Слава Україні! Героям слава! Ми сильні разом!

Ціни вказані станом на 04 серпня 2022 року. У зв'язку з різкою зміною офіційного курсу ціни можуть змінюватися найближчим часом

 • Категорії
 • Фільтри
 • Сортування

Фільтри товарів

Бренд
Тип
Группа
Ном. струм (А)
Кіл-ть модуль
Кіл-ть полюс
Ціна

-

 • 0грн
 • 57939грн

Автоматичний Вимикач

Підкатегорії
Артикул: EZ9F34320
Ціна з ПДВ: 447.29 грн
Артикул: EZ9F34225
Ціна з ПДВ: 305.15 грн
Артикул: EZ9F34325
Ціна з ПДВ: 460.34 грн
Артикул: 2CCS813001R0845
Ціна з ПДВ: 6 962.66 грн
Артикул: 2CDS252001R0201
Ціна з ПДВ: 940.87 грн
Артикул: EZ9F34132
Ціна з ПДВ: 149.96 грн
Артикул: EZ9F34206
Ціна з ПДВ: 310.36 грн
Артикул: EZ9F34306
Ціна з ПДВ: 472.08 грн
Артикул: EZ9F34163
Ціна з ПДВ: 183.87 грн
Артикул: A9F84170
Ціна з ПДВ: 918.22 грн
Артикул: A9F89110
Ціна з ПДВ: 321.05 грн
Артикул: A9F89116
Ціна з ПДВ: 304.20 грн

Тільки оригінальні автентичні автоматичні вимикачі світових брендів

Купуючи струмовий Автоматичний вимикач автентичного виробництва однієї з європейських компаній (АББ,Легранд, Ітон,Хагер, Шнейдер) ви завжди будете впевнені, що ціна=якість. Вибираючи "Автоматичні вимикачі" важливо отримати два основних фактора впевненості: консультація і вибір вимикачів.

Роль автоматичного вимикача в сучасному світі дуже велика. Він являє собою пристрій, який виконує завдання по захисту електропроводки, різної техніки та кабелю проти струмів перевантаження і струмів короткого замикання. Наша компанія займається продажем подібного обладнання і представляє широкий асортимент своєї продукції. У нас ви зможете знайти апарат тільки автентичного виробництва у відповідності з потрібними вимог за низькою ціною.

В залежності від кількості полюсів ви зможете придбати в нашій компанії апарати:

 • однополюсні;
 • двополюсні;
 • триполюсні;
 • чотириполюсні.

Принцип функціонування автоматичних вимикачів

Автоматичний вимикач, купити в Україні варто лише з однієї простої причини – він зі своїм прекрасним європейською якістю зможе забезпечити вам високий рівень безпеки як на підприємстві, так і вдома. Головне його завдання — захист мережі від перевантаження, від короткого замикання в електричному ланцюзі. Крім того, за допомогою такого приладу, можливо вимкнення споживачів електричної енергії та ліній в ручному режимі.

Принцип його функціонування полягає у здатності відсікати споживачів електричної мережі від надвисокого струму короткого замикання до того моменту, як він почне діяти на них. Приміром, якщо в житловому приміщенні встановлена проводка з перетином 2,5 мм кв., то при показнику сили струму понад 25 А велика ймовірність згоряння не тільки проводки, але і всієї електричної мережі. Якщо ж ви подбали про наявність автоматичного вимикача в своїй квартирі, то пристрій самостійно відключить подачу струму при подібних перегонах енергії.

Фото - Автоматичний вимикач в розрізі : інтернет-магазин SvtSvet.Com.Ua КиївЗа якими характеристиками підбирають автоматичні вимикачі?

Для кожного токового автоматичного вимикача притаманні відповідні технічні характеристики. Всі моделі подібних пристроїв мають індивідуальні показники:

 1. Максимальний рівень відключаючої здатності. Відключення відбувається при аварійному збільшення струму в мережі, внаслідок короткого замикання.
 2. Величина номінального струму. Можна придбати стандартний апарат (до 63А) або більш потужний, що витримує навантаження до 125А.

Фото - струмочасовий характеристика автоматичного вимикача : інтернет-магазин SvtSvet.Com.Ua КиївКрім цього, важливе значення повинно приділятися торговій марці пристрої і компанії-виробнику. Від самих перевірених виробників з Європи – SCHNEIDER ELECTRIC, MOELLER і АВВ ви можете купити автоматичні вимикачі в Києві у нас.

Переваги роботи з нашою компанією

Якщо ви хочете придбати таке потрібне і важливе пристосування для свого будинку або підприємства, то ми рекомендуємо вам скористатися послугами нашого інтернет-магазину. Тим більше, що вас приємно порадує на автоматичний вимикач ціна в Києві.

При виборі моделі пристрою потрібно звертати увагу на безліч показників, і не завжди процес вибору буває легким. Саме тому ми також пропонуємо вам отримати детальну консультацію від наших кваліфікованих спеціалістів по конкретному типу вимикача.

Ми гарантуємо вам, що наше обладнання зможе забезпечити вам надійну і тривалу захист, оскільки ми працюємо тільки перевіреними європейськими компаніями-виробниками.

Оптові замовники можуть придбати автоматичні вимикачі в Києві на індивідуальних умовах.