• Категорії
 • Фільтри
 • Сортування

Фільтри товарів

Бренд
Тип
Группа
Ціна

-

 • 15грн
 • 8018грн

Розетки і вимикачі Schneider

Підкатегорії
Артикул: SDN5800170
Ціна з ПДВ: 49.00 грн
Артикул: MGU6.002.30
Ціна з ПДВ: 215.00 грн
Артикул: MGU6.002.12
Ціна з ПДВ: 215.00 грн
Артикул: SDN5800370
Ціна з ПДВ: 66.00 грн
Артикул: MGU6.004.30
Ціна з ПДВ: 384.00 грн
Артикул: MGU6.004.12
Ціна з ПДВ: 384.00 грн
Артикул: EPH5810221
Ціна з ПДВ: 48.00 грн
Артикул: SDN5801170
Ціна з ПДВ: 89.00 грн
Артикул: EPH5810223
Ціна з ПДВ: 48.00 грн
Артикул: EPH5800221
Ціна з ПДВ: 34.00 грн
Артикул: EPH5800223
Ціна з ПДВ: 34.00 грн
Артикул: SDN5800570
Ціна з ПДВ: 107.00 грн

Schneider Electric – це гучне ім'я на світовому ринку електрообладнання. Компанія має дійсно багату і насичену історію. Перша фабрика виробника відкрилася ще в далекому 1936 році. З тих пір знаменитий бренд асоціюється з високою якістю і надійністю.

Розетки і вимикачі Шнайдер в Україні оригінальні і універсальні. Повний функціональний ряд Asfora,Unica,Sedna,Anya - вироби, які підійдуть для оснащення житлового простору і для підготовки офісу, де, як відомо, навантаження на электросетевую систему надзвичайно високі і вимагають якісної підготовки техніки. Продукція компанії ніяким ризиків не схильна і призначена для багаторічної експлуатації.

Чому вигідно купити розетки Schneider? Цьому є кілька суттєвих причин.

Бездоганна якість - звісно Schneider!

Сучасні технології компанія не тільки впроваджує, але і розробляє самостійно. Вимикачі Шнайдер Електрик в Києві відповідають найвищим запитам. Корпусу розеток виготовляються з високоміцних матеріалів, а багатий асортимент моделей допоможе знайти оптимальний варіант для будь-якого приміщення.

Відмінні технічні характеристики

Параметри вимикачів Schneider – це не порожній звук. На сьогоднішній день продукція фірми відрізняється високим рівнем безпеки і відповідає необхідним вимогам. Вибір на користь брендового техніки роблять не тільки для приватних домоволодінь, але і для промислових підприємств.

Доступні ціни - це Шнейдер!

Крім високоякісних розеток, виробник пропонує демократичну цінову політику. Ціни фірмових моделей не вдарять по кишені і допоможуть провести ремонт квартири без серйозних фінансових витрат.

Багатий вибір дизайнів - розетки Schneider на будь-який смак!

Серед асортименту марки можна знайти масу цікавих дизайнерських рішень. Компанія пропонує широкий асортимент модифікацій:

 • Unica,
 • Unica Class,
 • Unica Top,
 • Sedna.

Незмінною характеристикою продукції бренду протягом багатьох років залишається увага до деталей. Компанія пропонує якісно продумані вироби, що не мають жодних дефектів і нерівностей.

Ретельно подуманный дизайн дозволяє виробам гармонійно вписатися в інтер'єр приміщення. Це вдале поєднання естетичності та функціональності, який мають розетки і вимикачі.

Що пропонує наш магазин?

Наша компанія займається офіційними постачаннями брендових розеток і выклбчателей Шнайдер. Ми надаємо продукцію безпосередньо з заводу виробника і виставляємо на продаж весь сучасний асортимент популярного бренду.

Наш магазин гарантує:

 1. Всебічну підтримку клієнта. Ми допоможемо визначитися з типом розеток Шнайдер.Щоб підібрати підходящу модель, необхідно врахувати тип проводки (прихована або відкрита), а також особливості розташування елемента в структурі житлового майданчика. Потрібно брати до уваги потужність електрообладнання та майбутні експлуатаційні навантаження.
 2. Актуальний асортимент. Розетки Schneider (Шнайдер), представлені на вітрині нашого маркету, як правило, знаходяться в наявності. При необхідності можливий передзамовлення рідкісних моделей за ексклюзивною заявці покупця.
 3. Сертифіковані товари. Ми пропонуємо тільки сертифіковану продукцію. У нас представлені виключно оригінальні розетки Schneider Electric, відповідні своїм характеристикам і вимогам діючих стандартів.

