• Категорії
 • Фільтри
 • Сортування

Фільтри товарів

Бренд
Тип
Группа
Ціна

-

 • 72грн
 • 256грн

Електрофурнітура Легранд

Артикул: 50385
Ціна з ПДВ: 136.74 грн
Артикул: 50383
Ціна з ПДВ: 136.74 грн
Артикул: 50382
Ціна з ПДВ: 136.74 грн
Артикул: 50181
Ціна з ПДВ: 87.42 грн
Артикул: 50162
Ціна з ПДВ: 72.80 грн
Артикул: 50164
Ціна з ПДВ: 75.65 грн
Артикул: 50163
Ціна з ПДВ: 72.80 грн
Артикул: 50190
Ціна з ПДВ: 123.82 грн
Артикул: 50187
Ціна з ПДВ: 109.30 грн
Артикул: 50172
Ціна з ПДВ: 151.37 грн
Артикул: 50175
Ціна з ПДВ: 207.11 грн
Артикул: 50176
Ціна з ПДВ: 207.11 грн

Електрофурнітура Легранд в інтернет-магазині представлена не тільки розетками та вимикачами світла, але і такими широко застосовуваними виробами, як електричні вилки (електричні штепсельні вилки), перехідники для підключення електричних приладів різних стандартів), адаптери.

В асортименті нашої компанії представлена якісна і надійна електрофурнітура виробництва французької компанії Legrand (Легранд). Якість і надійність виробів цього бренду давно вже здобула йому славу, тому ми раді запропонувати вам можливість купити електрофурнітуру Legrand в Україні для того, щоб користуватися електроприладами європейського рівня, незамінними в побутовому і промисловому застосуванні.

Де можна користуватися електрофурнітурою Legrand?

Використання якісних матеріалів, а також додаткового захисту робить використання електрофурнітури Legrand виправданою в будь-якої галузі, будь-то:

 1. Офіс.
 2. Житловий будинок.
 3. Промислові або виробничі підприємства.
 4. Об'єкти комерційного призначення.

Широта застосування цих виробів обумовлює велику кількість людей, бажаючих придбати електрофурнітуру Legrand в Києві і далеко за його межами.

Особливості електрофурнітури виробництва компанії Legrand

 • Широкий асортимент виробів. Існує десять серій самої сучасної і надійної фурнітури, що включають розетки, лічильники, диммери, вилки, автоматичні замикаючі пристрої та багато іншого. Зокрема в нашому асортименті представлена серія Элиум Легранд, в яку входять переносні розетки, адаптери та побутові електричні вилки.
 • Поділ виробів по їх призначенню. Деякі серії розеток призначені тільки для використання в промисловості, в офісі або для побутового використання.
 • Поєднання ергономічного стильного дизайну, зручності і функціональності.
 • Продуманість виробів до найдрібніших деталей. Наприклад, серія вилок з кільцем, рятує від небезпечної звички вимикати подовжувач з мережі, витягуючи його за шнур.

Купити електрофурнітуру Legrand в Україні

Наша компанія є партнером відомої торгової марки Legrand. Продаж високоякісних виробів цього бренду здійснюється нами досить давно, тому в якості її продукції ми давно вже переконалися, так само як і наші клієнти, що користуються електрофурнітурою Legrand. Звернувшись до нас, ви можете придбати електрофурнітуру Legrand в Києві, ідеально підходить для виготовлення подовжувачів або самостійного підключення електроприладів.

Оптовим покупцям ми традиційно пропонуємо гнучкі умови співпраці та ціну зі знижкою на асортиментний ряд виробів марки Legrand.

Крім представлених у нас в наявності видів електрофурнітури Legrand, ви можете ознайомитися з каталогами виробника і замовити зацікавили вас позиції.

Купуючи велику партію електрофурнітури Legrand, ви можете оформити доставку товару в будь-яке місце столиці. Доставка за межами Києва здійснюється силами кур'єрських служб.