Слава Україні! Героям слава! Ми сильні разом! 

 • Ціни вказані з ПДВ станом на 19 травня 2024 року довідково та можуть бути змінені. 
 • Мінімальна сума замовлення повинна становити не менше всього 500 ₴ 
 • з 01.05.2024 вступив в силу новий Тариф на продукцію Філіпс в Україні
 • Категорії
 • Фільтри
 • Сортування

Фільтри товарів

Бренд
Ціна

-

 • 38
 • 39

Ізострічка

Електроізоляційна стрічка – якісний продукт

Основа ізоляційної стрічки – полівінілхлоридна або поліамідна плівка, покрита клеєм. Має достатню високу стійкість до тиску і відносно високу термостійкість. Світлостабілізована ізолятор має і радіаційну стійкість. Без жодного сумніву, що будь-яка ізолента має стійкість до корозії.

Типи ізоленти

Налічують кілька типів ізоленти:

 • поліамідна силіконова стрічка;
 • поліамідна акрилова стрічка;
 • поліамідна антистатична стрічка;
 • полівінілхлоридна ізолента;
 • полівінілхлоридна маркувальна ізолента та ін.

Електрична ізоляційна стрічка вважається хорошим ізолятором у електромонтажі

Електрична ізоляційна стрічка вважається хорошим ізолятором та застосовується при електромонтажних роботах у квартирі, офісі тощо. просто тому, що вона зроблена з матеріалу, який забезпечує високий опір електричному напрузі, і через неї проходить дуже незначний струм. Таким чином, людина, що стосується ізоленти, не відчуває впливу напруги в електричному приладі або дроті, в якому вона використовувалася, і тому не отримує ураження електричним струмом. Крім того, оголені дроти, які обмотані шаром ізоленти не взаємодіятимуть один з одним.
Ізолента зазвичай виготовляється з еластичного вінілу та ПВХ, який забезпечує кращу ізоляцію від струму. ПВХ взагалі практично не проводить електрики. Завдяки цьому це ідеальний матеріал для використання в електроізоляційних додатках, де він може мати термін служби близько чотирьох десятиліть.

Чи безпечно обмотувати оголені дроти ізолентою

Початкова відповідь на запитання: «Чи безпечно обмотувати оголені дроти ізолентою»? - можна відповісти відразу: «Це безпечніше, ніж залишати оголені дроти відкритими для можливого контакту (з людиною, іншим дротом або будь-яким металевим контактом)».
Але чи так добре ізолює ізолента, як і оригінальна ізоляція навколо дроту? Ні.
Наприклад, люди часто ремонтують подовжувальний шнур, який був пошкоджений шляхом обмотки оголених металевих дротів ізолентою. Для ізоляції побутової напруги необхідно дуже мало шарів, оскільки діелектрична проникність ізольенти з ПВХ становить майже 60 000 вольт на міліметр товщини, але для забезпечення фізичного захисту дротів та ізоляції може знадобитися більше шарів або додаткова оболонка.

Чи можна закріпити перерізаний провід ізолентою

Ізолента – відстій для закріплення перерізаного дроту, але все ж таки передбачається, що вона призначена для «фіксації» ізоляції. У неї є звичка до руйнування самого матеріалу та руйнування клею. Стрічка з часом, особливо низької якості, може розплутуватися, а дроти оголюватися і знову бути оголеними. Якщо використовувати дешеву та неякісну ізоленту, то це безумовно буде пожежна небезпека, якщо не просто погана та ненадійна робота. Не всі стрічки однакові.

Якій кількості тепла стійка ізолятора

Ізолента зазвичай буває ПВХ із полівінілхлориду.Для ПВХ ізоленти будуть притаманні в більшості випадків характеристики, які розраховані на максимум від -18 до +105°C, саме тоді він починає ставати значно м'яким або дуже жорстким та крихким за мінусової температури.

Купити ізоленту гарної якості

Наш магазин пропонує купити ізоленту для електромонтажних робіт лише гарної якості. Ізолента від АСТ-Світлотехніка – це ізолююча стрічка з ПВХ, яка вкрита шаром клею гарної якості. Товщина ізоленти складає 13-15 мкн. Довжина ізоленти у рулоні 10-25 метрів на вибір. Купити ізоленту можна за умови загального замовлення інших комплектуючих.