Слава Україні! Героям слава! Ми сильні разом! 

 • Ціни вказані з ПДВ станом на 19 травня 2024 року довідково та можуть бути змінені. 
 • Мінімальна сума замовлення повинна становити не менше всього 500 ₴ 
 • з 01.05.2024 вступив в силу новий Тариф на продукцію Філіпс в Україні
 • Категорії
 • Фільтри
 • Сортування

Кабельні Наконечники

У цій категорії немає товарів

що таке кабельні наконечники і навіщо вони потрібні

Кабельним наконечником називається пристосування, що використовується для того, щоб підготувати кінець кабелю до наступного з'єднання і фіксації жив у затискачах різних типів. Купити кабельні наконечники в Україні має сенс для монтажних щитів, а також для монтажу автоматичних вимикачів.

Фото - Кабельні наконечники

Для кожної конкретної потреби з'єднання кабелів можна знайти і купити кабельні наконечники у Києві та інших містах України.

Для чого потрібно використання кабельних наконечників?

З'єднання електричних провідників викликає поява перехідного опору. Його утворення відбувається в місці найбільшого нагрівання, що може привести до оплавлення і займання, тому перехідний опір необхідно гасити. Для цієї мети використовуються різноманітні варіанти кабельних наконечників. Вони збільшують площу стикання проводів, позбавляють від утворення оксидної плівки, зменшуючи показники перехідного опору. Крім цього використання кабельних провідників покращує щільність, а отже і надійність контакту.

Класифікація кабельних наконечників

У сфері електромонтажного обладнання випускається велика кількість кабельних наконечників, класифікуються за:

 1. Матеріалом, з якого вони виготовлені (мідь, алюміній, комбінування міді та алюмінію).
 2. Способом монтажу. Монтаж може бути:
  • Під пайку мідно-луджених і мідних наконечників;
  • Під опресовування (кабель обжимається спеціальним інструментом, призначеним для обпресування);
  • Під зварювання газом;
  • Під монтаж з допомогою сривних болтів.

Кабельні наконечники в промисловості використовуються повсюдно. У побуті наконечники знайшли застосування в різноманітної побутової техніки. Їх часто можна зустріти в кондиціонерах, мікрохвильових печах, пральних машинах та інших видах побутових електроприладів.

Купити кабельні наконечники в Україні

Наша компанія займається продажем багатьох видів електротехнічної і кабельної продукції, в числі якої представлені кабельні наконечники. Звернувшись до наших консультантів, ви зможете підібрати та придбати кабельні наконечники в Києві, для вирішення потрібних вам завдань.

Доставку замовлень за межами столиці ми здійснюємо, користуючись послугами кур'єрських служб, з якими ми співпрацюємо.

Нашим постійним оптовим замовникам в особі професійних електриків і електромонтажних організацій ми надаємо можливість придбання кабельних наконечників за вигідною ціною.

Крім можливості придбання електромонтажного устаткування з асортименту, наявного в наявності, ми пропонуємо можливість замовити цікавлять вас вироби електромонтажної і кабельної продукції по каталогам, представлених нами виробників.