Слава Україні! Героям слава! Ми сильні разом! 

 • Ціни вказані з ПДВ станом на 17 квітня 2024 року довідково та можуть бути змінені. 
 • Мінімальна сума замовлення повинна становити не менше всього 500 ₴ 
 • з 08.04.2024 вступив в силу новий Тариф на продукцію Групи Legrand в Україні
 • Категорії
 • Фільтри
 • Сортування

Фільтри товарів

Бренд
Группа
Мощность (Вт)
Цвет (К)
Ціна

-

 • 0
 • 6892

Світильники

Підкатегорії
Артикул: 4058075386709
Ціна брутто: 1 299.00 
Артикул: 4464
Ціна брутто: 351.00 
Артикул: 4465
Ціна брутто: 731.00 
Артикул: LBW.2х18.GR.IP65.SC
Ціна брутто: 396.58 
Артикул: LBW.2х36.GR.IP65.SC
Ціна брутто: 510.47 
Артикул: 911401868981
Ціна брутто: 2 011.20 
Артикул: 4099854230370
Ціна брутто: 228.00 
Артикул: 4099854230578
Ціна брутто: 1 296.00 
Артикул: 4099854230592
Ціна брутто: 1 296.00 
Артикул: 4099854230417
Ціна брутто: 264.00 
Артикул: 4099854230479
Ціна брутто: 447.00 
Артикул: 4099854230493
Ціна брутто: 675.00 
Артикул: 4099854230530
Ціна брутто: 675.00 
Артикул: LFLT.68.100.6400.IP65
Ціна брутто: 896.45 
Артикул: LFLT.68.10.6400.IP65
Ціна брутто: 109.28 

Світильники стельові або в стилі лофт - склад Київ пропонує!

Важливий аспект освітлення будь-якого приміщення - світильники стельові, настінні, в стилі лофт, в ванну або коридор. Але без штучного освітлення не обходилися в минулі століття і не вийде обійтися і в нинішній час. Світильники дозволяють створити затишне комфортне освітлення для відпочинку або яскраве робоче для концентрації думок на вирішенні наявних завдань.

Світильники можна розділити на дві групи по застосуванню:

 1. всередині приміщень і;
 2. зовні приміщень - на вулиці

Внутрішні світильники використовуються виключно всередині приміщень. Вони не мають спеціального захисту від агресивності навколишнього середовища, до яких відносяться вода і пил.

Купить светильники для стиля лофт, потолочные и настенные светильники Ledvance предлагает Светотехника в Украине

На фото: Світильники в інтер'єрі лофт (loft), стельові, настінні світильники. фото Ledvance

Світильники: НА САЙТІ СВІТЛОТЕХНІКА - КОНСУЛЬТАЦІЯ. ПРОДАЖ. Відгуки. ВИБІР світильників за каталогом БРЕНДІВ. ОПТОМ! Адресна доставка В УКРАЇНІ

Як застосовуються світлодіодні світильники в приміщеннях?

З огляду на, що нинішній тренд поширюється виключно на світлодіодні світильники, варто приділяти увагу саме LED світильників. Отже, всередині приміщень світильники можуть встановлюватися в різних варіаціях, в тому числі, як:

 • Світильники стельові:
  • Світильники для натяжної стелі;
  • Світильники стельові накладні;
  • Світильники в стилі лофт;
  • Підвісні на тросах або штангах;
  • Світильники Армстронг підвісна стеля;
  • Світильники Грільято підвісна стеля
  • І багато інших типів
 • Світильники настінні:
  • Лед світильники в ванну кімнату;
  • Лед світильники в коридор;
  • Лед світильники на кухню
  • І інші варіанти

Купить светильники для декоративной подсветки для гостиниц Ledvance предлагает Светотехника в Украине

На фото: Світильники для декоративного підсвічування стелі для готелів. фото Ledvance

Захищені світильники

Захищені світильники - це світлодіодні освітлювальні прилади, які мають захист т впливу води і бруду (пилу). Захищені світильники світлодіодні можуть застосовуватися не тільки всередині приміщень, а й на відкритому просторі. Залежно від прописаної ступеня захисту, яка позначається IP світлодіодні світильники на стелю можуть використовуватися в підземних переходах міських комунальних транспортних шляхів, метрополітені, в гаражах, СТО, фарбувальних станціях, мийки машин і ін.

