• Категорії
  • Фільтри
  • Сортування

Фільтри товарів

Бренд
Тип
Группа
Ціна

-

  • 68грн
  • 5716грн

Розетки і вимикачі Merten

Підкатегорії
Артикул: MTN2300-0000
Ціна з ПДВ: 110.77 грн
Артикул: MTN2331-0319
Ціна з ПДВ: 71.21 грн
Артикул: MTN2331-0344
Ціна з ПДВ: 71.21 грн
Артикул: MTN2331-0414
Ціна з ПДВ: 76.35 грн
Артикул: MTN2331-0460
Ціна з ПДВ: 105.23 грн
Артикул: MTN2331-4019
Ціна з ПДВ: 86.24 грн
Артикул: MTN2331-4044
Ціна з ПДВ: 86.24 грн
Артикул: MTN2331-4143
Ціна з ПДВ: 648.81 грн

Розетки и выключатели Merten от «АСТ Светотехника» в Украине

У березні 2006 року компанія Schneider Electric зробила стратегічне придбання. Цим придбанням стала компанія з віковою історією - Merten GmbH & Co Kg. Історія цієї компанії - це практично історія прогресу та історія дизайну. Заснована братами в 1906 році фірма займалася виробництвом електроустановочних матеріалів для зародження промисловості, для будівель і автозапчастин. Справи йшли добре, фірма зміцніла і розвивалася, і розширила асортимент ставши виробляти в 1926 році різні роз'єми і штекери. Однак Друга Світова війна і економічна криза змусили шукати інші шляхи в спробах зберегти і розвинути виробництво. І саме виробництво розеток і вимикачів стало тим засобом, що допомогло зберегти компанію, а в подальшому перетворити її на одного зі світових лідерів.

Випущені в 1961 році безгвинтові розетки і вимикачі Merten стали згодом зразком стандарту. При цьому компанія показала свій інженерний потенціал і хорошу організацію виробництва. Подальші 10 років Merten зміцнили позиції компанії на ринку за рахунок модернізації технологій, випуск нової продукції та вдосконалення виробництва. Але справжнім проривом стало залучення професійних дизайнерів з серйозною репутацією і світовими іменами. Успіх був неймовірним. Дизайн, як новий напрям діяльності став впроваджуватися в усі сфери життя, і Merten був на вістрі.

Трохи пізніше в лінійці виробленої продукції з'являються радіосистеми і скляні сенсори. Виробництво цієї продукції безпосередньо було пов'язано з питаннями безпеки. А ось вже з 1985 року починається виробництво відомих на весь світ датчиків руху ARGUS, які пізніше стали управлятися по радіоканалах.

Під «крилом» Schneider Electric, німецька компанія Merten - це широкий функціональний і колірний вибір розеток і вимикачів різних серій, це електронні світлорегулятори, лічильники, датчики присутності, руху, диму) і дистанційне керування різними функціями для автоматизації будівель. Проста і гарна серія M-Smart, стильна і стримана у своєму прагматизмі M-Plan, дуже індивідуальна сприйняттям і неповторна M-Star c матовими квітами срібло, хром і нікель. Сувора і гармонійна M-Elegance з широким асортиментом функцій і різні матеріали по рамкам. Artec – ще одна серія, вирішена дизайнерськи витончено. Технологічно нова - Trancent - це серія скляних сенсорних вимикачів. І, звичайно ж, розкішна і вивірена часом Antique - серія, вивірена часом і стилем – класика.Величезна кількість фахівців, дизайнерів і мільйони споживачів знайдуть в розетках і вимикачах Merten не тільки технічні рішення, а й естетичне втілення власних ідей, мрії про гармонію інтер'єру і впевненості в безпеці свого вогнища.

Ще раз підкреслимо особливості розеток і вимикачів Merten

  • Безпека. Надійне німецька якість дозволить Вам не турбуватися про прийняте рішення використання продукції Merten протягом довгих років.
  • Довгий термін служби. Матеріали, які використовуються компанією, зносостійкі, стійкі до механічних пошкоджень і не піддаються негативному впливу ультрафіолету.
  • Різноманітність пропонованого дизайну. Для прихильників класичного стилю підійде лінія розеток та вимикачів Antique / Artec з варіантами колірних рішень і матеріалів. Серія System M (m - smart, m - plan, m - plan 2 і тд) ширяють у повітрі квадратні форми зі скла і термопласта.
  • А ось варіативність пропонованих рішень дозволить відповісти на будь-які, навіть найвишуканіші і витонченіші запити прискіпливих користувачів.

Наша компанія є офіційним представником компанії Schneider Electric, частиною якої є Merten. Наші фахівці допоможуть Вам у виборі розеток, вимикачів та іншого електроінсталяційного обладнання, що відповідає потребам і запитам Ваших дизайнерських решеній.Оптовим покупцям ми традиційно пропонуємо гнучкі умови співпраці та лояльні ціни на асортиментний ряд виробів марки Merten.

При великому замовленні доставка по Києву безкоштовна, в інші регіони доставка здійснюється кур'єрськими службами.