, з якими ми успішно співпрацюємо. Доставка здійснюється згідно з графіком роботи кур'єрських служб.

Нашим постійним замовникам в особі монтажно-будівельних та електромонтажних організацій ми пропонуємо можливість придбання термостатів за пільговою ціною. Для інших категорій покупців ми також пропонуємо більш ніж конкурентоспроможну вартість виробів і можливість вибору електроприладів з каталогів представлених у нас виробників.