Так само до захищених світильників і вже не стельових відносяться прожектори.

Світлодіодні прожектори - на стіну, стелю або на землю

Світлодіодний прожектор - це світильник, який має спрямований вузько сфокусований світловий потік з високою продуктивністю. Прожектори світильники для стилю лофт також підходять. Все залежить від дизайну проекту та досить оригінального підходу. Якщо не робити напрямок світлового пучка в очі відвідувачам бару, ресторану або розважального закладу, а створювати тільки підсвічування в стилі декор, то світлодіодні світильники прожектори в стилі лофт безумовно створюють свій неперевершений ефект освітлення.

Світильники для акваріума і світильники для рослин

Світильники для акваріума і світильники для рослин не якісь особливі прилади. Хоча, з огляду на підвищену вологість краще використовувати захищені led світильники для акваріумів. Але також треба обов'язково брати до уваги колірну температуру світла і індекс передачі кольору. Тільки що мають досвід акваріумісти можуть правильно швидко підібрати світильники для акваріума і купити необхідні модифікації.

Для підбору світильників і джерел світла для підсвічування рослин або розсади треба враховувати, на яку частину рослини в першу чергу йде розрахунок. Для кореневої системи і для фрагментів листів використовується червоний або синій колір. Але в будь-якому випадку, центральна частина спектра жовто-зеленої зони залишається практично даремною. Тому купити світильники для рослин коштує тільки з відповідною спектральної складової всієї лінії освітлення.

Лед світильники накладні - сучасні світильники для кухні

Лед світильники накладні можуть застосовуватися у всіх приміщення свого будинку і котеджу. Навіть в такому інтимному приміщенні, як кухня використовуються не якісь особливі, а звичайні лед-світильники. На кухні в будинку і котеджі немає особливих умов, які ускладнюють використання освітлювальної техніки. Застосовуються світильники для кухні в залежності від її дизайну, можливості кріплення прямого на стелю або підвісного монтажу, а також і стиль лофт також може бути врахований.Купить светильники для ванной Ledvance предлагает Светотехника в Украине

На фото: Світильники в інтер'єрі ванної кімнати. фото Ledvance

 

Світильники для гаража і світильники для сходів однотипні?

Світильники для гаража і світильники для сходів досить однотипні за вимогами. Краще використовувати Лед-світильники для гаража і лед-світильники для сходів в будинку зі ступенем захисту від вологи і пилу не менше IP44. Але за формою вони можуть бути абсолютно різні і не мати нічого схожого. Крім того, світильники для сходів можуть монтуватися не тільки на стелю або в стіну, але і безпосередньо в сходинки, що робить підсвічування дуже цікавою і безпечною.

Купить светильники для лестницы предлагает Светотехника в Украине

На фото: Світильники для підсвічування сходів тепер модернізувалися до точкового декоративного і керованого підсвічування. фото MustGet

Купити світильники стельові, на стіну, на кухню і в гараж

Купити світильники стельові, на стіну, на кухню і в гараж можна скориставшись Каталогом нашого сайту. У каталозі представлено цілий ряд доступних новинок від таких виробників, як Філіпс, Осрам, Світлові технології. Якщо якихось моделей ви не знайшли на свій смак або вимозі, то можна скористатися Каталогом бренду:

 • Каталог OSRAM (LEDVANCE);
 • Каталог PHILIPS (Signify);
 • Каталог Світлові технології

Скачати ціни на світильники OSRAM і PHILIPS

Завантажити Каталог OSRAM або Каталог PHILIPS краще на оригінальному сайті виробника. А цінові пропозиції можна завантажити з нашого сайту. За цими посиланнями можна скачати ціни на світильники OSRAM і PHILIPS:

 • Завантажити ціни світильники PHILIPS
 • Завантажити ціни світильники OSRAM

Не забудьте, що на всі вибрані світильники надаються знижки для оптових покупців, електромонтажників та архітекторів. Купити світильники для проектів на сайті СВЕТОТЕХНИКА КОМ ЮА за розумною ціною!