• Категорії
 • Фільтри
 • Сортування

Фільтри товарів

Бренд
Тип
Группа
Ціна

-

 • 93грн
 • 3166грн

Світлодіодні Світильники

Артикул: 1058000090
Ціна з ПДВ: 3 034.96 грн
Артикул: 1060000100
Ціна з ПДВ: 3 165.50 грн
Артикул: 1631001220
Ціна з ПДВ: 2 447.55 грн
Артикул: 911401853897
Ціна з ПДВ: 887.00 грн
Артикул: 911401868881
Ціна з ПДВ: 1 298.00 грн
Артикул: 442RRP-12
Ціна з ПДВ: 93.01 грн
Артикул: 4058075106154
Ціна з ПДВ: 567.00 грн
Артикул: 4058075106130
Ціна з ПДВ: 425.00 грн
Артикул: 4058075062221
Ціна з ПДВ: 1 998.00 грн
Артикул: 4058075080034
Ціна з ПДВ: 749.00 грн

Без чого немислимий ергономічний і комфортний інтер'єр? Що задає тон і настрій всьому приміщенню? Звичайно, це грамотно вибудуване освітлення. Саме тому варто особливо уважно підійти до вирішення даного питання.

Чому світлодіоди - це вигідно і зручно?

Сьогодні однією з інноваційних і особливо перспективних технологій вважаються світлодіодні світильники. Дане рішення базується на використанні рішень останнього покоління. Не дивно, що вони виграшно виглядають на тлі своїх застарілих конкурентів і мають масу незаперечних переваг.

Перш за все, варто купити світлодіодні світильники в Україні тим споживачам, які цінують:

 1. стовідсотковий комфорт;
 2. беззастережну безпеку;
 3. зручність у використанні;
 4. ергономічний інтер'єр.

У побуті широкого поширення набули вбудовується і світильник світлодіодний стельовий. Найчастіше вони використовуються для кухні, в передпокої або у ванній кімнаті. Для оптимізації освітлення в приміщенні або підсвічування окремих деталей інтер'єру використовуються світлодіодні точкові світильники і нічники. У наш час при підвищенні оплати за електроенергію, ціна на світлодіодні лампи знижується, що робить їх ще більш привабливими для покупки.

Низький рівень енергоспоживання є не єдиною перевагою світлодіодного світильника. Подібний тип обладнання відноситься до категорії безпечних товарів. Лампи такого типу не мають шкідливих і токсичних складових. Прожектори, ЛІД-панелі і світильники на світлодіодних лампах застосовуються для освітлення офісних, комерційних і виробничих приміщень. Добре зарекомендували себе світлодіоди і для зовнішнього освітлення. При цьому, світильник виглядає досить естетично.

Фото - Світлодіодні світильники

Фото - Світлодіодні світильники

Найширший спектр переваг

Все ще думаєте, чи варто купити світлодіодний світильник в Києві? Беззастережно, так! Застосування світильників на світлодіодних лампах - надзвичайно вигідне рішення. Причиною тому служить не тільки можливість заощадити на витратах за споживані ресурси. Це ще і дивно надійний тип освітлення. Такого роду обладнання має тривалий термін служби - кожна лампа безперебійно функціонує не менш п'ятнадцяти років.

До іншим переваг сучасного світлодіодного світильника можна сміливо віднести:

максимальну наближеність до природного освітлення;

отримання м'якого потоку світла, що завжди виграшно виглядає в інтер'єрі;

зручність, оскільки не потрібно часта заміна перегорілих елементів (а, в зв'язку з цим, і доцільність встановлення подібних світильників в важкодоступних місцях, де частіше технічне обслуговування важко).

Варто справедливо зауважити, що даний тип обладнання може застосовуватися в інтер'єрі офісів, магазинів, складів, промислових підприємств і для зовнішнього освітлення. Головне - грамотно підійти до вибору необхідного приладу.

Вигідна покупка? Це просто!

