Світлодіодні Світильники : Консультация. Продажа. Отзывы. Стоковый склад 0672461812 купить электротовары, лампу, выключатель, розетку - интернет-магазин «АСТ Светотехника» в Украине

Світлодіодні Світильники

 

 

Без чого немислимий ергономічний і комфортний інтер'єр?  Що задає тон і настрій всьому приміщенню?  Звичайно, це грамотно вибудуване освітлення.  Саме тому варто особливо уважно підійти до вирішення даного питання.
 

Чому світлодіоди - це вигідно і зручно?

Сьогодні однією з інноваційних і особливо перспективних технологій вважаються світлодіодні світильники.  Дане рішення базується на використанні рішень останнього покоління.  Не дивно, що вони виграшно виглядають на тлі своїх застарілих конкурентів і мають масу незаперечних переваг.
 
Перш за все, варто купити світлодіодні світильники в Україні тим споживачам, які цінують:
 1.  стовідсотковий комфорт;
 2.  беззастережну безпеку;
 3.  зручність у використанні;
 4.  ергономічний інтер'єр.
 У побуті широкого поширення набули вбудовується і світильник світлодіодний стельовий.  Найчастіше вони використовуються для кухні, в передпокої або у ванній кімнаті.  Для оптимізації освітлення в приміщенні або підсвічування окремих деталей інтер'єру використовуються світлодіодні точкові світильники і нічники.  У наш час при підвищенні оплати за електроенергію, ціна на світлодіодні лампи знижується, що робить їх ще більш привабливими для покупки.
 
 Низький рівень енергоспоживання є не єдиною перевагою світлодіодного світильника.  Подібний тип обладнання відноситься до категорії безпечних товарів.  Лампи такого типу не мають шкідливих і токсичних складових.  Прожектори, ЛІД-панелі і світильники на світлодіодних лампах застосовуються для освітлення офісних, комерційних і виробничих приміщень.  Добре зарекомендували себе світлодіоди і для зовнішнього освітлення.  При цьому, світильник виглядає досить естетично.
 
 Фото - Світлодіодні світильники
Фото - Світлодіодні світильники

 Найширший спектр переваг

 Все ще думаєте, чи варто купити світлодіодний світильник в Києві?  Беззастережно, так!  Застосування світильників на світлодіодних лампах - надзвичайно вигідне рішення.  Причиною тому служить не тільки можливість заощадити на витратах за споживані ресурси.  Це ще і дивно надійний тип освітлення.  Такого роду обладнання має тривалий термін служби - кожна лампа безперебійно функціонує не менш п'ятнадцяти років.
 

 До іншим переваг сучасного світлодіодного світильника можна сміливо віднести:

 максимальну наближеність до природного освітлення;
 отримання м'якого потоку світла, що завжди виграшно виглядає в інтер'єрі;
 зручність, оскільки не потрібно часта заміна перегорілих елементів (а, в зв'язку з цим, і доцільність встановлення подібних світильників в важкодоступних місцях, де частіше технічне обслуговування важко).
 Варто справедливо зауважити, що даний тип обладнання може застосовуватися в інтер'єрі офісів, магазинів, складів, промислових підприємств і для зовнішнього освітлення.  Головне - грамотно підійти до вибору необхідного приладу.
 

 Вигідна покупка?  Це просто!

 На нашому майданчику знайдеться маса цікавих варіантів.  Пропонується придбати енерго-ефективний прилад, який зручний в процесі установки і експлуатації.  Найширший і варіативний асортимент дозволить вам підібрати саме те обладнання, що необхідно для конкретної ситуації.  Це можуть бути версії побутового або комерційного призначення.  Запропоновано відмінні прилади з промислового сегмента і сфери ЖКГ.  Форми і розміри представленого в віртуальному каталозі обладнання різноманітні.
 
 Залишається тільки вибрати з усього цього різноманіття необхідний світлодіодний прилад і оформити замовлення.  Купити можна як один світильник, так і цілий набір.  Гнучка цінова політика сайту дозволять зробити покупку дуже вигідною.

 


читати російською мовою

Без чего немыслим эргономичный и комфортный интерьер? Что задает тон и настроение всему помещению? Конечно, это грамотно выстроенное освещение. Именно поэтому стоит особенно внимательно подойти к решению данного вопроса.

Почему светодиоды – это выгодно и удобно?

