Слава Україні! Героям слава! Ми сильні разом! 

 • Ціни вказані з ПДВ станом на 21 липня 2024 року довідково та можуть бути змінені. 
 • Мінімальна сума замовлення повинна становити не менше всього 500 ₴ 
 • Категорії
 • Фільтри
 • Сортування

Фільтри товарів

Бренд
Ціна

-

 • 0
 • 0

Одним з видів обладнання, що відноситься до категорії енергозберігаючого обладнання, є датчики присутності ІК, використовувані для комфортного керування електроприладами.

Для того, щоб Замовити і Купити датчик присутності ІК Theben дзвоніть і пишіть:

 • (044) 390-0825
 • Крім цього, купити датчики присутності ІК в Україні можна і для побутового використання. Вони давно вже користуються популярністю в Європі і Азії, будучи частиною концепції «розумний будинок», в якому датчиками присутності регулюється освітлення приміщень, включення систем вентиляції та кондиціонування.

  Купити датчики присутності ІК у Києві та інших містах сьогодні намагаються багато власників приватних котеджів, квартир, будинків, прагнуть не тільки до ефективного використання енергопостачання, але і до того, щоб зробити свій будинок максимально комфортним і затишним.

  У нашому інтернет-магазині представлені моделі датчиків присутності ІК виробництва німецької компанії Theben. Однією з їх відмінних особливостей цього високоякісного та надійного обладнання є запам'ятовування звичної активності мешканців будинку, що дозволяє підлаштовувати під неї роботу систем освітлення, коригуючи час затримки відключення освітлення.

  Купити датчики присутності ІК в Україні

  Все більша кількість користувачів датчиків присутності ІК Theben оцінює переваги їх використання, тому наша компанія не могла не включити їх в перелік енергозберігаючого обладнання, продажем якого ми займаємося. Для багатьох жителів столиці та інших міст України рішення купити датчики присутності ІК у Києві, так само як і в інших містах країни стало синонімом не тільки економії електроенергії, але і синонімом комфорту.

  Ми пропонуємо вам можливість замовити це енергозберігаюче обладнання за цілком демократичною ціною. Оптовим замовникам надаються знижки на придбання електрообладнання і світлотехніки, розмір яких визначається обсягом замовлення. Доставку придбаного енергозберігаючого обладнання ми здійснюємо за допомогою кур'єрських служб. Оцініть переваги використання цього виду енергозберігаючого обладнання, які полягають у зручності, функціональності, надійності, комфорту і економії, якими володіють датчики присутності Theben з Німеччини.