Вигідні ціни та доставка. Наш магазин пропонує брендові вироби за мінімальними цінами, а також комфортні умови доставки в найкоротші терміни.

Фото - Розетки и выключатели Schneider Electric (Шнайдер)

Установка розеток и проводка в квартире

При осуществлении ремонта или замены электрофурнитуры необходимо учесть, что установка розеток и проводка в квартире взаимосвязанные понятия, которые нельзя рассматривать отдельно друг от друга. В зависимости от типа проводки в квартире нужно и подбирать тип электрической инсталляции. Электропроводка может быть сделана наружным способом или скрытым. Наружная прокладка производится прямо по стенам, а скрытая утапливается в стене. Исходя из этого, розетки подбирают наружного или скрытого монтажа. Установка розеток производится после того, как проводка в квартире уже закончена и никаких изменений более не предусматривается.

Установка розеток и выключателей

Установка розеток и выключателей дело не хитрое. Такую процедуру может сделать любой более-менее подготовленный человек, но лучше всего поручить монтаж, установку и подключение к проводке квалифицированному электрику.

 • Прежде как установить розетку необходимо:
 • Снять лицевую панель розетки;
 • Произвести подключение проводов, которые предварительно были зачищены. Не перепутать подключение фазного, нулевого провода и провода заземления;
 • Защелкнуть розетку на суппорте;
 • Далее закрепить суппорт на монтажной коробке с помощью винтов, при этом провода необходимо уложить в монтажной коробке очень аккуратно так, чтобы не повредить их;
 • Надеть лицевую панель.

Ремонт розетки или замена розетки

Ремонт розетки производится крайне редко. Собственно там нечего ремонтировать. Рассматривать, как Ремонт розетки обслуживание не стоит. Поджимаются провода и проверяются клеммы. Поэтому вместо того, чтобы делать ремонт розетки проще и надежнее положить на замену. Замена розетки начинается в обратном установке порядке. Для начала розетку следует демонтировать и отключить от проводки. Это следует делать при отключенном напряжении! Затем повторить процедуру установки.

Schneider Electric – это громкое имя на мировом рынке электрооборудования. Компания имеет поистине богатую и насыщенную историю. Первая фабрика производителя открылась еще в далеком 1936 году. С тех пор знаменитый бренд неизменно ассоциируется с высоким качеством и надежностью.

Розетки и выключатели Шнайдер в Украине оригинальны и универсальны. Полный функциональный ряд Asfora,Unica,Sedna,Anya - изделия, которые подойдут для оснащения жилого пространства и для подготовки офиса, где, как известно, нагрузки на электросетевую систему чрезвычайно высоки и требуют качественной подготовки техники. Продукция компании никаким рискам не подвержена и предназначена для многолетней эксплуатации.

Почему выгодно купить розетки Schneider? Этому есть несколько существенных причин.

Безупречное качество - кончено Schneider!

Современные технологии компания не только внедряет, но и разрабатывает самостоятельно. Выключатели Шнайдер Электрик в Киеве соответствуют самым высоким запросам. Корпуса розеток изготавливаются из высокопрочных материалов, а богатый ассортимент моделей поможет найти оптимальный вариант для любого помещения.

Отличные технические характеристики

Параметры выключателей Schneider – это не пустой звук. На сегодняшний день продукция фирмы отличается высоким уровнем безопасности и отвечает необходимым запросам. Выбор в пользу брендовой техники делают не только для частных домовладений, но и для промышленных предприятий.

Доступные цены - это Шнейдер!

Помимо высококачественных розеток, производитель предлагает демократичную ценовую политику. Цены фирменных моделей не ударят по карману и помогут провести ремонт квартиры без серьезных финансовых издержек.

Богатый выбор дизайнов - розетки Schneider на любой вкус!

Среди ассортимента марки можно найти массу интересных дизайнерских решений. Компания предлагает широкий ассортимент модификаций:

 • Unica,
 • Unica Class,
 • Unica Top,
 • Sedna.

Неизменной характеристикой продукции бренда на протяжении многих лет остается внимание к деталям. Компания предлагает качественно продуманные изделия, не имеющие ни малейших дефектов и неровностей.

Тщательно подуманный дизайн позволяет изделиям гармонично вписаться в интерьер помещения. Это удачное сочетание эстетичности и функциональности, который имеют розетки и выключатели.

