• Категорії
 • Фільтри
 • Сортування

Фільтри товарів

Бренд
Тип
Группа
Ціна

-

 • 54грн
 • 389грн

LED-Світильники ELMAR

Артикул: LBW.2х18.GR.IP65.SC
Ціна з ПДВ: 198.70 грн
Артикул: LBW.2х36.GR.IP65.SC
Ціна з ПДВ: 388.65 грн
Артикул: LCLW.18.4000.OV.IP54
Ціна з ПДВ: 295.37 грн
Артикул: LRPS.18.4200.WH
Ціна з ПДВ: 229.17 грн
Артикул: LWLW.18.4000.WH.IP20
Ціна з ПДВ: 149.89 грн
Артикул: LWLW.36.4000.WH.IP20
Ціна з ПДВ: 242.28 грн
Артикул: TGB.16.6400.COB.G13
Ціна з ПДВ: 78.40 грн

web-сайт торгівельной марки ELMAR

LED-світильники від ELMAR тм

Поставка першої партії світлодіодних світильників на склад компанії запланована в квітні 2017 року: інтернет-магазин SvtSvet.Com.Ua Київ

Поставка першої партії світлодіодних світильників на склад компанії запланована в квітні 2017 року : інтернет-магазин SvtSvet.Com.Ua Київ

Новинка - LED освітлення від ТМ ELMAR в продажу вже в травнем 2017 года! Асортимент ТМ ELMAR включає в себе найбільш затребувані на сьогоднішній день позиції, а саме: прожектори, накладні і вбудовані світильники (downlight), світлодіодні панелі, а також, світильники для ЖКГ.

LED прожектори мають сучасний дизайн, компактні розміри, хороші світлотехнічні характеристики і ступінь захисту IP65, що гарантує якісну роботу як в приміщенні, так і на вулиці. Також, дані LED прожектори є прямою заміною застарілих галогенних прожекторів. Вони ідеальні для архітектурного підсвічування, підсвічування пам'яток, фасадів, освітлення відкритих територій, стадіонів і т.д.

Накладні і вбудовані LED світильники круглі downlights ТМ ELMAR мають ступінь захисту IP20 і ідеально підходять для освітлення адміністративних будівель, офісів, шкіл та інших громадських місць.

LED панелі є прямою заміною вбудованих і накладних растрових люмінесцентних світильників 4х18. За допомогою аксесуарів вони можуть бути як накладного, так і вбудованого монтажу. Дані LED панелі є бюджетним і ефективним рішенням в питанні висвітлення адміністративних і житлових приміщень.

Також в асортименті представлений LED світильник для ЖКГ. Невеликі розміри і ступінь захисту IP54 дають можливість монтувати його практично скрізь: коридори, під'їзди, сходові клітки і т.д. Крім цього, даний LED світильник має міцний корпус, який виготовлений з полікарбонату, і захисну «анти-вандальському" рамку від демонтажу.

LED світильники внутрішнього призначення від TM ELMAR

LED світильники внутрішнього призначення представлені LED панелями, накладними світильниками (ЛПО) і downlights. Призначені для загального і декоративного освітлення адміністративних, громадських та офісних приміщень.

LED світильники круглі downlight представлені в потужностях - 12w, 18w і мають круглу (LRPR, LRPS) і квадратну форми (LSPR, LSPS). Світильники серій LRPR, LSPR - вбудованого монтажу. Світильники LRPS, LSPS - накладного монтажу. Сучасний лаконічний корпус даних світильників виготовлений з алюмінієвого сплаву, розсіювач - з якісного опалового пластика.

Led світильники для офісів від Elmar TM - круглий накладної LRPS.12.4200.WH: інтернет-магазин SvtSvet.Com.Ua Київ

Led світильники для офісів від Elmar TM - круглий накладнийLRPS.12.4200.WH: інтернет-магазин SvtSvet.Com.Ua Київ

Основні характеристики, на які варто особливо звернути увагу перед вибором і покупкою:

 • Робоча номінальну напругу: змінний струм в інтервалі 165 - 265 Вольт;
 • Робоча частота мережі живлення: 50 Гц;
 • Потужність: 12 Вт, 18 Вт
 • Светоотдача: від 70 Lm / W до 75 Lm / W
 • Колірна температура: 4200К - холодне світло
 • Кут складає 120о,
 • Гарантійний термін 24 місяці
 • Термін служби складає 30 000 годин

LED панелі ТМ ELMAR серії LPS R / S можуть бути як накладні, так і вбудовані. При вбудованому монтажі вони кріпляться в підвісні стелі типу «Армстронг», при накладному монтажі необхідно використовувати Аксесуар тип1 (кріплення для світлодіодних панелей). Наші LED панелі виконані в супер тонкому корпусі - 8,5 мм і мають заливає світло. Корпус LED панелей виготовлений з алюмінієвого сплаву. Світлорозсіювачі служить якісний опаловий пластик.

