- <>svtsvet@svt.org.ua<>
- Ми у Viber
- Ми у Telegram
- З 9:00 до 18:00 Пн - Пт
- В електронному форматі 24/7
Слава Україні! Героям слава! Ми сильні разом!
Ціни вказані з ПДВ станом на 27 листопада 2023 року довідково та можуть бути змінені. Мінімальна сума замовлення повинна становити не менше всього 200 ₴
Не знайдено елементів що відповідають критеріям пошуку
Не знайдено елементів що відповідають критеріям пошуку
Не знайдено елементів що відповідають критеріям пошуку
-
Він розроблений для забезпечення оптимальної продуктивності при використанні з регульованими світлодіодними або регульованими лампами CFL. Навіть якщо ви зараз використовуєте лампи розжарювання, ви можете захистити себе в майбутньому, встановивши універсальний диммер, щоб забезпечити сумісність у майбутньому з регульованими світлодіодними / CFL-лампами.
Всі димери виконують ту саму функцію, змінюючи освітлення, створюване підключеними приладами, але існує багато типів управління перемикачами димера. Ці традиційні перемикачі мають ручку, що обертається, яка регулює рівень освітленості. Ви можете увімкнути або вимкнути прилад, не змінюючи налаштування диммера.
Виберіть диммер із номінальною потужністю, яка відповідає або перевищує загальну потужність усіх лампочок, якими диммер керує. Наприклад, якщо диммер керує приладом із десятьма лампами потужністю 75 Вт, вам знадобиться диммер потужністю 750 Вт або вище.
Отже, що станеться, якщо ви використовуєте світлодіоди без димера на димері? Що ж, у кращому разі лампочка просто не згасне належним чином. У найгіршому випадку ви можете пошкодити лампочку. Як бачите, світлодіоди з регульованою яскравістю мають всередині особливу схему, яка дозволяє їм реагувати на рівні струму, що змінюються, або «пульсуючи» хвилі струму для створення ефекту затемнення.
Диммери із задньою кромкою найкраще працюють зі світлодіодними лампами, а сучасні диммери найкраще працюють із традиційними лампами розжарювання та галогенними лампами.
Різні типи диммерів