Что предлагает наш магазин?

Наша компания занимается официальными поставками брендовых розеток и выклбчателей Шнайдер. Мы предоставляем продукцию напрямую с завода производителя и выставляем к продаже весь современный ассортимент популярного бренда.

Наш магазин гарантирует:

 1. Всестороннюю поддержку клиента. Мы поможем определиться с типом розеток Шнайдер. Чтобы подобрать подходящую модель, необходимо учесть тип проводки (скрытая или открытая), а также особенности местоположения элемента в структуре жилой площадки. Нужно брать в расчет мощность электрооборудования и будущие эксплуатационные нагрузки.
 2. Актуальный ассортимент. Розетки Schneider (Шнайдер), представленные на витрине нашего маркета, как правило, находятся в наличии. При необходимости возможен предзаказ редких моделей по эксклюзивной заявке покупателя.
 3. Сертифицированные товары. Мы предлагаем только сертифицированную продукцию. У нас представлены исключительно оригинальные розетки Schneider Electric, соответствующие своим характеристикам и требованиям действующих стандартов.
 4. Выгодные цены и доставка. Наш магазин предлагает брендовые изделия по минимальным ценам, а также комфортные условия доставки в кратчайшие сроки.

Фото - Розетки и выключатели Schneider Electric (Шнайдер)

Фото - Розетки і вимикачі Schneider Electric (Шнайдер)

Установка розеток і проводка в квартирі

При здійсненні ремонту або заміни електрофурнітури необхідно врахувати, що установка розеток і проводка в квартирі взаємопов'язані поняття, які не можна розглядати окремо один від одного. В залежності від типу проводки в квартирі потрібно і підбирати тип електричної інсталяції. Електропроводка може бути зроблена зовнішнім способом або прихованим. Зовнішня прокладка виконується безпосередньо по стінах, а прихована встановлюється в стіні. Виходячи з цього, розетки підбирають зовнішнього або прихованого монтажу. Установка розеток проводиться після того, як проводка в квартирі вже закінчено і жодних змін більше не передбачається.

Установка розеток і вимикачів

Установка розеток і вимикачів справа не хитра. Таку процедуру може зробити будь-який більш-менш підготовлений людина, але краще всього доручити монтаж, установку та підключення до проведення кваліфікованого електрика.

Перш як встановити розетку необхідно:

 • Зняти лицьову панель розетки;
 • Провести підключення проводів, які попередньо були зачищені. Не переплутати підключення фазного, нульового проводу і дроти заземлення;
 • Встановити розетку на супорті;
 • Далі закріпити супорт на монтажній коробці з допомогою гвинтів, при цьому проводи необхідно укласти в монтажній коробці дуже акуратно так, щоб не пошкодити їх;
 • Надіти лицеву панель.

Ремонт розетки або заміна розетки

Ремонт розетки проводиться вкрай рідко. Власне там нема що ремонтувати. Розглядати, як Ремонт розетки обслуговування не варто. Підтискаються дроти і перевіряються клеми. Тому замість того, щоб робити ремонт розетки простіше і надійніше покласти на заміну. Заміна розетки починається в зворотному встановленні порядку. Для початку розетку слід демонтувати і відключити від проводки. Це слід робити при відключеній напрузі! Потім повторити процедуру інсталяції.

Schneider Electric – це гучне ім'я на світовому ринку електрообладнання. Компанія має дійсно багату і насичену історію. Перша фабрика виробника відкрилася ще в далекому 1936 році. З тих пір знаменитий бренд асоціюється з високою якістю і надійністю.

Розетки і вимикачі Шнайдер в Україні оригінальні і універсальні. Повний функціональний ряд Asfora,Unica,Sedna,Anya - вироби, які підійдуть для оснащення житлового простору і для підготовки офісу, де, як відомо, навантаження на электросетевую систему надзвичайно високі і вимагають якісної підготовки техніки. Продукція компанії ніяким ризиків не схильна і призначена для багаторічної експлуатації.

Чому вигідно купити розетки Schneider? Цьому є кілька суттєвих причин

Бездоганна якість - скінчено Schneider!

Сучасні технології компанія не тільки впроваджує, але і розробляє самостійно. Вимикачі Шнайдер Електрик в Києві відповідають найвищим запитам. Корпусу розеток виготовляються з високоміцних матеріалів, а багатий асортимент моделей допоможе знайти оптимальний варіант для будь-якого приміщення.

