Слава Україні! Героям слава! Ми сильні разом! 

  • Ціни вказані з ПДВ станом на 19 травня 2024 року довідково та можуть бути змінені. 
  • Мінімальна сума замовлення повинна становити не менше всього 500 ₴ 
  • з 01.05.2024 вступив в силу новий Тариф на продукцію Філіпс в Україні

АСТ Світлотехніка, що спеціалізується на поставках високоякісних освітлювальних систем, світлотехнічного та електротехнічного обладнання в Україні, провела конференцію "Круглий стіл" зі своїми партнерами за підсумками 2010 року. Підводячи підсумок проведених робіт були виділені найбільш перспективні напрямки подальшого розвитку компанія і взаємодії з партнерами. Найбільш важливими напрямками розширення асортименту товарних груп визначені:
 

 СВІТЛОДІОДИ І СВІТЛОДІОДНІ СВІТИЛЬНИКИ

Установка сучасних систем на ряді об'єктів дала можливість не тільки індивідуального оригінального дизайнерського рішення для внутрішнього освітлення та оформлення приміщень, але і дуже цікавого рішення задач зовнішнього освітлення і підсвічування будівель. Світлодіодні джерела і світильники є на сьогодні найбільш економічними джерелами світла. Вони дозволяють без особливих додаткових витрат провести повноцінне освітлення або підсвічування приміщення або будівлі надавши неповторність і підкресливши елегантність архітектури. Використання мультисистем дозволяє встановлювати спеціальну програму зміни колірної гами підсвічування або освітлення. Внутрішнє використання особливо перспективно для розважальних комплексів, бари, ресторани, дискотеки і т.д.

Вуличне освітлення та освітлювальні опори

Освещение КараванВідносно новий і перспективний напрям, який освоює компанія - це комплексна поставка вуличних та паркових світильників, освітлювальних опор. Розрахунок освітленості, необхідної кількості опор, їх висота і підбір світильників проводиться досвідченими фахівцями з використанням сучасного спеціального програмного забезпечення. Асоціація Світлотехніка здійснює повний комплекс послуг з розрахунку, підбору та постачання обладнання. Економія коштів для замовника очевидна. Немає необхідності розшукувати різні матеріали і обладнання. Всі поставляється комплексно у погоджені терміни і за вартістю, яка прийнятна на сьогоднішній нелегкий економічний період. Приватні будівельні об'єкти або громадські муніципальні споруди в результаті забезпечуються високоякісним енерго ефективним обладнанням від провідних європейських виробників.Стоянки автотранспорту, дороги, парки, стадіони та спортивні споруди - це далеко не повний перелік об'єктів, які були успішно і правильно освітлені.

Світильники для автосалонів і СТО

Особливе освітлення, яке дозволяє правильно розставити акценти і бути практичним, досягається за допомогою використання спеціальних люмінесцентних герметичних світильників під лінійну люмінесцентну лампу і металогалогенних ламп зі ступенем пило-волого захисту IP54 - 68. Такі світильники стійкі до вологому середовищі і безпечні для використання на автомийках, СТО. Зовнішній дизайн світильника настільки привабливий, що дозволяє їх установку, в тому числі і в демонстраційних салонах автомобілів. Розрахунок необхідної кількості і підбір типу світильників проводиться фахівцями компанії виходячи із заданих параметрів приміщення і завдань, яке повинно бути, виконано при зазначеному освітленні.

 

Світильники для метрополітену

Світильники для метрополітенуНе можна відокремити в особливий напрямок світильники, які використовуються в важких умовах експлуатації в метрополітені. Тепер це не просто захищені світильники. Всі вони представляють твір мистецтва. Кулі та лінійні растрові світильники.Велике навантаження лягає саме на дизайн всього просторого залу станції. Світильники повинні не тільки забезпечити необхідне ефективне освітлення, але забезпечити належний рівень енергозбереження і при цьому вписатися в загальний дизайн приміщення. Досить складне завдання, але Асоціація Світлотехніка сміливо береться і за такі складні завдання і спільно з проектними бюро проводить розрахунок і надалі постачання і комплектацію об'єкта під ключ. Одним з останніх прикладів можна назвати молоду станцію метро в Києві - це станція Бориспільська. Встановлені світильники доповнюють загальний прекрасний дизайн приміщення і створюють атмосферу затишку. Вдале поєднання точкових світильників з використанням енергозберігаючих ламп, лінійних світильників прямого і відбитого світла стилю техно, а також паркових світильників, роблять завершеною всю композицію.