Основні технічні характеристики:

 1. Робоча номінальну напругу: 165 - 265 Вольт;
 2. Робоча частота мережі живлення: 50 Гц;
 3. Потужність: 36 Вт, 42 Вт
 4. Світловий потік - 2800 і 3200 Лм:
 5. Колірна температура: 4100К - холодне світло
 6. Кут складає 120о,
 7. Гарантійний термін 24 місяці
 8. Термін служби складає 30 000 годин

LED прожектори ТМ ELMAR

Ми пропонуємо Вам якісну та економічну заміну прожекторів з галогенних джерелом світла - LED прожектора ТМ ELMAR.

Корпус LED прожекторів ТМ Elmar виготовлений з алюмінієвого сплаву і загартованого скла. Прожектори мають герметичну конструкцію, яка досягається шляхом без гвинтового з'єднання корпусу і скла.Компактні розміри, сучасний дизайн, а на додаток, мала споживана потужність (в 10 разів менше галогенних аналогів) дають можливість використовувати дані LED прожектора як в важкодоступних нішах, так і на спортивних майданчиках.

Наведемо основні характеристики LED прожекторів серії LFL:

Світлодіодні прожектори Elmar TM LSPR.12.4200.WH : інтернет-магазин SvtSvet.Com.Ua Київ

Світлодіодні прожектори Elmar TM LSPR.12.4200.WH: інтернет-магазин SvtSvet.Com.Ua Київ

 • Світлодіоди SMD2835 і SMD5730 в кількості від 24 до 140 шт в залежності від потужності led прожектори;
 • Номінальна робоча напруга 220 - 240 Вольт змінного струму;
 • Потужність споживання: від 10Вт до 100Вт;
 • Світловий потік від 850 Лм до 8500 Лм -залежності від потужності світлодіодного прожектора;
 • Колірна температура - 6400 К;
 • Кут світлового пучка 120о
 • Термін служби 30 000 годин;
 • Гарантійний термін 24 місяці;
 • Ступінь захисту від пилу і вологи за міжнародною шкалою IP65;
 • Умови експлуатації допускають можливість використання світлодіодного прожектора при температурі навколишнього середовища від -30о до + 40о

Пило-вологозахищений світильник серії LBW під LED лампу (корпус) ТМ ELMAR

Окремо варто зупинитися на пило-вологозахищеному світильнику (корпусі). Практичний колір корпусу, висока якість матеріалів і ступінь вологозахисту IP65 - це пило-вологозахищений світильник серії LBW. Даний світильник виготовлений з міцного пластику, обладнаний патронами під LED лампи з цоколем G13 (2 штуки). Алюмінієвий відбивач покращує світлові показники і надає естетичний вигляд світильника, а пластикові скоби надійно фіксують відбивач. Герметичні вводи харчування, скоби кріплення з нержавіючої сталі і інші елементи кріплення поставляються в комплекті.

Корпус світильника під світлодіодну лампу : інтернет-магазин SvtSvet.Com.Ua Київ

Корпус світильника під світлодіодну лампу: інтернет-магазин SvtSvet.Com.Ua Київ

Для заміни еквівалентної світильників на дві 18 Вт led лампи корпус має розміри 655х70х120. Для заміни еквівалентної світильників на дві 36 Вт лампи корпус led світильника має розміри 1265х70х120

читати російською мовою

LED-светильники от ELMAR тм

Новинка – LED освещение от ТМ ELMAR в продаже уже в мае 2017 года! Ассортимент ТМ ELMAR включает в себя самые востребованные на сегодняшний день позиции, а именно: прожекторы, накладные и встроенные светильники (downlight), светодиодные панели, а также, светильники для ЖКХ.

LED прожекторы имеют современный дизайн, компактные размеры, хорошие светотехнические характеристики и степень защиты IP65, что гарантирует качественную работу как в помещении, так и на улице. Также, данные LED прожекторы являются прямой заменой устаревших галогеновых прожекторов. Они идеальны для архитектурной подсветки, подсветки памятников, фасадов, освещения открытых территорий, стадионов и т.д.

Накладные и встроенные LED светильники круглые downlights ТМ ELMAR имеют степень защиты IP20 и идеально подходят для освещения административных зданий, офисов, школ и других общественных мест.

LED панели являются прямой заменой встроенных и накладных растровых люминесцентных светильников 4х18. При помощи аксессуаров они могут быть как накладного, так и встроенного монтажа. Данные LED панели являются бюджетным и эффективным решением в вопросе освещения административных и жилых помещений.