Сегодня одной из инновационных и особенно перспективных технологий считаются светодиодные светильники. Данное решение базируется на использовании решений последнего поколения. Неудивительно, что они выигрышно смотрятся на фоне своих устаревших конкурентов и имеют массу неоспоримых преимуществ.

Прежде всего, стоит купить светодиодные светильники в Украине тем потребителям, которые ценят:

 1. стопроцентный комфорт;
 2. безоговорочную безопасность;
 3. удобство в использовании;
 4. эргономичный интерьер.

В быту широкое распространение получили встраиваемый и светильник светодиодный потолочный. Чаще всего они используются для кухни, в прихожей или в ванной комнате. Для оптимизации освещения в помещении или подсветки отдельных деталей интерьера используются светодиодные точечные светильники и ночники. В наше время при повышении оплат за электроэнергию, цена на светодиодные лампы снижается, что делает их еще более привлекательными для покупки.

Низкий уровень энергопотребления является не единственным преимуществом светодиодного светильника. Подобный тип оборудования относится к категории безопасных товаров. Лампы такого типа не имеют вредных и токсичных составляющих. Прожекторы, ЛЕД-панели и светильники на светодиодных лампах применяются для освещения офисных, коммерческих и производственных помещений. Хорошо зарекомендовали себя светодиоды и для наружного освещения. При этом, светильник смотрится достаточно эстетично.

 

Широчайший спектр преимуществ

Все еще думаете, стоит ли купить светодиодный светильник в Киеве? Безоговорочно, да! Применение светильников на светодиодных лампах – необычайно выгодное решение. Причиной тому служит не только возможность сэкономить на тратах за потребляемые ресурсы. Это еще и удивительно надежный тип освещения. Такого рода оборудование имеет длительный срок службы – каждая лампа бесперебойно функционирует не меньше пятнадцати лет.

К прочим преимуществам современного светодиодного светильника можно смело отнести:

 • максимальную приближенность к естественному освещению;
 • получение мягкого потока света, что всегда выигрышно смотрится в интерьере;
 • удобство, поскольку не требуется частая замена перегоревших элементов (а, в связи с этим, и целесообразность установки подобных светильников в труднодоступных местах, где частое техническое обслуживание затруднительно).

Стоит справедливо заметить, что данный тип оборудования может применяться в интерьере офисов, магазинов, складов, промышленных предприятий и для наружного освещения. Главное – грамотно подойти к выбору необходимого прибора.

Выгодная покупка? Это просто!

На нашей площадке отыщется масса интересных вариантов. Предлагается приобрести энергоэффективный прибор, который удобен в процессе установки и эксплуатации. Широчайший и вариативный ассортимент позволит вам подобрать именно то оборудование, что необходимо для конкретной ситуации. Это могут быть версии бытового или коммерческого назначения. Предложены отличные приборы из промышленного сегмента и сферы ЖКХ. Формы и размеры представленного в виртуальном каталоге оборудования разнообразны.

Остается только выбрать из всего этого многообразия необходимый светодиодный прибор и оформить заказ. Купить можно как один светильник, так и целый набор. Гибкая ценовая политика сайта позволят сделать покупку очень выгодной.