На нашому майданчику знайдеться маса цікавих варіантів. Пропонується придбати енерго-ефективний прилад, який зручний в процесі установки і експлуатації. Найширший і варіативний асортимент дозволить вам підібрати саме те обладнання, що необхідно для конкретної ситуації. Це можуть бути версії побутового або комерційного призначення. Запропоновано відмінні прилади з промислового сегмента і сфери ЖКГ. Форми і розміри представленого в віртуальному каталозі обладнання різноманітні.

Залишається тільки вибрати з усього цього різноманіття необхідний світлодіодний прилад і оформити замовлення. Купити можна як один світильник, так і цілий набір. Гнучка цінова політика сайту дозволять зробити покупку дуже вигідною.

читати російською мовою

Без чего немыслим эргономичный и комфортный интерьер? Что задает тон и настроение всему помещению? Конечно, это грамотно выстроенное освещение. Именно поэтому стоит особенно внимательно подойти к решению данного вопроса.

Почему светодиоды – это выгодно и удобно?

Сегодня одной из инновационных и особенно перспективных технологий считаются светодиодные светильники. Данное решение базируется на использовании решений последнего поколения. Неудивительно, что они выигрышно смотрятся на фоне своих устаревших конкурентов и имеют массу неоспоримых преимуществ.

Прежде всего, стоит купить светодиодные светильники в Украине тем потребителям, которые ценят:

 1. стопроцентный комфорт;
 2. безоговорочную безопасность;
 3. удобство в использовании;
 4. эргономичный интерьер.

В быту широкое распространение получили встраиваемый и светильник светодиодный потолочный. Чаще всего они используются для кухни, в прихожей или в ванной комнате. Для оптимизации освещения в помещении или подсветки отдельных деталей интерьера используются светодиодные точечные светильники и ночники. В наше время при повышении оплат за электроэнергию, цена на светодиодные лампы снижается, что делает их еще более привлекательными для покупки.

Низкий уровень энергопотребления является не единственным преимуществом светодиодного светильника. Подобный тип оборудования относится к категории безопасных товаров. Лампы такого типа не имеют вредных и токсичных составляющих. Прожекторы, ЛЕД-панели и светильники на светодиодных лампах применяются для освещения офисных, коммерческих и производственных помещений. Хорошо зарекомендовали себя светодиоды и для наружного освещения. При этом, светильник смотрится достаточно эстетично.

Широчайший спектр преимуществ

Все еще думаете, стоит ли купить светодиодный светильник в Киеве? Безоговорочно, да! Применение светильников на светодиодных лампах – необычайно выгодное решение. Причиной тому служит не только возможность сэкономить на тратах за потребляемые ресурсы. Это еще и удивительно надежный тип освещения. Такого рода оборудование имеет длительный срок службы – каждая лампа бесперебойно функционирует не меньше пятнадцати лет.

К прочим преимуществам современного светодиодного светильника можно смело отнести:

 • максимальную приближенность к естественному освещению;
 • получение мягкого потока света, что всегда выигрышно смотрится в интерьере;
 • удобство, поскольку не требуется частая замена перегоревших элементов (а, в связи с этим, и целесообразность установки подобных светильников в труднодоступных местах, где частое техническое обслуживание затруднительно).

Стоит справедливо заметить, что данный тип оборудования может применяться в интерьере офисов, магазинов, складов, промышленных предприятий и для наружного освещения. Главное – грамотно подойти к выбору необходимого прибора.

Выгодная покупка? Это просто!

На нашей площадке отыщется масса интересных вариантов. Предлагается приобрести энергоэффективный прибор, который удобен в процессе установки и эксплуатации. Широчайший и вариативный ассортимент позволит вам подобрать именно то оборудование, что необходимо для конкретной ситуации. Это могут быть версии бытового или коммерческого назначения. Предложены отличные приборы из промышленного сегмента и сферы ЖКХ. Формы и размеры представленного в виртуальном каталоге оборудования разнообразны.

Остается только выбрать из всего этого многообразия необходимый светодиодный прибор и оформить заказ. Купить можно как один светильник, так и целый набор. Гибкая ценовая политика сайта позволят сделать покупку очень выгодной.