Слава Україні! Героям слава! Ми сильні разом! 

 • Ціни вказані з ПДВ станом на 19 травня 2024 року довідково та можуть бути змінені. 
 • Мінімальна сума замовлення повинна становити не менше всього 500 ₴ 
 • з 01.05.2024 вступив в силу новий Тариф на продукцію Філіпс в Україні
 • Категорії
 • Фільтри
 • Сортування

Світильники для складів

У цій категорії немає товарів

До організації освітлення складу пред'являються певні вимоги. Воно повинно забезпечувати вважаються нормою показники якості освітленості, достатні для зручності управління складом і його обслуговування. Ще одна вимога до висвітлення складу - забезпечення його безперебійності. З огляду на той факт, що багато складські приміщення позбавлені джерел природного освітлення (безвіконні будови), наявність безперебійного надійного штучного освітлення є необхідністю.

Складське освітлення - типи

Складське освітлення ділиться на кілька типів, кожен з яких покликаний забезпечувати безперебійну роботу складу, а саме:

 1. Загальна (робоче) освітлення.
 2. Загальна локальне освітлення.
 3. Аварійне освітлення.
 4. Евакуаційне освітлення.

Для забезпечення необхідного рівня освітленості власники складських приміщень намагаються купити світильники для складу в Україні для організації загального робочого освітлення, рівномірно розміщуючи їх у верхній зоні приміщення. Для організації інших типів освітлення, власники складів також намагаються купити світильники для складу в Києві або будь-якому іншому місті, не замовляючи їх з-за кордону.

При використанні стелажного способу зберігання торгово-матеріальних цінностей за допомогою світильників для складу організовується загальне локальне освітлення.

Вимоги, що пред'являються до вибору світильників для складу:

 • Економічність.
 • Високий ступінь захисту від пилу і вологи.
 • Зручність експлуатації.
 • Оптимальний рівень енерго- ефективності.
 • Надійність і довговічність.

Для забезпечення належного рівня освітленості складу використовують різні джерела світла. Це можуть бути лампи розжарювання (найчастіше їх застосовують в неопалюваних сирих приміщеннях з високою пожежо і вибухонебезпечність). У нормальних умовах (в приміщеннях з опаленням) допускається використання люмінесцентних ламп. Найчастіше такі лампи використовуються для освітлення вагових, диспетчерських і інших приміщень, де постійно перебуває персонал.

У світильниках для складу, які висвітлюють прилеглу територію (прожектори) використовуються лампи ДРЛ, але їх використання для аварійного або охоронного освітлення вважається неприпустимим.

Одним з найефективніших видів світильників для складу є металлогалогеновие лампи.

Купити світильники для складу в Україні

Наша компанія займається продажем різного роду освітлювальних приладів, джерел світла і світлотехніки, тому реалізація світильників для складу є одним з наших напрямків. Звернувшись в нашу компанію, ви зможете вибрати і купити світильники для складу в Києві або будь-якому іншому місті, скориставшись доставкою кур'єрських служб. Для оптових покупців, таких як монтажно-будівельні організації та інші, ми пропонуємо гнучкі умови співпраці, а також ціну зі знижкою на реалізовані нами позиції і можливість замовлення товарів за каталогами представлених у нас виробників. Розмір знижки залежить від кількості придбаних позицій.