Відмінні технічні характеристики

Параметри вимикачів Schneider – це не порожній звук. На сьогоднішній день продукція фірми відрізняється високим рівнем безпеки і відповідає необхідним вимогам. Вибір на користь брендового техніки роблять не тільки для приватних домоволодінь, але і для промислових підприємств.

Доступні ціни - це Шнейдер!

Крім високоякісних розеток, виробник пропонує демократичну цінову політику. Ціни фірмових моделей не вдарять по кишені і допоможуть провести ремонт квартири без серйозних фінансових витрат.

Багатий вибір дизайнів - розетки Schneider на будь-який смак!

Серед асортименту марки можна знайти масу цікавих дизайнерських рішень. Компанія пропонує широкий асортимент модифікацій:

 • Unica,
 • Unica Class,
 • Unica Top,
 • Sedna.

Незмінною характеристикою продукції бренду протягом багатьох років залишається увага до деталей. Компанія пропонує якісно продумані вироби, що не мають жодних дефектів і нерівностей.

Ретельно подуманный дизайн дозволяє виробам гармонійно вписатися в інтер'єр приміщення. Це вдале поєднання естетичності та функціональності, який мають розетки і вимикачі.

Що пропонує наш магазин?

Наша компанія займається офіційними постачаннями брендових розеток і выклбчателей Шнайдер. Ми надаємо продукцію безпосередньо з заводу виробника і виставляємо на продаж весь сучасний асортимент популярного бренду.

Наш магазин гарантує:

Всебічну підтримку клієнта. Ми допоможемо визначитися з типом розеток Шнайдер. Щоб підібрати підходящу модель, необхідно врахувати тип проводки (прихована або відкрита), а також особливості місця розташування елемента в структурі житлової майданчики. Потрібно брати в розрахунок потужність електрообладнання і майбутні експлуатаційні навантаження.

Актуальний асортимент. Розетки Schneider (Шнайдер), представлені на вітрині нашого маркету, як правило, знаходяться в наявності. При необхідності можливий попереднє замовлення рідкісних моделей за ексклюзивною заявці покупця.

Сертифіковані товари. Ми пропонуємо тільки сертифіковану продукцію. У нас представлені виключно оригінальні розетки Schneider Electric, відповідні своїм характеристикам і вимогам діючих стандартів.

Вигідні ціни та доставка. Наш магазин пропонує брендові вироби за мінімальними цінами, а також комфортні умови доставки в найкоротші терміни.

Установка розеток і проводка в квартирі

При здійсненні ремонту або заміни електрофурнітури необхідно врахувати, що установка розеток і проводка в квартирі взаємопов'язані поняття, які не можна розглядати окремо один від одного. В залежності від типу проводки в квартирі потрібно і підбирати тип електричної інсталяції. Електропроводка може бути зроблена зовнішнім способом або прихованим. Зовнішня прокладка виконується безпосередньо по стінах, а прихована встановлюється в стіні. Виходячи з цього, розетки підбирають зовнішнього або прихованого монтажу. Установка розеток проводиться після того, як проводка в квартирі вже закінчено і жодних змін більше не передбачається.

Установка розеток і вимикачів

Установка розеток і вимикачів справа не хитра. Таку процедуру може зробити будь-який більш-менш підготовлений людина, але краще всього доручити монтаж, установку та підключення до проведення кваліфікованого електрика.

Перш як встановити розетку необхідно:

Зняти лицьову панель розетки;

Провести підключення проводів, які попередньо були зачищені. Не переплутати підключення фазного, нульового проводу і дроти заземлення;

Встановити розетку на супорті;

Далі закріпити супорт на монтажній коробці з допомогою гвинтів, при цьому проводи необхідно укласти в монтажній коробці дуже акуратно так, щоб не пошкодити їх;

Надіти лицеву панель.

Ремонт розетки або заміна розетки

Ремонт розетки проводиться вкрай рідко. Власне там нема що ремонтувати. Розглядати, як Ремонт розетки обслуговування не варто. Підтискаються дроти і перевіряються клеми. Тому замість того, щоб робити ремонт розетки простіше і надійніше покласти на заміну. Заміна розетки починається в зворотному встановленні порядку. Для початку розетку слід демонтувати і відключити від проводки. Це слід робити при відключеній напрузі! Потім повторити процедуру інсталяції.

Повний асортимент в нашому Каталозі представлений у розділі Schneider Electric

Фото - Розетки і вимикачі Schneider Electric (Шнайдер)