Слава Україні! Героям слава! Ми сильні разом! 

  • Ціни вказані з ПДВ станом на 19 травня 2024 року довідково та можуть бути змінені. 
  • Мінімальна сума замовлення повинна становити не менше всього 500 ₴ 
  • з 01.05.2024 вступив в силу новий Тариф на продукцію Філіпс в Україні

Мінімальна сума замовлення, яке обслуговується повинна становити не менше всього 200 грн з ПДВ

 Замовити товар:

Для покупки товару якій цікавить Вас необхідно замовити рахунок для оплати. Це можна зробити через корзину інтернет-порталу, направивши заявку на електронну пошту або зателефонувавши за контактними телефонами. Заявки розміщені через корзину або спрямовані листом обробляються в першу чергу.  Для юридичних осіб необхідно передати копію Свідоцтва платника ПДВ, реєстрації і вказати контактну особу, телефон.  Для фізичних осіб необхідно повідомити прізвище ім'я по батькові, контактний телефон та електронну адресу.  Наші менеджери сформують Рахунок для оплати відповідно до Вашої заявки із зазначенням наявності та термінів поставки, і надішлють на Вашу електронну адресу пошти.

 Оплатити товар можна:

  1.  через будь-який зручний для Вас банк, в т.ч.  онлайн Приват-24 або Аваль-онлайн
  2.  з рахунку підприємства

Доставка по м.Києву и по Україні:

Доставка здійснюється за допомогою спеціалізованих кур'єрських служб Нова пошта і САТ з оплатою за доставку безпосередньо перевізнику при отриманні вантажу. Отправка товару здійснюється на наступний робочий день після надходження оплати за товар. Товар для відправки передається перевізнику після оформлення видаткової накладної. Для юридичних осіб оформлення накладної проводиться по фотокопії Довіреності на представника компанії.

Самовивіз

Самовивіз можливо зробити з нашого складу безкоштовно за адресою: вул.  Автопаркова, 7 (Бортничі) (пішки від метро Бориспільська близько 15 хвилин). Документи для видачі товару формуються заздалегідь на прохання покупця і не пізніше, ніж за годину до запланованого часу прибуття на склад для отримання товару.