Слава Україні! Героям слава! Ми сильні разом! 

  • Ціни вказані з ПДВ станом на 19 травня 2024 року довідково та можуть бути змінені. 
  • Мінімальна сума замовлення повинна становити не менше всього 500 ₴ 
  • з 01.05.2024 вступив в силу новий Тариф на продукцію Філіпс в Україні
  • Категорії
  • Фільтри
  • Сортування

Фільтри товарів

Бренд
Кол-во жил
Сечение, мм.кв.
Группа
Ціна

-

  • 8
  • 75

Провід ШВВП

Артикул: ШВВП 2х2.5
Ціна брутто: 32.94 
Артикул: ШВВП 2х0.5
Ціна брутто: 8.06 
Артикул: ШВВП 2х0.75
Ціна брутто: 11.30 
Артикул: ШВВП 2х1
Ціна брутто: 14.93 
Артикул: ШВВП 2х1.5
Ціна брутто: 20.18 
Артикул: ШВВП 3х0.75
Ціна брутто: 16.99 
Артикул: ШВВП 3х1
Ціна брутто: 22.36 
Артикул: ШВВП 3х1.5
Ціна брутто: 30.02 
Артикул: ШВВП 3х2.5
Ціна брутто: 49.14 
Артикул: ШВВП 3х4
Ціна брутто: 74.97 

Провід ШВВП – сполучний шнур побутових приладів

Провід ШВВП можна назвати полегшеною версією ПВС. При виготовленні ШВВП використовується практично також електрична багатодротяна жила, яка дозволяє віднести кабель ШВВП до гнучких конструкцій електричного кабелю. Але оболонка ШВВП на відміну від ПВС набагато тонша і дроти укладені завжди паралельно - провід ШВВП плоский, а не круглий!
Через більш тонку ізоляційну оболонку не слід застосовувати цей шнур на відповідальних ділянках. Переважне застосування тільки всередині приміщень і лише порівняно невеликих навантажень. Природно, що і вологість має бути в приміщенні нормальною. Його використання переважно у сухих закритих приміщеннях та будинках, а не на вулиці або у вигляді електричної проводки всередині стін.
Через гнучкість та порівняно невелику вартість, адже на провід ШВВП ціна значно нижча, ніж на ВВГ чи ПВС, багато електриків хитрують і прокладають шнур у стіни для квартирної проводки. Якщо вже використовувати його для проводки, то тільки для освітлення, але ніяк не для силових груп.
Після укладання в штробу стіни та проведення штукатурних робіт будь-яким тестером можна подивитися, що є значний витік струму на «землю». Це ще раз підтвердить, що ізоляція, яку має провід ШВВП, не дуже хороша і не стійка для сирих умов.
Так само не варто застосовувати кабель ШВВП для прокладання на вулиці. Вогкість – це перше обмеження. Другим стане слабка ізоляція на відповідь механічному впливу. При натисканні, наприклад, ногою у жорсткому взутті, можна пошкодити тонку ізоляцію.Третє обмеження – вплив ультрафіолету – ізоляція та сам шнур ШВВП не світлостабілізовано. Під впливом УФ ізоляція псується і ще більше схильна до руйнування і сприяє витоку струму.

Коли варто купити ШВВП?

Все ж у деяких випадках і чималих варто зупинити свій вибір на ШВВП купити его для домашнього використання в мережах низької напруги. Наприклад, провід ШВВП купити можна для підключення плойки для волосся, як подовжувач для лампочки-перенесення, для малопотужної праски та ін. Але не варто звертати увагу на провід ШВВП, ціна якого нижча за ПВС, а зупинити вибір на більш захищеному та надійному силовому кабелі-шнурі ПВС.