Розетки і Вимикачі FIORENA POLO : Консультация. Продажа. Отзывы. Стоковый склад 0672461812 купить электротовары, лампу, выключатель, розетку - интернет-магазин «АСТ Светотехника» в Украине

Розетки і Вимикачі FIORENA POLO

Розетки і вимикачі Polo Fiorena

Нова серія електровстановлювальне обладнання  Polo Fiorena об'єднала в собі високоякісний матеріал і надійність механізмів. Виготовлена з термопласту, не містить шкідливих галогенів і володіє високими показниками міцності. Не піддаються негативному впливу ультрафіолету, колір не вигорить під дією прямих сонячних променів. Лаконічний дизайн і колірна гамма доповнить і підкреслить дизайн інтер'єру. Декоративні рамки від 1 до 5 постів дозволять поєднувати в собі різні механізми в залежності від поставлених завдань. Можливість зовнішнього монтажу виробів з допомогою адаптерів зовнішньої установки, там, де немає можливості прихованого монтажу.

Особливості серії:

  •  Зроблена з високоміцного термопласту, захищеного від негативного впливу УФ-випромінювань і не підтримує горіння.
  • Вбудовані кріпильні лапки висуваються під час монтажу без пошкодження провідників і служать для прилягання до стіни урівень. При ослабленні гвинтів лапки автоматично повертаються за допомогою пружинки у вихідне положення.
  •  Безгвинтові клеми типу QuickConnect для приєднання провідників
Сортування:
На сторінці:
Вид: Список Сітка
  • роз"єм комп"ютерний не екранований RJ-45, 6 кат, KeyStone (білий) 11014620
    Разъем компьютерной розетки  RJ-45, 6 кат, KeyStone белый Механизм компьютерных розеток Hager - разъем стандарта RJ45 — на 8 контактов, совместим со стандартом WESTERN ELECTRIC NORM / KeyStone. Пропускная способность соответствует 6 категории. Разъем RJ45. Тип UTP - неэкраннированны..
    Артикул: 11014620
    Ціна з ПДВ: 101.66 ГРН