Сортування:
На сторінці:
Вид: Список Сітка
 • Світлодіодний прожектор BVP150 LED42/NW 220-240V 50W SWB CE Philips 911401732422
  Купити Світлодіодний прожектор BVP150 LED42/NW 220-240V 50W SWB CE Philips зі складу в Києві або з доставкою по Україні. Замовлення приймається через інтернет-портал компанії Світлотехніка або за телефону: (067) 246-1828; та електронною поштою svtsvet@svt.org.ua..
  Артикул: 911401732422
  Ціна з ПДВ: 644.00 ГРН
 • Світлодіодна панель ECO PANEL BACK LICHT 600 3240Lm 36W/840 WT Ledvance 4058075386648
  Купити Світлодіодна панель ECO PANEL BACK LICHT 600 3240Lm 36W/840 WT Ledvance зі складу в Києві або з доставкою по Україні. Замовлення приймається через інтернет-портал компанії Світлотехніка або за телефону: (067) 246-1828; та електронною поштою svtsvet@svt.org.ua..
  Артикул: 4058075386648
  Ціна з ПДВ: 698.00 ГРН
 • Рамка для накладного монтажу світильника DL SLIM FRAME DN210 WT
  РАМКА ДЛЯ НАКЛАДНОГО МОНТАЖА DL SLIM FRAME DN210 WT Рамка для накладного монтажа встроенных светильников серии LEDVANCE DOWNLIGHT LED SLIM ROUND. Выполнена из поликарбоната белого цвета. Габаритный размер, мм Купить Рамку для накладного монтажа светильника DL SLIM FRAME DN210 W..
  Артикул: 4058075079199
  Ціна з ПДВ: 180.00 ГРН
 • Світильник світлодіодний DN027B LED20/NW D200 RD
  Led светильник DN027B LED20/NW D200 RD Встраиваемый светодиодный светильник, сочетающий себе качество и высокую эффективность при низкой себестоимости. Преимущества: Надежный и безопасный светильник: соответствует всем международным требованиям и нормам Экономия за..
  Артикул: 929002073402
  Ціна з ПДВ: 449.00 ГРН
 • світлодіодний світильник DampProofLED 1200 39W/4000K IP65
  Led светильник DampProofLED 1200 39W/4000K  IP65 LEDVANCE DAMP PROOF LED - светодиодные влагозащищенные светильники, степень пылевлагозащиты IP65, что позволяет использовать его в местах с повышенной влажностью и запыленностью. Преимущества: Равномерный свет и широкий уг..
  Артикул: 4058075079915
  Ціна з ПДВ: 2 448.00 ГРН
 • світлодіодний світильник вуличний Outdoor Facade Lantern 12W/3000K Dark Grey IP54
  УЛИЧНЫЙ LED СВЕТИЛЬНИК Outdoor Facade Lantern 12W/3000K Dark Grey IP54 LEDVANCE OUTDOOR LED FACADE LANTERN  - уличные светодиодные светильники, садово- парковые. Преимущества: Энергоэффективность благодаря светодиодной технологии 5 лет гарантии Простая и быст..
  Артикул: 4058075074835
  Ціна з ПДВ: 1 600.00 ГРН
 • Світильник світлодіодний DN027B G2 LED 6/NW 7W 220-240V D90 RU Philips 929002070102
  Купити Світильник світлодіодний DN027B G2 LED 6/NW 7W 220-240V D90 RU Philips зі складу в Києві або з доставкою по Україні. Замовлення приймається через інтернет-портал компанії Світлотехніка або за телефону: (067) 246-1828; та електронною поштою svtsvet@svt.org.ua..
  Артикул: 929002070102
  Ціна з ПДВ: 185.00 ГРН
 • Світильник світлодіодний DL SLIM DN105 6W/4000K WT IP20 Ledvance 4058075078994
  Купити Світильник світлодіодний DL SLIM DN105 6W/4000K WT IP20 Ledvance зі складу в Києві або з доставкою по Україні. Замовлення приймається через інтернет-портал компанії Світлотехніка або за телефону: (067) 246-1828; та електронною поштою svtsvet@svt.org.ua..
  Артикул: 4058075078994
  Ціна з ПДВ: 321.00 ГРН
 • Світильник світлодіодний SF CIRCULAR 400 24W/4000K IP44 Ledvance 4058075080072
  Купити Світильник світлодіодний SF CIRCULAR 400 24W/4000K IP44 Ledvance зі складу в Києві або з доставкою по Україні. Замовлення приймається через інтернет-портал компанії Світлотехніка або за телефону: (067) 246-1828; та електронною поштою svtsvet@svt.org.ua..
  Артикул: 4058075080072
  Ціна з ПДВ: 849.00 ГРН
 • ..
