• Категорії
 • Фільтри
 • Сортування

Фільтри товарів

Бренд
Тип
Группа
Ціна

-

 • 2448грн
 • 5890грн

Що таке прожектори для вулиці

Спеціальні світлотехнічні прилади, що володіють спрямованим пучком світлового випромінювання, називаються прожекторами.

Фото - Прожектори з газорозрядної лампою

Ці освітлювальні прилади мають досить широке застосування. Вони використовуються для освітлення:

 1. Промислових підприємств;
 2. Архітектурних споруд і пам'ятників;
 3. Рекламних білбордів і вітрин;
 4. Охоронюваних об'єктів і територій;
 5. Спортивних майданчиків і стадіонів.

Тип прожекторів використовуваних для освітлення перерахованих об'єктів називається зовнішнім.

Світлодіодні прожектори і прожектори для газорозрядних ламп

В останні роки активний розвиток отримало світлодіодне напрямок вуличного і внутрішнього освітлення. Сьогодні вже на ряду з газорозрядними і галогенними прожекторами повсюдно застосовуються світлодіодні прожектори.

Світлодіодні прожектори мають істотні переваги:

 • невелика вага,
 • легкий монтаж,
 • низьке споживання електрики,
 • тривалий термін служби,
 • низькі витрати на обслуговування

На фото: світлодіодний прожектор LFL 200W ELMAR

Широта застосування цих приладів обумовлює велику кількість наших клієнтів, що бажають купити прожектори в Україні для освітлення будь-якого з перерахованих об'єктів або власного обійстя.

Особливість монтажу прожекторів полягає в тому, що для того щоб прикріпити його до стовпа або стійці вуличного ліхтаря необхідно заздалегідь закріпити на ньому горизонтальне кріплення-майданчик, на яку буде монтуватися освітлювальний прилад.

Існує класифікація прожекторів, згідно з якою ці освітлювальні прилади розрізняються по:

 • Виду використовуваної лампи (ксенонові, ртутні, галогенні, з лампами розжарювання, металогалогенні). Прожектори з лампою розжарювання практично не використовуються через значні енерговитрат і низьку ефективність, яку вони характеризуються.
 • Дальності випромінювання (відстань, на якому світло прожектора залишається ефективним) і призначенням (архітектурні, сигнальні, світла, що заливає, акцентні).
 • Можливість регулювати світло освітлення (білий або жовтий) за допомогою металогалогеновими або натрієвих ламп, а також міцні кріплення і простота монтажу робить рішення купити прожектори в Києві для освітлення саду, підсвічування фасаду будівлі, освітлення рекламних площ або інших цілей виправданим і доцільним.

Купити прожектори в Україні

Реалізуючи різноманітні освітлювальні прилади, ми не могли залишити без уваги продаж прожекторів. Зв'язавшись з нашими фахівцями, ви може вибрати і купити прожектори в Києві і за його межами. У нашому асортименті представлені моделі словацького і російського виробництва, також виробництва компанії Philips. Вся продукція відповідає найвищим критеріям якості та надійності. Прожектори кожного виробника мають певну комплектацію і характеристики, від якої залежить їх ціна. Наш асортимент здатний задовольнити широке коло споживачів.

Купуючи дані освітлювальні прилади за межами Києва, ви можете замовити їх доставку, скориставшись послугами транспортних компаній. У разі якщо ви не знайдете потрібну модель з числа наявних у нас в наявності позицій, ви можете замовити потрібні вам прожектори по каталогам виробників, продукцію яких ми представляємо.

читати російською мовою

Специальные светотехнические приборы, обладающие направленным пучком светового излучения, называются прожекторами.

Эти осветительные приборы имеют весьма широкое применение. Они используются для освещения:

 1. Промышленных предприятий;
 2. Архитектурных сооружений и памятников;
 3. Рекламных билбордов и витрин;
 4. Охраняемых объектов и территорий;
 5. Спортивных площадок и стадионов.

Тип прожекторов используемых для освещения перечисленных объектов называется наружным.

Светодиодные прожекторы и прожекторы для газоразрядных ламп

В последние годы активное развитие получило светодиодное направление уличного и внутреннего освещения. Сегодня уже на ряду с газоразрядными и галогенными прожекторами повсеместно применяются светодиодные прожекторы.

Светодиодные прожекторы имеют существенные преимущества:

 • небольшой вес,
 • легкий монтаж,
 • низкое потребление электричества,
 • длительный срок службы,
 • низкие затраты на обслуживание

Широта применения этих приборов обуславливает большое количество наших клиентов, желающих купить прожекторы в Украине для освещения какого-либо из перечисленных объектов или собственного подворья.

Особенность монтажа прожекторов состоит в том, что для того чтобы прикрепить его к столбу или стойке уличного фонаря необходимо заранее закрепить на нем горизонтальное крепление-площадку, на которую будет монтироваться осветительный прибор.

Существует классификация прожекторов, согласно которой эти осветительные приборы различаются по:

 • Виду используемой лампы (ксеноновые, ртутные, галогенные, с лампами накаливания, металлогалогенные). Прожекторы с лампой накаливания практически не используются из-за значительных энергозатрат и низкой эффективности, которую они характеризуются.
 • Дальности излучения (расстояние, на котором свет прожектора остается эффективным) и назначению (архитектурные, сигнальные, заливающего света, акцентные).
 • Возможность регулировать свет освещения (белый или желтый) с помощью металлогалогеновых или натриевых ламп, а также прочные крепления и простота монтажа делает решение купить прожекторы в Киеве для освещения сада, подсветки фасада здания, освещения рекламных площадей или других целей оправданным и целесообразным.

Купить прожекторы в Украине

Реализуя разнообразные осветительные приборы, мы не могли оставить без внимания продажу прожекторов. Связавшись с нашими специалистами, вы может выбрать и купить прожекторы в Киеве и за его пределами. В нашем ассортименте представлены модели словацкого и российского производства, также производства компании Philips. Вся продукция отвечает высочайшим критериям качества и надежности. Прожекторы каждого производителя имеют определенную комплектацию и характеристики, от которой зависит их цена. Наш ассортимент способен удовлетворить широкий круг потребителей.

Приобретая данные осветительные приборы за пределами Киева, вы можете заказать их доставку, воспользовавшись услугами транспортных компаний. В случае если вы не отыщите нужную модель из числа имеющихся у нас в наличии позиций, вы можете заказать нужные вам прожекторы по каталогам производителей, продукцию которых мы представляем.