Розетки і вимикачі ABB Busch-Jaeger : Консультация. Продажа. Отзывы. Стоковый склад 0672461812 купить электротовары, лампу, выключатель, розетку - интернет-магазин «АСТ Светотехника» в Украине

Розетки і вимикачі ABB Busch-Jaeger

Фото - Розетки і вимикачі ABB (АББ)

Німецька компанія ABB Busch Jaeger виробляє велику кількість різноманітних електромонтажних товарів, таких як:

  • Розетки.
  • Вимикачі.
  • Датчики руху.
  • Регулятори освітлення.
  • Штепсельні роз'єми спеціального призначення.
  • Високотехнологічна електроніка для керування будинком.

Більш ніж віковий досвід виробництва електротехнічного обладнання, а також суворе відповідність найвищим стандартам якості і грунтовний підхід до організації виробництва дозволяють виробів концерну ABB, частиною якого є Busch Jaeger, утримувати одну з лідируючих позицій на ринку електровстановлювальне обладнання.

Один з напрямів діяльності нашої компанії – це продаж розеток АВВ, традиційно користуються великим попитом. Компанія виробляє декілька серій розеток, кожна з яких має характерні відмітні ознаки, такі як дизайн виробів або їх функціональне призначення. Наприклад, купити розетки ABB Busch-Jaeger в Києві серій Refkex Si і Busch Duro намагаються власники приватних будинків, так і власники різноманітних будівель комерційного призначення.

Крім цих серій розеток ABB Busch-Jaeger популярністю користуються серія Basic 55.

Відмінні риси, завдяки яким розеток АББ Буш-Ягер серії Basic 55 віддає перевагу значно кількість клієнтів:

  • Надійність;
  • Простота використання;
  • Елегантний дизайн;
  • Доступна для широкого кола покупців вартість.

Кожна з розеток ABB Busch-Jaeger цієї серії – ідеальне рішення для тих, хто прагне підкреслити досконалість інтер'єру за допомогою невеликих деталей, таких як електрофурнітура ABB. У дизайні цієї серії переважають плавні форми і м'які світлі кольори, що робить рішення купити розетки АББ Буш-Ягер в Україні, можливістю м'яко підкреслити досконалість інтер'єру.

Купити розетки ABB Busch-Jaeger в Києві

Велика різноманітність продукції, яке пропонуємо вам наша компанія SVTsvet, дозволить вам вибрати і купити розетки АББ Буш-Ягер в Україні тієї функціональності та дизайну, який буде максимально підкреслювати ваш смак, відповідати перевагам і гармоніювати з інтер'єром приміщення.

Звернувшись до нас, ви зможете придбати будь-яку потрібну вам кількість розеток АББ Буш-Ягер.Ціна і асортимент нашої продукції здатний задовольнити навіть самого вимогливого покупця. Ми співпрацюємо як з роздрібними, так і з оптовими покупцями, пропонуючи своїм оптовим клієнтам вигідну ціну на дану категорію товарів, а також можливості доставки продукції до місця монтажу. Крім цього, будучи офіційним партнером компанії АББ-Україна, наша компанія виробляє поставки оригінального німецького обладнання Busch-Jaeger АВВ, замовити яке ви можете, зв'язавшись з нами.

Сортування:
На сторінці:
Вид: Список Сітка