  Артикул: IMT47238
  Ціна з ПДВ: 990.00 ГРН
 • Світлодіодний прожектор BVP150 LED17/NW 220-240V 20W SWB CE Philips 911401732362
  Купити Світлодіодний прожектор BVP150 LED17/NW 220-240V 20W SWB CE Philips зі складу в Києві або з доставкою по Україні. Замовлення приймається через інтернет-портал компанії Світлотехніка або за телефону: (067) 246-1828; та електронною поштою svtsvet@svt.org.ua..
  Артикул: 911401732362
  Ціна з ПДВ: 288.00 ГРН
 • світлодіодний прожектор Floodlight LED 50W/3000K 230V IP65 Black
  LED ПРОЖЕКТОР Floodlight LED 50W/3000K 230V IP65 Black LEDVANCE FLOODLIGHT LED - светодиодные прожекторные светильники со степенью защиты IP65. Преимущества: Экономия энергии до 90% по сравнению с прожекторами галогенных ламп Оптимизированный вес и размер благодаря компактно..
  Артикул: 4058075097568
  Ціна з ПДВ: 1 164.00 ГРН
 • Світлодіодна панель RC091V LED36S/840 PSU W60L60 RU 911401868881
  Led светильник RC091V LED36S/840 PSU W60L60 RU SmartBright Slim Panel предлагает наиболее доступное светодиодное решение. В качестве краевого света архитектура SmartBright Slim Panel обеспечивает комфортный свет с превосходной однородностью. Габаритный размер,мм Купить&nbs..
  Артикул: 911401868881
  Ціна з ПДВ: 738.98 ГРН
 • світлодіодний світильник DL SLIM DN155 12W/3000K WT IP20
  LED СВЕТИЛЬНИК DL SLIM DN155 12W/3000K WT IP20 LEDVANCE DOWNLIGHT LED SLIM ROUND - плоские светильники со встроенным драйвером, круглой формы. Преимущества: Очень тонкий корпус Низкая глубина установки Высокая светоотдача Экономия энергии до 60% (по сравнению с с..
  Артикул: 4058075079038
  Ціна з ПДВ: 453.00 ГРН
 • світлодіодний світильник вуличний Outdoor Facade Pole 6W/3000K Steel IP44
  УЛИЧНЫЙ LED СВЕТИЛЬНИК Outdoor Facade Pole 6W/3000K Steel IP44 LEDVANCE OUTDOOR LED FACADE LANTERN  - уличные светодиодные светильники, садово- парковые. Преимущества: Энергоэффективность благодаря светодиодной технологии 5 лет гарантии Простая и быстрая уста..
  Артикул: 4058075075092
  Ціна з ПДВ: 1 493.00 ГРН
 • світлодіодний світильник DP SLIM VALUE 1200 36W/4000K IP65
  LED СВЕТИЛЬНИК DP SLIM VALUE 1200 36W/4000K IP65 LEDVANCE DAMP PROOF LED SLIM VALUE - светодиодные влагозащищенные светильники,  степень пылевлагозащиты IP65, что позволяет использовать его в местах с повышенной влажностью и запыленностью. Преимущества: Равномерный свет ..
  Артикул: 4058075066458
  Ціна з ПДВ: 1 257.00 ГРН
 • Світильник світлодіодний DN027B G2 LED6/NW 7W 220-240V L100 RU Philips 929002074002
  Купити Світильник світлодіодний DN027B G2 LED6/NW 7W 220-240V L100 RU Philips зі складу в Києві або з доставкою по Україні. Замовлення приймається через інтернет-портал компанії Світлотехніка або за телефону: (067) 246-1828; та електронною поштою svtsvet@svt.org.ua..
  Артикул: 929002074002
  Ціна з ПДВ: 193.00 ГРН
 • Світильник світлодіодний DL Slim DN210 18W/4000K WT IP20 Ledvance 4058075079113
  Купити Світильник світлодіодний DL Slim DN210 18W/4000K WT IP20 Ledvance зі складу в Києві або з доставкою по Україні. Замовлення приймається через інтернет-портал компанії Світлотехніка або за телефону: (067) 246-1828; та електронною поштою svtsvet@svt.org.ua..
  Артикул: 4058075079113
  Ціна з ПДВ: 606.00 ГРН
 • Світильник світлодіодний DAMP PROOF SLIM ECO 1200 36W 6500K Ledvance 4058075169104
  Купити Світильник світлодіодний DAMP PROOF SLIM ECO 1200 36W 6500K Ledvance зі складу в Києві або з доставкою по Україні. Замовлення приймається через інтернет-портал компанії Світлотехніка або за телефону: (067) 246-1828; та електронною поштою svtsvet@svt.org.ua..
  Артикул: 4058075169104
  Ціна з ПДВ: 720.00 ГРН
 • ..
