Merten System M панелі та клавіші : Консультация. Продажа. Отзывы. Стоковый склад 0672461812 купить электротовары, лампу, выключатель, розетку - интернет-магазин «АСТ Светотехника» в Украине

Merten System M панелі та клавіші

Чому вибираємо Merten System M

Широка гамма електричних механізмів комплектується ще великою кількістю варіацій колірного і дизайнерського рішення панелями і клавішами. Функціональний ряд настільки широкий, що уявити собі необхідність підібрати для кожного електричного механізму декоративний елемент. Але компанія Мертен підійшла до питання раціонально і створила багато універсальних панелей і клавіш, які можуть використовуватися з різними електричними розетками вимикачами. Одним із таких прикладів можна навести клавішу вимикача, яка встановлюється з усіма одноклавішними механізмами. З іншого боку, ряд містить клавіші з спеціальними символами:
 
  • Клавіша рубіново-червоного кольору;
  • Клавіша з піктограмою «вкл» «откл»;
  • Клавіша з піктограмою «дзвінок»;
  • Клавіша з віконцем для світлової індикації;
  • Клавіша з віконцем для світлової індикації і з піктограмою «дзвінок»
  • і ще дуже багато інших варіантів і варіацій.
У розділі представлені далеко не всі можливі продукти та елементи серії System M, а тільки ті, які підтримуються на складі в Києві в наявності. Замовити і купити System M можна вибравши по каталогу необхідні елементи і механізми.
 
Колірні рішення в серії System M можуть бути в чотирьох варіантах: беж блискучий; полярно-білий, блискучий; активний білий, блискучий; антрацит; колір алюмінію. Кожен з обраних кольорів ви зможете купити з наявності або з поставкою під ваше замовлення.
 

Ціна

Ціна System M ставитися до середнього цінового сегменту. Це панелі, які мають скромний класичний дизайн. Їх універсальність робить особливо приємним пропозицію на установку. Практичність і якість німецького виробника повністю виправдовують такий вибір і пропоновану ціну. Вони не вимагають спеціального догляду. Легко чистяться. Стійкі до впливу УФ.
 
Будучи офіційним дистриб'ютором компанії Schneider Electric, яка здійснює поставки обладнання Merten в Україну, ми зможемо запропонувати найкращі умови поставки з «перших рук». При цьому ціна може істотно знизитися для оптовиків, електриків та дизайнерів.
Сортування:
На сторінці:
Вид: Список Сітка