• Категорії
 • Фільтри
 • Сортування

Фільтри товарів

Бренд
Тип
Группа
Ціна

-

 • 8грн
 • 334грн

Компактні Лампи КЛЛ

Підкатегорії
Артикул: 4050300816951
Ціна з ПДВ: 180.50 грн
Артикул: 4050300589374
Ціна з ПДВ: 74.30 грн
Артикул: 927914784071
Ціна з ПДВ: 193.60 грн
Артикул: 4050300816982
Ціна з ПДВ: 180.50 грн
Артикул: 4050300816838
Ціна з ПДВ: 141.60 грн
Артикул: 4050300816876
Ціна з ПДВ: 141.60 грн
Артикул: 4050300025681
Ціна з ПДВ: 113.30 грн
Артикул: 4050300010595
Ціна з ПДВ: 113.30 грн
Артикул: 4050300025698
Ціна з ПДВ: 113.30 грн
Артикул: 4050300010625
Ціна з ПДВ: 113.30 грн
Артикул: 4050300025704
Ціна з ПДВ: 113.30 грн
Артикул: 4050300012056
Ціна з ПДВ: 113.30 грн

Завдяки особливостям своєї конструкції компактна люмінесцентна лампа (КЛЛ) може поміститися навіть у самому маленькому світильнику, а також у різноманітних специфічних світильниках, де використання ламп такого типу виправдано з точки зору енергоефективності. При необхідності заміни невеликий лампи розжарювання на компактний сучасний джерело світла, купити компактні лампи КЛЛ в Києві намагається більшість споживачів.

Ця категорія джерел світла відноситься до класу енергозберігаючих ламп поряд з люмінесцентними лампами лінійного типу і світлодіодними лампами.

Переваги компактних ламп КЛЛ:

 • Високий рівень світловіддачі.
 • Випромінювання світла всією поверхнею колби лампи, а не точково.
 • Довгострокова експлуатація без частих включень і виключень ламп. У разі, якщо є необхідність частого вмикання або вимикання світла (наприклад, при освітленні підсобного приміщення, куди протягом дня доводиться багаторазово заходити і виходити, включаючи або вимикаючи світло, має сенс вибрати інший джерело освітлення).
 • Можливість створення ламп, що володіють різними значеннями колірної температури.
 • Низька температура нагріву корпусу лампи і скляної колби.
 • Відсутність стробоскопічного ефекту на деталях обладнання при їх обертанні.

Існує одна з класифікацій люмінесцентних ламп, згідно з якою вони бувають:

 • Інтегрованими (містять в цоколі пускорегулювальної апаратури);
 • Неінтегрованими ( не містять ЕПРА і призначені для установки в світильниках, обладнаних пускорегулювальною апаратурою).

До другої категорії якраз і відносяться всі моделі компактних ламп КЛЛ, найчастіше вживаних у побутовому і промислово користуванні. Асортимент цих джерел світла досить широкий, тому купити компактні лампи КЛЛ в Україні можна практично під будь-який сучасний патрон, призначений для цих ламп.

Купити компактні лампи КЛЛ в Україні

Поряд з реалізацією інших джерел світла і світлотехніки, наша компанія займається продажем компактних ламп КЛЛ, пропонуючи вашій увазі традиційно широкий асортимент продукції.

У нас представлені вироби провідних брендів, таких як OSRAM, Philips, якість виробів яких не викликає найменшого сумніву. У нас ви можете купити компактні лампи КЛЛ в Києві з числа товарів, наявних, так і замовити лампи за каталогами виробників.

Доставку замовлень за межами столиці, ми здійснюємо з допомогою транспортних компаній перевізників (кур'єрських служб), тому здійснюючи покупку в нашому інтернет-магазині, ви відразу можете оформити доставку замовлення в своє місто і забрати його, відвідавши представництво.

Ми зацікавлені у співпраці з оптовими покупцями, будівельно-монтажними організаціями і промисловими підприємствами, тому готові запропонувати їм вигідну ціну на вироби та гнучкі взаємовигідні умови співпраці.

Благодаря особенностям своей конструкции компактная люминесцентная лампа (КЛЛ) может поместиться даже в самом маленьком светильнике, а также в разнообразных специфических светильниках, где использование ламп такого типа оправдано с точки зрения энергоэффективности. При необходимости замены небольшой лампы накаливания на компактный современный источник света, купить компактные лампы КЛЛ в Киеве старается большинство потребителей.

Эта категория источников света относится к классу энергосберегающих ламп наряду с люминесцентными лампами линейного типа и светодиодными лампами.

Преимущества компактных ламп КЛЛ:

 1. Высокий уровень светоотдачи.
 2. Излучение света всей поверхностью колбы лампы, а не точечно.
 3. Долгосрочная эксплуатация без частых включений и выключений ламп. В случае, если есть необходимость частого включения или выключения света (например, при освещении подсобного помещения, куда в течение дня приходится многократно заходить и выходить, включая или выключая свет, имеет смысл выбрать другой источник освещения).
 4. Возможность создания ламп, обладающих разными значениями цветовой температуры.
 5. Низкая температура нагрева корпуса лампы и стеклянной колбы.
 6. Отсутствие стробоскопического эффекта на деталях оборудования при их вращении.

Существует одна из классификаций люминесцентных ламп, согласно которой они бывают:

 • Интегрированными (содержат в цоколе пускорегулирующую аппаратуру);
 • Неинтегрированными ( не содержат ЭПРА и предназначены для установки в светильниках, оборудованных пускорегулирующей аппаратурой).

Ко второй категории как раз и относятся все модели компактных ламп КЛЛ, чаще всего применяемых в бытовом и промышленно пользовании. Ассортимент эти источников света достаточно широк, поэтому купить компактные лампы КЛЛ в Украине можно практически под любой современный патрон, предназначенный для этих ламп.

Купить компактные лампы КЛЛ в Украине

Наряду с реализацией других источников света и светотехники, наша компания занимается продажей компактных ламп КЛЛ, предлагая вашему вниманию традиционно широкий ассортимент продукции.

У нас представлены изделия ведущих брендов, таких как OSRAM, Philips, качество изделий которых не вызывает малейшего сомнения. У нас вы можете, как купить компактные лампы КЛЛ в Киеве из числа товаров, имеющихся в наличии, так и заказать лампы по каталогам производителей.

Доставку заказов за пределами столицы, мы осуществляем с помощью транспортных компаний перевозчиков (курьерских служб), поэтому совершая покупку в нашем интернет-магазине, вы сразу можете оформить доставку заказа в свой город и забрать его, посетив представительство.

Мы заинтересованы в сотрудничестве с оптовыми покупателями, строительно-монтажными организациями и промышленными предприятиями, поэтому готовы предложить им выгодную цену на изделия и гибкие взаимовыгодные условия сотрудничества.