  Артикул: 911401868981
  Ціна з ПДВ: 1 224.00 ГРН
 • Світлодіодний прожектор BVP156 LED40/NW 220-240 50W WB Philips 911401829081
  Купити Світлодіодний прожектор BVP156 LED40/NW 220-240 50W WB Philips зі складу в Києві або з доставкою по Україні. Замовлення приймається через інтернет-портал компанії Світлотехніка або за телефону: (067) 246-1828; та електронною поштою svtsvet@svt.org.ua..
  Артикул: 911401829081
  Ціна з ПДВ: 366.00 ГРН
 • світлодіодний прожектор Floodlight LED 50W/4000K 230V IP65 black
  LED ПРОЖЕКТОР Floodlight LED 50W/4000K 230V IP65 black LEDVANCE FLOODLIGHT LED - светодиодные прожекторные светильники со степенью защиты IP65. Преимущества: Экономия энергии до 90% по сравнению с прожекторами галогенных ламп Оптимизированный вес и размер благодаря компактно..
  Артикул: 4058075097605
  Ціна з ПДВ: 1 164.00 ГРН
 • Світильник світлодіодний WT066C NW LED36 L1200 PSU TB
  Led светильник WT066C NW LED36 L1200 PSU TB SmartBright Waterproof G2 - это инновация от SmartBright Waterproof G1, которую можно использовать для замены традиционных водонепроницаемых светильников люминесцентными лампами или светодиодными лампами, обеспечивает качество света с существен..
  Артикул: 911401853897
  Ціна з ПДВ: 887.00 ГРН
 • світлодіодний світильник DL SLIM DN210 18W/3000K WT IP20
  LED СВЕТИЛЬНИК DL SLIM DN210 18W/3000K WT IP20 LEDVANCE DOWNLIGHT LED SLIM ROUND - плоские светильники со встроенным драйвером, круглой формы. Преимущества: Очень тонкий корпус Низкая глубина установки Высокая светоотдача Экономия энергии до 60% (по сравнению с с..
  Артикул: 4058075079090
  Ціна з ПДВ: 606.00 ГРН
 • світлодіодний світильник вуличний Outdoor Surface Pole 6W/3000K Steel IP44
  УЛИЧНЫЙ LED СВЕТИЛЬНИК Outdoor Surface Pole 6W/3000K Steel IP44 LEDVANCE OUTDOOR LED SURFACE POLE  - уличные светодиодные светильники, садово- парковые. Преимущества: Энергоэффективность благодаря светодиодной технологии 5 лет гарантии Простая и быстрая ..
  Артикул: 4058075075177
  Ціна з ПДВ: 1 142.00 ГРН
 • світлодіодний світильник Floodlight LED 20W/4000K 230V IP65 black
  LED ПРОЖЕКТОР Floodlight LED 20W/4000K 230V IP65 black LEDVANCE FLOODLIGHT LED - светодиодные прожекторные светильники со степенью защиты IP65. Преимущества: Экономия энергии до 90% по сравнению с прожекторами галогенных ламп Оптимизированный вес и размер благодаря компактно..
  Артикул: 4058075097483
  Ціна з ПДВ: 521.00 ГРН
 • Світильник LED BN006C LED32 NW L1200 G2 GM Philips 911401722232
  Купити Світильник LED BN006C LED32 NW L1200 G2 GM Philips зі складу в Києві або з доставкою по Україні. Замовлення приймається через інтернет-портал компанії Світлотехніка або за телефону: (067) 246-1828; та електронною поштою svtsvet@svt.org.ua..
  Артикул: 911401722232
  Ціна з ПДВ: 711.00 ГРН
 • Світильник світлодіодний DN027B G2 LED9/NW 10W 220-240V D125 RU Philips 929002071302
  Купити Світильник світлодіодний DN027B G2 LED9/NW 10W 220-240V D125 RU Philips зі складу в Києві або з доставкою по Україні. Замовлення приймається через інтернет-портал компанії Світлотехніка або за телефону: (067) 246-1828; та електронною поштою svtsvet@svt.org.ua..
  Артикул: 929002071302
  Ціна з ПДВ: 228.00 ГРН
 • Світильник світлодіодний DL Slim SQ210 18W/4000K WT IP20 Ledvance 4058075079359
  Купити Світильник світлодіодний DL Slim SQ210 18W/4000K WT IP20 Ledvance зі складу в Києві або з доставкою по Україні. Замовлення приймається через інтернет-портал компанії Світлотехніка або за телефону: (067) 246-1828; та електронною поштою svtsvet@svt.org.ua..
  Артикул: 4058075079359
  Ціна з ПДВ: 606.00 ГРН
