Слава Україні! Героям слава! Ми сильні разом! 

 • Ціни вказані з ПДВ станом на 17 квітня 2024 року довідково та можуть бути змінені. 
 • Мінімальна сума замовлення повинна становити не менше всього 500 ₴ 
 • з 08.04.2024 вступив в силу новий Тариф на продукцію Групи Legrand в Україні
 • Категорії
 • Фільтри
 • Сортування

Фільтри товарів

Бренд
Группа
Ном. струм (А)
Кіл-ть модуль
Кіл-ть полюс
Ціна

-

 • 0
 • 264006

Захисне устаткування

Підкатегорії
Артикул: EZ9F34320
Ціна брутто: 508.26 
Артикул: EZ9F34225
Ціна брутто: 346.75 
Артикул: EZ9F34325
Ціна брутто: 523.22 
Артикул: 2CDS252001R0201
Ціна брутто: 1 007.83 
Артикул: EZ9F34132
Ціна брутто: 170.28 
Артикул: EZ9F34206
Ціна брутто: 352.43 
Артикул: EZ9F34306
Ціна брутто: 536.12 
Артикул: EZ9F34163
Ціна брутто: 208.98 
Артикул: A9F84170
Ціна брутто: 1 116.11 
Артикул: A9F89110
Ціна брутто: 390.10 
Артикул: A9F89116
Ціна брутто: 369.97 
Артикул: A9F84101
Ціна брутто: 896.81 

Модульне захисне устаткування низьковольтне устаткування Шнейдер, АББ, Легранд, Ітон, Хагер передова низьковольтна апаратура, яка забезпечує не тільки комфорт або зручність нашого життя, але і побутову, а також виробничу безпеку. SVTsvet пропонує найширший асортимент і дає можливість зробити вибір низьковольтного обладнання, отримати консультації, прочитати відгуки.

Низьковольтне обладнання і низьковольтна апаратура до 1000в

Низьковольтних обладнанням або апаратурою називається все обладнання, яке працює з напругою до 1000 Вольт. До цієї категорії відносяться не тільки прилади спеціального призначення, а й звичайні побутові розетки і вмикачі.

На нашому сайті інтернет-магазину SvtSvet представлений далеко не повний асортимент модульного низьковольтного обладнання для електричних промислових і побутових квартірни' щитків. Існує кілька тисяч найменувань цих електротехнічних виробів, багато з яких використовуються тільки в масштабах промислових і виробничих підприємств. Наша компанія здійснює продаж не тільки базових зразків модульного низьковольтного обладнання, широко використовуваного в повсякденному житті. Під замовлення поставляється будь низьковольтне устаткування по каталогам заводів і Захисне устаткування.

Переважно модульне обладнання в нашому асортименті представлено:

 • Автоматичні вимикачі струму.
 • Пристрої захисного відключення через струму витоку.
 • Апарати забезпечують захист від блискавки.
 • Дифавтомати сомещающіе дві функції в одному корпусі.
 • Індикатори напруги електромережі.
 • Автоматичні вимикачі (корпусні) на великі номінальні струми
 • Електрощітки вбудованого і зовнішнього виконання. для монтажу модульного низьковольтного обладнання

Фото - Низковольтное оборудование

 

Фото - Низьковольтне обладнання

Короткий опис функціональності, якою володіє перераховане низьковольтне устаткування

 • Автоматичними вимикачами називаються електромеханічні пристрої, що захищають електропроводку від виникає при аварії короткого замикання. Купити низьковольтне устаткування в Україні цього типу вважається обов'язковим дією при монтажі будь електромережі в будівлі незалежно від його призначення.
 • Пристрої захисного відключення використовуються для захисту людини від ураження електричним струмом в разі несправності проводки або електричного приладу, що знаходиться під напругою. Купити низьковольтне устаткування в Києві такого зразка намагаються не тільки електромонтажники, щодня зіштовхуються з ризиком ураження струмом, а й звичайні люди, що піклуються про свою безпеку.
 • Дифавтомати. Так називається низьковольтне устаткування, що поєднує функції двох вище перерахованих видів устаткування. Ціна цього типу обладнання вище за рахунок його функціональності і здатності замінити два прилади однією позицією.
 • Індикатори напруги. З їх допомогою легко визначити наявність або відсутність в мережі напруги.
 • Блискавкозахист забезпечує захисту побутових електроприладів від наслідки потрапляння блискавок в лінії електроживлення.
 • Електрощітки використовуються для встановлення електрообладнання. Як правило, для монтажу електричного устаткування на об'єкті, що будується, рішення купити низьковольтне устаткування в Києві завжди супроводжується придбанням електрощитків.

фото: ШАФА НАВІСНА IP65 MISTRAL ПРОЗОРІ ДВЕРІ 36M 3 РЯДИ - теж відноситься до низьковольтного модульному обладнанню

Для чого використовується низьковольтне устаткування (НВУ)?

Будівництво або ремонт будівлі найчастіше пов'язані з необхідністю монтажу і комплектацією мережі електроживлення. Для того щоб убезпечити його експлуатацію і отримати в подальшому можливість управління електроустаткуванням використовується низьковольтне устаткування. Воно застосовується не тільки на початковому етапі будівництва будівлі, а й при монтажі опалювальної, водопровідної або каналізаційних систем, а також для освітлення і вентиляції будівлі. Управління всіма видами техніки та електротехнічного обладнання в житлових і офісних будівлях проводиться за допомогою низьковольтного обладнання.

 

Фото: низьковольтне модульне обладнання Шнейдер Електрик серія Acti9 - теж відноситься до низьковольтного модульному обладнанню

 

Купити низьковольтне устаткування в Україні

Наша компанія спеціалізується на реалізації та доставці низьковольтного обладнання. Крім можливості купити низьковольтне устаткування в Києві або будь-якому іншому місті, що має в нашому асортименті, ми пропонуємо нашим клієнтам можливість замовити низьковольтне устаткування, необхідне для реалізації індивідуальних монтажних проектів.

Співпрацюючи з роздрібними і оптовими клієнтами, ми пропонуємо їм гнучкі умови співпраці, а також можливість доставки обладнання до об'єкта монтажу.

0974396335