• Категорії
  • Фільтри
  • Сортування

Розетки і вимикачі POLO

Німецька компанія Polo, що займається виробництвом електрообладнання була заснована понад півстоліття тому. З моменту свого заснування вона встигла завоювати визнання якості і надійності та оригінальності своєї продукції, серед якої надійні вимикачі та розетки, а також інші види різноманітного електротехнічного обладнання.

Широкий асортимент розеток Polo представлений в нашому магазині. Ознайомившись з нашими пропозиціями, ви зможете підібрати та придбати розетки Polo в Україні для вирішення будь-яких завдань, пов'язаних з використанням цього електрообладнання.

Крім розеток Поло, компанія займається виробництвом таких виробів як:

  1. Вимикачі.
  2. Регулятори управління.
  3. Високотехнологічні прилади управління.

Купити розетки Polo в Києві, а також інших містах можна не тільки для використання їх в житлових приміщеннях, але і для офісних і торгових приміщень.

Переваги розеток Polo

  • Яскравий дизайн, що запам'ятовується;
  • Простота монтажу;
  • Можливість вертикальної і горизонтальної установки, а також установки на стіну або в стіні, що актуально при прокладанні прихованої електропроводки;
  • Надійність;
  • Найвищий рівень якості. Використання високоякісних матеріалів, наприклад, пластику, що має спеціальну ультрафіолетову захист, що дозволяє пластику зберігати свій зовнішній вигляд і властивості.

Всі моделі розеток Поло діляться на серії Polo Regina, Polo Optima, Polo Fiorena. Кожна з серій має свої відмінні особливості, які полягають як у функціональності виробів, так і в їх дизайні, який незалежно від належності виробів до серії відрізняється незмінною вишуканістю.

Купити розетки Polo в Україні

Продаж розеток Polo – один з напрямів нашої компанії. Ці вироби по достоїнству оцінені не тільки звичайними користувачами, але і професійними електриками, дизайнерами і архітекторами. Ми пропонуємо вам можливість купити розетки Polo в Києві, а також за межами нашої столиці. Асортимент представлених виробів досить широкий. Найвищим і претензійною клієнтам ми пропонуємо можливість замовити розетки по каталогу виробника.

Нашим оптовим покупцям ми пропонуємо низьку ціну на асортимент розеток Polo та інші види електротехнічного устаткування.

Доставку замовлень за межами Києва ми здійснюємо, користуючись послугами компаній перевізників (кур'єрських служб).