 • Світильник світлодіодний DAMP PROOF SLIM ECO 1200 36W 4000K Ledvance 4058075169128
  Купити Світильник світлодіодний DAMP PROOF SLIM ECO 1200 36W 4000K Ledvance зі складу в Києві або з доставкою по Україні. Замовлення приймається через інтернет-портал компанії Світлотехніка або за телефону: (067) 246-1828; та електронною поштою svtsvet@svt.org.ua..
  Артикул: 4058075169128
  Ціна з ПДВ: 720.00 ГРН
 • світлодіодний прожектор ECO FLOODLIGHT 30W/2160/4000K BK Ledvance 4058075176652
  Купити світлодіодний прожектор ECO FLOODLIGHT 30W/2160/4000K BK Ledvance зі складу в Києві або з доставкою по Україні. Замовлення приймається через інтернет-портал компанії Світлотехніка або за телефону: (067) 246-1828; та електронною поштою svtsvet@svt.org.ua..
  Артикул: 4058075176652
  Ціна з ПДВ: 499.00 ГРН
 • світлодіодний прожектор LFLT 500Вт 6400К 52500Lm IP65 Чорний
  ..
  Артикул: LFLT.500.6400.IP65
  Ціна з ПДВ: 4 373.22 ГРН
 • світлодіодний прожектор Floodlight LED 180W/4000K 230V IP65
  LED ПРОЖЕКТОР FLOODLIGHT LED 200W/4000K 230V IP65 LEDVANCE FLOODLIGHT LED - светодиодные прожекторные светильники со степенью защиты IP65. Преимущества: Экономия энергии до 90% по сравнению с прожекторами галогенных ламп Оптимизированный вес и размер благодаря компактной кон..
  Артикул: 4058075097728
  Ціна з ПДВ: 6 892.00 ГРН
 • світильник світлодіодний SLICK.PRS ECO LED 45 5000K (U)
  Led светильник SLICK.PRS ECO LED 45 5000K (U) Светодиодный светильник для освещения мастерских, технических помещений, крытых паркингов и небольших складов. Простой и быстрый монтаж без необходимости разбора светильника. Крепление светильника непосредственно на поверхность пото..
  Артикул: 1631001220
  Ціна з ПДВ: 2 496.38 ГРН
 • світлодіодний прожектор Floodlight LED 10W/3000K 230V IP65 white
  LED прожектор Floodlight LED 10W/3000K 230V IP65 white LEDVANCE FLOODLIGHT LED - светодиодные прожекторные светильники со степенью защиты IP65. Преимущества: Экономия энергии до 90% по сравнению с прожекторами галогенных ламп Оптимизированный вес и размер благодаря компактно..
  Артикул: 4058075097384
  Ціна з ПДВ: 249.00 ГРН
 • світлодіодна панель Panel LED VALUE 600 40W/4000K
  Панель светодиодная Panel LED VALUE 600  40W/4000K LEDVANCE PANEL LED VALUE - светодиодные панели. Преимущества: Высокая светоотдача Экономия энергии до 50% по сравнению с обычными светильниками Простая и быстрая установка Очень однородный свет 3 ..
  Артикул: 4058075392380
  Ціна з ПДВ: 1 493.00 ГРН
 • Світильник LED WT035C LED17/NW PSU CFW L600 Philips 911401824881
  Купити Світильник LED WT035C LED17/NW PSU CFW L600 Philips зі складу в Києві або з доставкою по Україні. Замовлення приймається через інтернет-портал компанії Світлотехніка або за телефону: (067) 246-1828; та електронною поштою svtsvet@svt.org.ua..
  Артикул: 911401824881
  Ціна з ПДВ: 497.00 ГРН
 • Світильник світлодіодний DN027B G2 LED12/NW 14W 220-240V L150 RU Philips 929002075502
  Купити Світильник світлодіодний DN027B G2 LED12/NW 14W 220-240V L150 RU Philips зі складу в Києві або з доставкою по Україні. Замовлення приймається через інтернет-портал компанії Світлотехніка або за телефону: (067) 246-1828; та електронною поштою svtsvet@svt.org.ua..
  Артикул: 929002075502
  Ціна з ПДВ: 315.00 ГРН
 • Світильник світлодіодний ECO SLIM DL 9W/840 600lm 220-240V IP44 Ledvance 4058075154445
  Купити Світильник світлодіодний ECO SLIM DL 9W/840 600lm 220-240V IP44 Ledvance зі складу в Києві або з доставкою по Україні. Замовлення приймається через інтернет-портал компанії Світлотехніка або за телефону: (067) 246-1828; та електронною поштою svtsvet@svt.org.ua..
  Артикул: 4058075154445
  Ціна з ПДВ: 259.00 ГРН