Світильники для акцентного освітлення торгових залів

Світильники для акцентного освітлення торгових залівПриємно заходити в сучасні магазини і бутіки. Ця приємна атмосфера досягається різними способами. Одним з ключових моментів є і освітлення. Правильно підібране не сліпучим і, в той же час, що створює акцент на експозиції товару або виставці продукції, освітлення дає можливість нашому оку зосередитися на потрібному напрямку. При цьому, ми повністю відчуваємо себе розслабленими і не напружуємося.

Приємно заходити в сучасні магазини і бутіки.  Ця приємна атмосфера досягається різними способами.  Одним з ключових моментів є і освітлення.  Правильно підібране не сліпучим і, в той же час, що створює акцент на експозиції товару або виставці продукції, освітлення дає можливість нашому оку зосередитися на потрібному напрямку.  При цьому, ми повністю відчуваємо себе розслабленими і не напружуємося.

Прогулянка по сучасному торговому залу стає приємною.Здебільшого, ми відпочиваємо, розглядаючи вподобане нам і проходячи повз речей, на які не дуже хочеться звертати увагу саме зараз. Таке освітлення і покликане, в першу чергу, створити атмосферу відпочинку. Покупець або просто відвідувач магазину не відчуває плин часу і може провести в торговому залі достатню кількість часу залишаючи свої гроші то в одному, то в іншому його куточку. Але освітлення повинно бути і чесним. У це поняття вкладається правильна передача кольору об'єкта освітлення. Використання джерел світла (ламп), які спотворюють справжній колір продукту, створюють ілюзію його соковитості або ніжності. Тільки примірявши, наприклад, костюм або плаття, вдома ми раптом виявимо, що він або вона не стільки червоного кольору, як швидше зовсім червоного.
 
 У таких випадках, обмін або повернення товару стає неминучим і залишається гірке почуття незадоволення, яке ще довго не дає можливості зайти саме в цей торговий центр і зробити нову покупку. Фахівці компанії Асоціації Світлотехніка допоможуть підібрати і правильно використовувати світильники і джерела світла в залежності від пропонованого товару. Покупець залишиться задоволений.
 

 Архітектурна підсвічування і виставки

Архітектурна підсвічування і виставкиЦі два типи освітлення не одне і те ж. Але їх і не можна особливо розділити. Загальна в цих типах освітлення - створення елемента вираженості, підкреслення однієї або декількох деталей, які і є головними. Для зовнішнього освітлення підсвічування будівель застосовуються спеціальні прожектори з металлогалогенной або натрієвої лампою. Білий або жовтуватий світло робить елементи архітектури будівель в темний час доби особливо вираженими і підкреслює їх стати і велич. Для виставки застосовуються такі ж прожектори і світильники з симетричним, асиметричним або вузьконаправленим пучком світла. Відмінність в ступені захисту від пилу вологи. На фотографії показані приклади виконаної роботи компанією по підсвічуванню будівлі Галереї і Рів'єри.

Загальна в цих типах освітлення - створення елемента вираженості, підкреслення однієї або декількох деталей., Які і є головними.

Електрообладнання та комплектація

Електрообладнання та комплектаціяОсоблива увага приділяється тепер комплексності поставки. Низьковольтне обладнання, яке забезпечує розподіл електроживлення будинків і приміщень надається за умовами заданими проектами або розрахунками покупателя.Нізковольтное обладнання (автоматичні вимикачі, УЗО, контактори, датчики, електрощити і т.д.) поставляється тільки високої якості від провідних виробників Європи: Шнейдер Електрик, АББ, Легранд, Меллер (з 2010 року перейменований в Ітон (Eaton)). Це не тільки широко відомі бренди, але і запорука надійності і працездатності обладнання на протязі всього терміну служби. Звичайно, можна використовувати і більш дешеві апарати східного виробництва. Але гарантія їх використання настільки нижче, наскільки і нижче ціна. Поставляючи високоякісне електротехнічне обладнання та апаратуру, компанія надає не тільки прийнятні ціни, але для оптових покупців надає серйозні знижувальні програми.Комплексність поставки - це можливість зробити комплектацію об'єкта і пуск в чітко встановлені терміни за прийнятними цінами. Таким чином, була повністю укомплектована і обладнана силова частина заводу "Світлові технології" в м.Славутич (на фото).

Консультації

Всі консультації за розрахунками і підбору обладнання проводяться компанією безкоштовно.Робота на результат, який задовольнить в першу чергу замовника і оплата тільки за продукцію, що поставляється якісну продукцію.