Слава Україні! Героям слава! Ми сильні разом! 

 • Ціни вказані з ПДВ станом на 17 квітня 2024 року довідково та можуть бути змінені. 
 • Мінімальна сума замовлення повинна становити не менше всього 500 ₴ 
 • з 08.04.2024 вступив в силу новий Тариф на продукцію Групи Legrand в Україні
 • Категорії
 • Фільтри
 • Сортування

Світильники відбитого світла

У цій категорії немає товарів

Світильники відбитого світла - це як?

Світильники відбитого світла мають особливий розподілом світлового потоку. У кожному світильнику відбитого світла світловий потік направляється на екран, від якого світловий потік відбивається в заданому напрямку. Матовий білий або дзеркальний відбивач закріплюється кронштейнами на сталеві опори, що дозволяють регулювати напрямок, що задається світлового потоку.

Конструкція світильника відбитого світла являє собою корпус білого матового кольору з порошковим покриттям. Багато моделей світильників відбитого світла комплектуються пуско регулюючою апаратурою.

Переваги світильника відбитого світла

 1. Освітлення за допомогою цього типу освітлювальних приладів м'яке і плавне, без різких переходів.
 2. Розсіяний м'яке світло, без відблисків, комфортний для сприйняття очі.
 3. Міцність конструкції світильника.
 4. Різноманітність форм, що дозволяє купити світильник відбитого світла в Україні для створення комфортного освітлення в будь-якому приміщенні.
 5. Різноманітність конструкцій (вбудовуються, підвісні).

Де застосовуються світильники відбитого світла

Область застосування світильника відбитого світла досить широка. Цей тип освітлювальних приладів використовується для освітлення:

 • житлових приміщень;
 • торгово-розважальних центрів;
 • освітніх установ;
 • магазинів і бутиків;
 • гіпермаркетів.

З огляду на широту застосування цих приладів немає нічого дивного в тому, що купити світильник відбитого світла в Києві прагнути вельми широке коло споживачів.

Купити світильник відбитого світла в Україні

Продаж світильників відбитого світла успішно здійснюється нами не один рік. Рівномірний і комфортне освітлення, яке вони створюють завдяки своїй конструкції, а також використання компактних люмінесцентних ламп, швидке і зручне обслуговування світильників сприяють тому, рішення купити світильник відбитого світла в Києві, скориставшись послугами нашої компанії, приймає все більшу кількість тих, хто потребує комфортному і економічному висвітленні свого офісу, магазину або салону.

Крім придбання продукції з асортименту, наявного у нас на складі, ми пропонуємо вам можливість замовити зацікавило вас виріб по каталогам, наданих виробниками реалізованих нами світильників відбитого світла.

Придбати освітлювальні прилади і супутні їм товари ви можете як в роздріб, так і оптом. Ціна на представлені у нас світильники відбитого світла формується з їх характеристик.

Доставка освітлювальних приладів за межі Києва і області здійснюється силами транспортних компаній-перевізників.