Світлодіодні панелі : Консультация. Продажа. Отзывы. Стоковый склад 0672461812 купить электротовары, лампу, выключатель, розетку - интернет-магазин «АСТ Светотехника» в Украине

Світлодіодні панелі - сучасна заміна растрових світильників вбудовуваним в стелю

Що таке світлодіодна панель?

Світлодіодна панель - це сучасні світильники з використанням світлодіодних технологій, які призначені для установки в підвісні стелі типу Армстронг або з гіпсокартону.  Панель на світлодіодах використовує різні технології розподілу світла:
 • Світлодіодні матриці;
 • Світлодіодні стрічки;
 • Використання світлодіодних джерел по периметру світильника і змішання світла для його рівномірності в світлових камерах
Через те, що світлодіодні технології дозволили істотно зменшити висоту або товщину світильника в порівнянні з растровим люмінесцентним світильників світлодіодні панелі і отримали таку назву, іншими словами світлодіодні тонкі світильники, як якась панель або накладка.

Як встановити світлодіодні панелі?

 • Світлодіодні панелі встановлюють в підвісні стелі Армстронг укладаючи його на ламелі, які використовують і плити.
 • Для установки в гіпсокартонні стелі вирізаються в плитах гіпсокартону монтажні отвори, наприклад: 595 х 595 (як і для звичайних растрових світильників) і кріпляться до плит за допомогою так званих кліпс.  Світлодіодна панель використовується таже, що для підвісної стелі Армстронг і для гіпсокартонної стелі.  Відмінність в кріпленні, як уже сказано - наявність кліпс кріплення для світлодіодної панелі для гіпсокартонна.
 • Накладний монтаж світлодіодних панелей проводиться за допомогою декоративної металевої рамки, яка встановлюється на стелю і в яку монтується вже власне світлодіодна панель.

На що треба звернути увагу при виборі та купівлі світлодіодним панелі для офісу або будинку?

 1. В першу чергу, рекомендуємо звертати увагу при виборі та купівлі світлодіодним панелі для офісу або будинку на комплектацію Найчастіше живить трансформатор або, як його називають, драйвер може не входити в комплект поставки світлодіодним панелі і повинен замовлятися окремо.  Від цього ціна світлодіодні панелі може бути нижче, ніж насправді обійдеться світильник в зборі.
 2. Інша частина питання перед покупкою світлодіодним панелі - це з'ясувати рівномірність розподілу світла.  Чим примітивніше технологія.  Тим більше мерехтіння, світлодіоди видно через скло і є істотний ефект засліплення.
 3. Третя частина - надійність корпусу.  Тому що, можна зустріти світлодіодні панелі такі кволі, як аркуш паперу - вимінаются без навантаження.

Як купити світлодіодну панель?

Купити світлодіодну панель можна в трьох колірних рішеннях:
 • 3000К теплий білий світ, для домашнього або комфортного освітлення;
 • 4000К холодний білий - для домашнього, офісного та торгового освітлення;
 • 6500К Холодне денне світло - для офісного і торгового освітлення - яскравий білий з елементом синяви різке світло.  Багатьом подобається.
Який би ви не вибрали світло ми зможемо запропонувати купити світлодіодну панель з наявності на складі в Києві або з поставкою під замовлення.  Особливо популярну модель від Осрам, Філіпс та власної ТМ Елмар світлодіодну панель купити можна відразу зі складу.
Сортування:
На сторінці:
Вид: Список Сітка