Также в ассортименте представлен LED светильник для ЖКХ. Небольшие размеры и степень защиты IP54 дают возможность монтировать его практически везде: коридоры, подъезды, лестничные клетки и т.д. Помимо этого, данный LED светильник имеет прочный корпус, который изготовлен из поликарбоната, и защитную «антивандальная» рамку от демонтажа

LED светильники внутреннего назначения от TM ELMAR

LED светильники внутреннего назначения представлены LED панелями, накладными светильниками (ЛПО) и downlights. Предназначены для общего и декоративного освещения административных, общественных и офисных помещений.

LED светильники круглые downlight представлены в мощностях – 12w,18w и имеют круглую (LRPR, LRPS) и квадратную формы (LSPR, LSPS). Светильники серий LRPR, LSPR – встраиваемого монтажа. Светильники LRPS, LSPS – накладного монтажа. Современный лаконичный корпус данных светильников изготовлен из алюминиевого сплава, рассеиватель - из качественного опалового пластика.

Основные характеристики, на которые стоит особо обратить внимание перед выбором и покупкой:

 • Рабочее номинальное напряжение: переменный ток в интервале 165 – 265 Вольт;
 • Рабочая частота сети питания: 50 Гц;
 • Мощность: 12 Вт, 18 Вт
 • Светоотдача: от 70 Lm/W до 75 Lm/W
 • Цветовая температура: 4200К – холодный свет
 • Угол рассеивания составляет 120о,
 • Гарантийный срок 24 месяца
 • Срок службы составляет 30 000 часов

LED панели ТМ ELMAR серии LPS R/S могут быть как накладные, так и встроенные. При встроенном монтаже они крепятся в подвесные потолки типа «Армстронг», при накладном монтаже необходимо использовать Аксессуар тип1 (крепление для светодиодных панелей). Наши LED панели выполнены в супертонком корпусе - 8,5мм и имеют заливающий свет. Корпус LED панелей изготовлен из алюминиевого сплава. Рассеивателем служит качественный опаловый пластик.

Основные технические характеристики:

 • Рабочее номинальное напряжение:165 – 265 Вольт;
 • Рабочая частота сети питания: 50 Гц;
 • Мощность: 36 Вт, 42 Вт
 • Световой поток – 2800 и 3200 Лм:
 • Цветовая температура: 4100К – холодный свет
 • Угол рассеивания составляет 120о,
 • Гарантийный срок 24 месяца
 • Срок службы составляет 30 000 часов

LED прожекторы ТМ ELMAR

Мы предлагаем Вам качественную и экономическую замену прожекторов с галогеновым источником света – LED прожектора ТМ ELMAR.

Корпус LED прожекторов ТМ Elmar изготовлен из алюминиевого сплава и закаленного стекла. Прожекторы имеют герметичную конструкцию, которая достигается путем безвинтового соединения корпуса и стекла. Компактные размеры, современный дизайн, а в дополнение, малая потребляемая мощность (в 10 раз меньше галогеновых аналогов) дают возможность использовать данные LED прожектора как в труднодоступных нишах, так и на спортивных площадках.

Приведем основные характеристики LED прожекторов серии LFL:

 • Светодиоды SMD2835 и SMD5730 в количестве от 24 до 140 шт в зависимости от мощности led прожектора;
 • Номинальное рабочее напряжение 220 – 240 Вольт переменного тока;
 • Мощность потребления: от 10Вт до 100Вт;
 • Световой поток от 850 Лм до 8500Лм -зависимости от мощности светодиодного прожектора;
 • Цветовая температура - 6400 К;
 • Угол светового пучка 120о
 • Срок службы 30 000 часов;
 • Гарантийный срок 24 месяца;
 • Степень защиты от пыли и влаги по международной шкале IP65;
 • Условия эксплуатации допускают возможность использования светодиодного прожектора при температуре окружающей среды от -30о до +40о

Пылевлагозащищенный светильник серии LBW под LED лампу (корпус) ТМ ELMAR

Отдельно стоит остановиться на пылевлагозащищенном светильнике (корпусе). Практичный цвет корпуса, высокое качество материалов и степень влагозащиты IP65 - это пылевлагозащищенный светильник серии LBW. Данный светильник изготовлен из прочного пластика, оборудован патронами под LED лампы с цоколем G13 (2 штуки). Алюминиевый отражатель улучшает световые показатели и придает эстетичный вид светильнику, а пластиковые скобы надежно фиксируют отражатель. Герметичные вводы питания, скобы крепления из нержавеющей стали и другие элементы крепления поставляются в комплекте.

Для замены эквивалентной светильникам на две 18 Вт led лампы корпус имеет размеры 655х70х120. Для замены эквивалентной светильникам на две 36 Вт лампы корпус led светильника имеет размеры 1265х70х120