Слава Україні! Героям слава! Ми сильні разом! 

 • Ціни вказані з ПДВ станом на 23 червня 2024 року довідково та можуть бути змінені. 
 • Мінімальна сума замовлення повинна становити не менше всього 500 ₴ 
 • Категорії
 • Фільтри
 • Сортування

Фільтри товарів

Бренд
Группа
Ном. струм (А)
Ціна

-

 • 2068
 • 2200

Одним з видів реле, що використовуються для виключення або включення освітлення, є сутінкове реле, залежне від ступеня освітленості навколишнього середовища.

Сутінкове реле або фотореле, як його ще називають, являє собою прилад, що складається з таких складових частин, як:

 1. Електронний блок.
 2. Датчик, оснащений кабелем підключення.
 3. Контактор і тиристорний ключ або вихідна електромагнітне реле, об'єднані в комутаційне пристрій.

Крім цього сутінкове реле обладнується корпусом і кронштейном для кріплення.

Купити сутінкове реле в Україні, поєднане в одному приладі з датчиком освітленості можна назвати самим популярним рішенням для організації вуличного освітлення.

Датчик освітленості визначає ступінь освітленості, зіставляючи його з заданим рівнем і подаючи сигнал на включення або відключення освітлювального приладу.

Де використовується сутінкове реле?

Купити сутінкове реле в Києві та інших містах можна для:

 • Вуличного освітлення присадибної території.
 • Охоронного освітлення складських, виробничих, промислових територій.
 • Організації нічного чергового освітлення.

З допомогою сутінкового реле можна управляти не тільки одним освітлювальним приладом, а цілим рядом приладів.

У нашому каталозі представлені моделі сутінкових реле, якими обладнуються натрієві лампи, призначені для вуличного чергового освітлення. Крім цього ми пропонуємо вам можливість придбати сутінкові реле для прожекторного освітлення.

Всі представлені нами моделі сутінкових реле виробництва компаній Moeller, Theben, Schneider, Moeller, відомих у світі світлотехніки та електрообладнання.

Купити сутінкові реле в Україні

Наша компанія займається продажем сутінкових реле та інших систем управління електроприладами. Звернувшись до наших фахівців, ви зможете придбати сутінкові реле в Києві та за межами столиці, зробивши замовлення в нашому інтернет-магазині.

Крім моделей сутінкових реле, розміщених у каталозі інтернет-магазину, у нашому асортименті представлені зчленовані системи освітлення, що складаються з прожекторів і світильників, обладнаних датчиками освітленості. Ми пропонуємо своїм клієнтам можливість придбання потрібних реле, датчиків і інших електроприладів під замовлення за каталогами виробників, офіційними представниками яких ми є.

Доставка замовлень за межами столиці здійснюється за допомогою послуг компаній вантажоперевізників, з якими ми співпрацюємо. Жителі столиці та області можуть зробити покупку з нашого складу.

Оптовим замовникам та електромонтажних компаніям ми пропонуємо можливість покупки приладів, що використовуються для енергозбереження, за ціною зі знижкою.