• Категорії
 • Фільтри
 • Сортування

Фільтри товарів

Бренд
Тип
Группа
Ціна

-

 • 108грн
 • 4377грн

Світильники Downlight

Артикул: 4058075079175
Ціна з ПДВ: 108.00 грн
Артикул: 4058075079199
Ціна з ПДВ: 180.00 грн
Артикул: 1171000020
Ціна з ПДВ: 2 785.36 грн
Артикул: 1183000100
Ціна з ПДВ: 1 412.57 грн
Артикул: 1183000260
Ціна з ПДВ: 1 472.26 грн
Артикул: 1183000320
Ціна з ПДВ: 1 273.31 грн
Артикул: 1183000420
Ціна з ПДВ: 2 851.67 грн
Артикул: 1187000020
Ціна з ПДВ: 2 586.40 грн
Артикул: 1187000070
Ціна з ПДВ: 4 376.99 грн
Артикул: 1193000040
Ціна з ПДВ: 306.39 грн
Артикул: 1201000090
Ціна з ПДВ: 1 273.31 грн
Артикул: 1201000300
Ціна з ПДВ: 1 293.20 грн

Основною характеристикою світильників Downlight є спрямованість світла, яке вони випромінюють, вниз. Цей тип світильників досить часто монтується в підвісні стелі. При монтажі світильників даунлайт велика частина вироби виступає назовні. Світловий потік від освітлювального приладу направляється вниз. Купити світильники Downlight в Україні можна як для акцентного освітлення, так і для загального.

Переваги світильників Downlight

 1. Порівняно невисока ціна.
 2. Простий монтаж, посильний навіть для неспеціалістів.
 3. Можливість приховати виріб, так щоб вона не псувала інтер'єр і давало якісне освітлення.
 4. Просте обслуговування. Заміна лампочок в світильниках даунлайт не є складною справою, що вимагає ґрунтовного демонтажу.
 5. Великий вибір виробів, що розрізняються по потужності і діапазону світіння.
 6. Можливість організації акцентного освітлення, що виділяє який-небудь об'єкт інтер'єру або зону.

Де використовуються світильники цього типу?

Значний ряд переваг цих освітлювальних приладів забезпечив їм більшу популярність. Сьогодні купити світильники Downlight в Києві можна для:

 • Вуличного освітлення (зазвичай для підсвічування ганку, арки). Використовуються прилади зі ступенем захисту, починаючи від IP 44 і вище.
 • Освітлення житлових площ.
 • Торгово-офісного освітлення (освітлення магазинів і вітрин). Ця сфера застосування світильників даунлайт максимально розкриває їх можливості і гідності.
 • Підсвічування меблів, наприклад, підсвічування гардеробів або шаф-купе, яка не тільки робить дизайн меблів цікавіше, але і несе функціональне навантаження, висвітлюючи дзеркало на дверцятах шафи.

Купити світильники Downlight в Україні

Продаж цього типу освітлювальних приладів є одним з напрямків нашої роботи. Звернувшись до нас, ви можете вибрати і купити світильники Downlight в Києві або будь-якому іншому місті.

Ми пропонуємо вам можливість придбання продукції не тільки з числа моделей, наявних у нас в наявності. За допомогою наших фахівців ви зможете ознайомитися з каталогами, представлених у нас виробників і замовити вподобані вам вироби.

Доставку придбаних у нас виробів ми здійснюємо за допомогою кур'єрських служб. Замовляючи потрібні вам вироби, ви відразу ж можете її оформити.

Ми співпрацюємо як з роздрібними, так і з оптовими покупцями. Великим замовникам надається знижка, розмір якої залежить від кількості придбаних позицій.

читати російською мовою

Основной характеристикой светильников Downlight является направленность света, который они излучают, вниз. Этот тип светильников довольно часто монтируется в подвесные потолки. При монтаже светильников Даунлайт большая часть изделия выступает наружу. Световой поток от осветительного прибора направляется вниз. Купить светильники Downlight в Украине можно как для акцентного освещения, так и для общего.

Преимущества светильников Downlight

 1. Сравнительно невысокая цена.
 2. Простой монтаж, посильный даже для неспециалистов.
 3. Возможность скрыть изделие, так чтобы оно не портило интерьер и давало качественное освещение.
 4. Простое обслуживание. Замена лампочек в светильниках Даунлайт не является сложным делом, требующим основательного демонтажа.
 5. Большой выбор изделий, различающихся по мощности и диапазону свечения.
 6. Возможность организации акцентного освещения, выделяющего какой-либо объект интерьера или зону.

Где используются светильники этого типа?

Внушительный ряд преимуществ этих осветительных приборов обеспечил им большую популярность. Сегодня купить светильники Downlight в Киеве можно для:

 • Уличного освещения (обычно для подсветки крыльца, арки). Используются приборы со степенью защиты, начиная от IP 44 и выше.
 • Освещения жилых площадей.
 • Торгово-офисного освещения (освещение магазинов и витрин). Эта сфера применения светильников Даунлайт максимально раскрывает их возможности и достоинства.
 • Подсветка мебели, например, подсветка гардеробов или шкафов-купе, которая не только делает дизайн мебели интереснее, но и несет функциональную нагрузку, освещая зеркало на дверцах шкафа.

Купить светильники Downlight в Украине

Продажа этого типа осветительных приборов является одним из направлений нашей работы. Обратившись к нам, вы можете выбрать и купить светильники Downlight в Киеве или любом другом городе.

Мы предлагаем вам возможность приобретения продукции не только из числа моделей, имеющихся у нас в наличии. С помощью наших специалистов вы сможете ознакомиться с каталогами, представленных у нас производителей и заказать понравившиеся вам изделия.

Доставку приобретаемых у нас изделий мы осуществляем с помощью курьерских служб. Заказывая нужные вам изделия, вы сразу же можете ее оформить.

Мы сотрудничаем как с розничными, так и с оптовыми покупателями. Крупным заказчикам предоставляется скидка, размер которой зависит от количества приобретаемых позиций.