Слава Україні! Героям слава! Ми сильні разом! 

 • Ціни вказані з ПДВ станом на 17 квітня 2024 року довідково та можуть бути змінені. 
 • Мінімальна сума замовлення повинна становити не менше всього 500 ₴ 
 • з 08.04.2024 вступив в силу новий Тариф на продукцію Групи Legrand в Україні
 • Категорії
 • Фільтри
 • Сортування

Підвісні люмінесцентні світильники

У цій категорії немає товарів

Люмінесцентні підвісні світильники їх переважно уществует і особливості

Підвісні люмінесцентні світильники використовуються там, де необхідно створення оптимального рівня освітленості в поєднанні з економічним енергозбереженням, тобто там, де необхідно висвітлювати велику площу протягом тривалого часу. Завдяки підвісним люмінесцентних світильників багатьом власникам офісів або торгово-розважальних центрів вдається створювати достатню, комфортне для співробітників і відвідувачів освітлення, саме тому рішення купити підвісні люмінесцентні світильники в Україні приймається підприємцями все частіше.

Переваги підвісних стельових світильників

 1. Конструкція цих освітлювальних приладів дозволяє кріпити їх до будь-якого типу стельового покриття.
 2. Простота монтажу за рахунок використання металевих пружин для кріплення відбивача.
 3. Поворотний відбивач, що дозволяє при необхідності змінювати напрямок світла.
 4. Можливість кріплення освітлювальних приладів на будь-якій висоті, наприклад, над робочою зоною офісного співробітника, перукаря, візажиста, що дозволяє зробити використання освітлення найбільш ефективним.
 5. Елегантна зовнішність.
 6. Використання легких і міцних матеріалів, що забезпечує малу вагу підвісних стельових світильників.

На фото: Підвісні люмінесцентні світильники, як правило використовуються там, де необхідно створення оптимального рівня освітленості в поєднанні з економічним енергозбереженням

На фото: Підвісні люмінесцентні світильники, як правило використовуються там, де необхідно створення оптимального рівня освітленості в поєднанні з економічним енергозбереженням

Особливості підвісної світильника

Крім ряду незаперечних переваг, які забезпечують цим освітлювальним приладом достатню кількість бажаючих купити підвісні люмінесцентні світильники в Києві, використання цього типу освітлювальних приладів має деякі особливості, пов'язані з властивостями люмінесцентних ламп:

 • Використання люмінесцентних підвісних світильників повинно проводитися там, де не встановлені автоматичні вимикачі, які реагують на рух. Велика частота включень і виключень світильників призведе до швидкого скорочення терміну їх служби.
 • Для того щоб термін служби люмінесцентних світильників був максимальним бажано, щоб напруга в електромережі було стабільним.

Купити підвісні люмінесцентні світильники в Україні

Продаж підвісних люмінесцентних світильників - один з напрямків діяльності нашої організації. З огляду на якість, надійність, яскравість освітлення, можливість використовувати ці освітлювальні прилади для великих приміщень купити підвісні люмінесцентні світильники в Києві для організації освітлення комерційних площ - одне з найбільш оптимальних і зважених рішень.

Ціна наших освітлювальних приладів більш ніж конкурентно здатна, а їх якість не викликає сумнівів. Крім можливості придбання і доставки цікавлять вас найменувань підвісних люмінесцентних світильників, з числа моделей, наявних у нас в наявності, ми пропонуємо вам можливість замовити вироби за каталогами представлених у нас виробників.