• Категорії
  • Фільтри
  • Сортування

Фільтри товарів

Бренд
Тип
Группа
Ціна

-

  • 109грн
  • 304грн

Merten рамки M-Plan

Артикул: MTN515125
Ціна з ПДВ: 132.93 грн
Артикул: MTN515144
Ціна з ПДВ: 109.19 грн
Артикул: MTN515225
Ціна з ПДВ: 175.26 грн
Артикул: MTN515244
Ціна з ПДВ: 146.77 грн
Артикул: MTN515325
Ціна з ПДВ: 221.94 грн
Артикул: MTN515344
Ціна з ПДВ: 191.08 грн
Артикул: MTN515425
Ціна з ПДВ: 303.44 грн
Артикул: MTN515444
Ціна з ПДВ: 244.10 грн

Высокий рівень якості від Merten.

Merten рамки M-Plan можна купити з наявності : Лампи, Світильники, Кабель,Розетки, Вимикачі - інтернет-магазин SvtSvet.Com.Ua Київ

Компанія Merten виробляє вимикачі і розетки плоскої форми. Моделі серії M-Plan можна вибрати в білому, кремовому, алюмінієвому кольорі, а також в антрацитному і алюмінієвому відтінку. Такий дизайн дозволяє гармонійно поєднуватися з різними стилями приміщення.

Широкий асортимент виробів дозволяє гармонійно поєднувати розетки і вимикачі різної функціональності. Для виробництва еклектичного обладнання Merten використовує дюропластів і термопласт високої якості. Надійні механізми гарантують високий рівень безпеки, довговічності й комфортного використання споживачеві. Серед різного роду розеток і вимикачів в серії M-Plan представлені також датчики руху.

Електрофурнітура обладнана сучасними технологіями, які дозволяють керувати освітленням у приміщенні, а також температурними режимами. Для цього використовують сенсорні датчики і терморегулятори. Для приміщень з високим рівнем вологості (сауни, ванни) компанія Merten пропонує споживачу продукцію з високим ступенем захисту.

Сучасні технології від Merten.

Політика компанії спрямована на виконання всіх потреб замовника. Для зручного перегляду і вибору електрообладнання в Merten існує каталог продукції серії M-Plan. У дизайнерів і покупців така організація роботи викликала позитивні відгуки. Для монтажників фурнітури цієї компанії виробники також розробили нові технології для безпечної установки. Робота з M-Plan від Merten одне задоволення. Модельний ряд вимикачів М-План представлений у вигляді одне і двоклавішних вимикачів, а також вимикачів з підсвічуванням. Серія М-План виконана з використанням правильних форм і рівних ліній. Завдяки такому дизайну любителям суворого стилю вимикачі і розетки такого виду прийдуть по душі.

Сучасний підхід до процесу проектування та виробництва, використання сучасного обладнання та робота фахівців високого рівня дозволяє реалізовувати фурнітуру за прийнятними цінами для покупця. Продукція має всі необхідні сертифікати, що підтверджують якість вимикачів і розеток.

Серед переваг продукції компанії Merten слід відзначити використання:

  • · скла з високим рівнем обробки;
  • · різних кольорів в одній рамці;
  • · захисного скла.

Вимикачі виконані в класичній кольоровій гамі. Фурнітуру серії М-План можна використовувати в житлових приміщеннях, офісах, на виробництві, а також у готелях. Продукція компанії Merten принесе велике задоволення під час користування завдяки якості та комфорту, які вдалося досягти протягом багатьох років роботи компанії.