Слава Україні! Героям слава! Ми сильні разом! 

 • Ціни вказані з ПДВ станом на 23 червня 2024 року довідково та можуть бути змінені. 
 • Мінімальна сума замовлення повинна становити не менше всього 500 ₴ 
 • Категорії
 • Фільтри
 • Сортування

Фільтри товарів

Бренд
Группа
Ціна

-

 • 1861
 • 10293

Робота датчика руху ІК

В основу роботи датчика руху ІК, так само як і його побратима, датчика присутності, покладено принцип аналізу теплового випромінювання, вихідного від об'єктів та його переміщення. Під «об'єктом» розуміється людина. Вистачить даремно витрачати і палити електрика. Досить встановити датчик руху і освітлення буде включатися тільки тоді, коли це дійсно необхідно.

Замовити і купити датчик руху ІК THEBEN - дзвоніть і пишіть:

 • (044) 390-0825
 • Купити датчики руху ІК в Києві можна не тільки для того, щоб реагувати на присутність людини в контрольованій датчиком зоні. Датчики руху «підлаштовуються» під рівень освітленості приміщення, дозволяючи таким чином регулювати освітлення приміщення, скорочуючи енерговитрати на нього. Використання датчиків руху в коридорах і службових приміщеннях підприємств, офісів, заводів дозволяє суттєво економити енергоресурси, скорочуючи витрати на електропостачання.

  Датчики руху ІК поділяються на: одноканальні і двоканальні. В двоканальних датчиках кожен канал відповідає за свою навантаження, роблячи використання приладу функціональним. Наприклад, один датчик можна використовувати для керування освітленням і вентиляцією або освітлення та опалювальною системою.

  Купити датчики руху ІК в Україні
  Наша компанія реалізує різноманітне сучасне електротехнічне обладнання, тому продаж датчиків руху ІК та інших приладів, що належать до енергозберігаючих технологій, є одним з напрямків нашої роботи. У нашому асортименті представлені датчики руху німецької компанії Theben, відомого виробника «розумної техніки», покликаної забезпечувати просте, комфортне і економне управління електроприладами і освітленням, а також компанії Hager-POLO. Звернувшись до нас, ви зможете замовити в інтернет-магазині або купити датчики руху ІК в Києві з нашого складу.

  Доставка замовлень за межі Києва ми здійснюємо за допомогою кур'єрських служб.

  Нашим оптовим замовникам ми пропонуємо можливість придбання виробів зі знижкою, за більш ніж прийнятною ціною.