Розетки і Вимикачі Legrand Cariva : Консультация. Продажа. Отзывы. Стоковый склад 0672461812 купить электротовары, лампу, выключатель, розетку - интернет-магазин «АСТ Светотехника» в Украине

Розетки і Вимикачі Legrand Cariva

Розетки і Вимикачі Legrand Cariva

Простота і зручність, втілені в серії Legrand Cariva

Не всім потрібно витонченість та елегантність в виборі електрофурнітури для дому, адже для цього має бути відповідність дизайну інтер'єру, а також фінансові можливості. Є сегмент покупців, які не вимогливі до дизайну і естетичним властивостям розеток і вимикачів, н всіляко намагаються знайти високоякісну продукцію за прийнятною ціною. І компанії Legrand є що запропонувати і для такої категорії покупців. Це серія розеток і вимикачів Legrand Cariva. Це одна з нових серій, які були розроблені інженерами бренду спеціально для задоволення попиту масового покупця.

Чим ця серія має а чим ні? Так, безсумнівно, не знайдете ви тут останніх дизайнерських рішень і втілених фантазій креативних розробників, але при цьому ви завжди можете розраховувати на весь необхідний функціонал, висока якість, що загалом характерно для усієї продукції виробника Legrand. І що особливо радує – так це максимально приємні ціни на розетки і вимикачі Legrand Cariva.

 

Функції і можливості електровстановлювальне обладнання Legrand Cariva

З якою метою можна купити розетки і вимикачі Legrand Cariva?

Практично для всіх типів приміщень і кімнат:

  • ·         Столової;
  • ·         Прихожої;
  • ·         Спалень;
  • ·         Кухні;
  • ·         Вітальні;
  • ·         Офісу і комунально-побутових об'єктів.

Серед усього асортименту продукції, ви завжди зможете вибрати і купити вимикачі, двохклавішний вимикачі, кнопки, світлорегулятори, подвійні розетки, інформаційні розетки, телевізійні розетки, тобто все те електроустановочні обладнання, що відповідає сучасним вимогам.

Характеризується продукція серії Legrand Cariva тривалим терміном служби (гарантія надається на два роки). Як приклад, виробником обмовляється про забезпечення близько 40 тис. операцій механізмами вимикача при номінальних навантаженнях і з урахуванням правильної експлуатації. Розетки і вимикачі Legrand Cariva відрізняються практичністю в монтажі, оскільки із-за досить компактного механізму їх установка не буде в тягар тонким гіпсокартонних перегородок.

З яких квітів можна вибирати розетки і вимикачі? В основному, це класичні тони, які відрізняються практичністю і універсальністю, як у використанні, так і по перевазі покупцями. Це білий, слонова кістка, а також кольорові рамки в пісочному, перлинно-сірому, золотом, алюмінієвому кольорі. Така палітра дає варіанти комбінацій і в результаті виходять нові рішення для тих, хто шукає оригінальності.

 

Купити розетки і вимикачі Легранд Каріва в Україні

Звернувшись в нашу компанію, що спеціалізується на продажу електротехнічного обладнання, ви може придбати розетки і вимикачі Legrand Cariva в Києві та за межами столиці.

Переглянувши каталог виробів компанії Legrand, ви можете підібрати і замовити розетки і вимикачі не тільки серії Cariva, але і інших серій цієї марки, а також оформити їх доставку в своє місто, скориставшись послугами кур'єрських служб з якими ми співпрацюємо.

У цій категорії немає товарів.