• Категорії
 • Фільтри
 • Сортування

Фільтри товарів

Бренд
Тип
Группа
Ціна

-

 • 34грн
 • 2361грн

Розетки і вимикачі Asfora Schneider Electric

Артикул: EPH5810221
Ціна з ПДВ: 48.00 грн
Артикул: EPH5810223
Ціна з ПДВ: 48.00 грн
Артикул: EPH5800221
Ціна з ПДВ: 34.00 грн
Артикул: EPH5800223
Ціна з ПДВ: 34.00 грн
Артикул: EPH5810321
Ціна з ПДВ: 54.00 грн
Артикул: EPH5810323
Ціна з ПДВ: 54.00 грн
Артикул: EPH5800321
Ціна з ПДВ: 46.00 грн
Артикул: EPH5800323
Ціна з ПДВ: 46.00 грн
Артикул: EPH5800421
Ціна з ПДВ: 60.00 грн
Артикул: EPH5800423
Ціна з ПДВ: 60.00 грн
Артикул: EPH5800521
Ціна з ПДВ: 75.00 грн
Артикул: EPH5800523
Ціна з ПДВ: 83.00 грн

Представляємо розетки і вимикачі Asfora від компанії зі світовим ім'ям Schneider Electric. Вона виробляє різноманітне електрообладнання для будинку і славиться якістю, надійністю, лаконічність і елегантним дизайном своїх виробів. Всі категорії виробів компанія подразделят на серії, тиждень їх характерними відмітними рисами, за якими їх легко впізнати. Не є винятком розетки і вимикачі Asfora Schneider Electric , які поряд з іншими виробами компанії підтверджують її світове ім'я своєю якістю і дизайном.

ОСОБЛИВОСТІ РОЗЕТОК ASFORA SCHNEIDER ELECTRIC

 • Ергономічний дизайн, що дозволяє виробам не лише виконувати свою безпосередню функцію, а й бути частиною інтер'єру. Завдяки цьому розетки і вимикачі Асфора Шнайдер Електрик Асфора вдається чудово поєднуватися з будь-якими інтер'єрними стилями.
 • Наявність всіх необхідних для монтажу і експлуатації елементів, що виключає потребу підбору до виробу додаткових комплектуючих. Досить просто купити розетки Schneider Electric Asfora в Україні і встановити їх у своєму помешканні або офісі.
 • Відповідність всім діючим європейським стандартам, що пред'являються до електротехнічного устаткування.
 • Спеціальне покриття виробів, що захищає їх від ультрафіолету. За допомогою цього покриття купити вимикачі і розетки Шнайдер Електрик Асфора в Києві можна для установки на освітлюваних сонцем лоджіях, балконах, в офісних приміщеннях, розташованих на сонячній стороні.
 • Серія цих розеток випускається в двох базових кольорах.
 • Надійний і міцний матеріал корпусу розеток, запобігає їх пошкодженню.
 • Довговічність. При дотриманні правил експлуатації цих електротехнічних виробів вони прослужать вам довгі роки.

КУПИТИ РОЗЕТКИ І ВИМИКАЧІ ШНАЙДЕР ЕЛЕКТРИК АСФОРА В УКРАЇНІ

Наша компанія, будучи офіційним представником компанії Schneider Electric, з гордістю представляє гідний асортимент виробів цього бренду, в числі якого представлені моделі розеток і вимикачів Schneider Electric Asfora. Звернувшись в нашу компанію, ви зможете підібрати та придбати розетки або вимикачі Schneider Electric Asfora в Києві, а також за межами столиці.

Доставку розеток і вимикачів Шнайдер Електрик Асфора ми здійснюємо за допомогою кур'єрських служб, з якими ми працюємо. Крім можливості замовити потрібні вам моделі розеток Schneider Electric Asfora, ми виробляємо їх продаж за каталогами виробників під замовлення. Монтажно-будівельних компаній, ми пропонуємо можливість придбати ці красиві і функціональні вироби за вигідною ціною, пропонуючи знижки.Придбання розеток Schneider Electric це завжди раціонально.Чому варто купити Asfora на світлотехніку

Будучи офіційним дистриб'ютором Світлотехніка має найбільший склад розеток і вимикачів Асфора в Україні, а це дає покупцеві такі переваги при покупці> Гарантія поставки> дуже великі знижки> Доставка по Києву і Україні протягом 1-2 дня> Завжди актуальні ціни> Величезний склад продукції > Повний асортиментний ряд, який має серія Asfora> Гарантія якості і виключення підробки>

За такими адресами:

> Полный каталог розетки и выключатели Schneider Electric

> Розетки и выключатели Unica

> Розетки и выключатели Sedna

> Розетки и выключатели Anya