Розетки і Вимикачі Legrand Forix (Quteo) : Консультация. Продажа. Отзывы. Стоковый склад 0672461812 купить электротовары, лампу, выключатель, розетку - интернет-магазин «АСТ Светотехника» в Украине

Розетки і Вимикачі Legrand Forix (Quteo)

Будь-які доступні електротехнічні функції легко можна виконувати на базі високоякісних розеток і вимикачів, здатних забезпечувати безперебійність роботи цих функцій. Високоякісне обладнання серії Legrand Quteo дозволяє використовувати різні монтажні адаптери, перемикачі, комп'ютерні коннектори і інші пристрої.

Розетка Legrand Quteo - це висока електробезпека. Навіть розібравши розетку не просто доторкнутися до її струмоведучих частин. У конструкції розеток використані гвинтові клеми з простою, надійною та безпечною конструкцією. Пластини контактної групи забезпечують надійну фіксацію вилки будь-якого електроприладу.

Вимикач Legrand Quteo (Кутео) також як і розетки, має гвинтові клеми, надійно заховані в корпусі виробу. Пластиковий корпус вимикача прикріплюється до электромеханизму звичайним клацанням, що дозволяє при необхідності легко зняти його.

У серії Quteo представлені як моделі, що володіють середнім ступенем захисту від вологи і пилу, так і моделі з підвищеною захищеністю, а також моделі вимикачів, обладнані підсвічуванням. Підсвічування в таких моделях при бажанні можна не використовувати, розібравши виріб, встановивши перемикач в потрібне положення.

Купити розетки і вимикачі Легранд Кутео в Україні

Звернувшись в нашу компанію, що спеціалізується на продажу електротехнічного обладнання, ви можете купити розетки і вимикачі Legrand Quteo (Кутео) у Київі або іншому місті України.

Переглянувши каталог продукції цієї марки, який представлений на нашому сайті, ви зможете замовити електротехнічні вироби будь-якої з цікавлять вас серій, оформивши їх доставку.

Вартість кожного виду продукції залежить від технічних характеристик вимикачів і розеток та їх приналежності до конкретної серії.

Сортування:
На сторінці:
Вид: Список Сітка